לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2005, 16:29
  צביליך צביליך אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 31.12.04
קדאפי: הישראלים והפלסטינים אידיוטים

מנהיגי מדינות ערב שבו ואישררו אחר הצהריים את התוכנית שהתקבלה ב-2002 בביירות, המציעה לישראל נורמליזציה בתמורה לנסיגה לגבולות 1967. שליט לוב, מועמר קדאפי, גנב את ההצגה בפסגת אלג'יר כשקרא היום להקים מדינה דו-לאומית בשטח ארץ ישראל. "אני לא יכול להכיר במדינה פלסטינית וגם לא בישראל. אל תכעס, אבו מאזן, אבל הפלסטינים אידיוטים וגם הישראלים אידיוטים. הישראלים שגו בניסיונם להחזיק בגדה המערבית למרות ההתנגדות הפלסטינית המזוינת, והפלסטינים טעו בכך שלא הקימו מדינה אחרי 1948", אמר השליט הלובי.

קדאפי גם הציע מוצא: "הפתרון לדעתי בהקמת מדינה אחת. אנחנו לא יכולים להרשות שתי מדינות". מארח הוועידה, נשיא אלג'יריה, עבד אל עזיז בוטפליקה, ניסה לרכך את הרושם שיצרו דברי המנהיג הלובי. "אני מאמין שרוב העמדות שהוא (קדאפי) מביע אמיתיות (...) אבל ההבדל הוא שאני אחראי לעמי ומדינתי", אמר.

קדאפי הוסיף, כי כיום אין טרור עולמי, אלא יש טרור איסלאמי טהור. לדבריו, הטרור היום קיים בעיקר במדינות ערביות ומוסלמיות, בעיראק, באפגניסטן ובשטחים הפלסטיניים. המנהיג הלובי אמר, כי הוא "מבטיח שלא יתפוצצו יותר פצצות אם הפלסטינים יקבלו את הטריטוריה שלהם". לדבריו, "הדיכוי, חוסר הצדק, השחצנות, ההעלבות וההשפלה של הפלסטינים, הם הגורמים לטרור".

קדאפי דיבר על נושאים נוספים ואמר בנאומו, כי מועצת הביטחון של האו"ם היא מועצת טרור ולא ביטחון, וכי מעורבות בעלות הברית בעיראק פועלת לטובת אל-קאעדה, "אם יפלשו כוחות הברית לסוריה, יעלה שם זרקאווי נוסף".

http://news.walla.co.il/?w=//689971

נערך לאחרונה ע"י צביליך בתאריך 23-03-2005 בשעה 16:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר