לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2005, 21:54
  spanzi spanzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי חזי_פיפוש שמתחילה ב "איזה טמטום!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חזי_פיפוש
לקנות את הקונסולה הזו זה ממש טמטום. הקונסולה לא היא המחיר האמיתי שאתה משלם, אלא המשחקים!! גוד דאמט, סוני פיתחה סוג חדש של פורמט על דיסקים שנקרא UMD אני חושב והוא מאחסן 1.8 ג'יגה. המשחקים זה הכסף האמיתי. ולמה לקנות דבר שמתקרב ביכולתו לסוני 2, לא עדיף לקנות כבר סוני 2!? אה ואם אתם מתכוונים לקנות כל משחק בערך ב300 ש"ח (שכלול של משלוח והמחיר המקורי של המשחק) אז שתהיו בריאים כי בסוף זה יוצא מלא מלא כסף.

ושוב אתם טועים ! מה אתה חושב שלא יפרצו אותו אני נותן חודש ופורצים אותו ואזז אפשר לשים משחקים פרוצים ללא בעייה ומה שאתה אומר זה על תיקנו שום קונסולה כי המשחקים יקרים ?? אני קניתי אתם תיראו !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2005, 19:31
  משתמש זכר חזי_פיפוש חזי_פיפוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך MSN אל חזי_פיפוש
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי spanzi שמתחילה ב "בא אני יחדש לך יש לPsp דיסק..."

זה זיכרון פשוט של 32 מ"ב. אתה יודע מה? אני אלך לפי מה שאתה אומר. נגיד יש לי זכרון ממש מתקדם של 256 מ"ב. אין שום משחק שיכול להכנס לדבר הזה, תגיד אתה עושה מסוני צחוק? זו תעשייה ענקית וחכמה מאד! הזכרון הנשלף זה לשמירות וכו כמו כרטיס זכרון. בדיסק UMD יכנסו הסרטים כמובן והכל כי יש לו אפשרות כזו להכיל סרט או משחק, יש לו 1.8 ג'יגה שזה יותר מהפורמט של הגיימקיוב!! שזה דבר ששום זכרון נשלף לא יכול להכיל. אתה חי באשליות. ודרך אגב השמועות האלו ששמעת על הPS3 שקורא UMD שגויות תכנס לאתר גיימספוט יחדשו לך משהו בנוגע לשמועות האלו. אחי אני יודע מה אני מדבר, מה שאני אומר לך זה לא שטויות, אני רושם כי אני רוצה שאנשים לא יבינו בקשר למכשיר בצורה לא נכונה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר