לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2008, 20:12
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
לא יאומן עכשיו גם העתידנים מטעים את הציבור בנושא מדיניות האח הגדול?

אני עובר לי בדרכי הביתה ליד התחנה, אני קולט אנשים מתגודדים מול איזו טלויזיה ומסתכלים על "לונדון את קירשנבאום"
בערוץ 10, בד"כ בקושי אני רואה שמישהו עומד שם ליד הטלויזיה, אבל הפעם הייתה
לכולם סיבה לעמוד ולהסתכל כמו חסרי חיים, מסתבר דיברו על תופעת הריאליטי ובפרט על "האח הגדול"
(התוכנית ריאליטי) בכל אופן הם אירחו עתידן אחד ועוד איזשהו בחור צעיר שכנראה מבין בטלויזיה ובריאליטי..
אז הם מדברים שם בהתלהבות שזה מגניב כל התופעה הזו, ושזה נותן אפשרות לאזרח הקטן להגשים את חלומו (להחשף!)
ושזה יהיה מגניב בעתיד כשיהיו מצלמות בכל מקום אז כל אחד יוכל להציץ לכל אחד מבלי שהוא יודע וככה כאילו הריאליטי יהיה אמיתי, ולא ערוך!
אז ירון לונדון שדווקא נראה לי אדם שקול ומבין עיניין דווקא התלהב מזה כמו ילד קטן שקנו לו אופניים, אמר שזה מגניב ושזה נשמע לו אחלה רעיון!
אז מהר מאוד עצר אותם דווקא הבחור שדיבר על הריאליטי (לא העתידן) ואמר להם שעם זאת חשוב
לדעת שיש כמובן המון אנשים שאוהבים פרטיות וחשוב להם לא להחשף ושצריך להיות מודעים גם לזה...

ואז החל העתידן לדבר, לדעתי ראיתי את העתידן הזה איפשהו בעבר בחור חובש כיפה עם משקפיים,
נדמה לי הוא דיי מוכר... לא זוכר את השם... בכל מקרה הוא התחיל לדבר שם שטויות ברצף חבל על הזמן, גרם לי להטיל ספק במקצוע הזה שנקרא "עתידנות" ..
הוא טען שבעתיד בגלל שהטכנולוגיה תהייה כ"כ נגישה וכ"כ פתוחה אז הכוח יעבור מהממשלות לידי האזרחים, הוא טען שבעתיד מרוב שיהיו מצלמות
בכל מקום אז האזרחים יוכלו להסתכל ולהיות מעורבים בקבלת ההחלטות של הממשלות, וכך בעצם אם משהו לא נראה להם יוכלו להפיל ממשלות,
והוא דיבר כ"כ בהתלהבות שחשבתי לעצמי "בונא מה הוא רציני או עושה צחוק?"
ואז הוא אמר שזה יהיה אחד הדברים הגדולים שהכוח יהיה בידי האזרח ולא בידי הממשלה...
ואני גם במקביל קולט את כל האזרחים המושפעים חסרי האידיאולוגיות שעמדו מסיביבי אומרים "איזה מגניב,
מתי זה יקרה בארץ? וואי וואי זה יהיה פי 9 על האח הגדול וכולנו נוכל להיות בובליל"...
בקטע הזה כבר באמת נגנבתי.. עד כמה שהצופה הישראלי הממוצע כ"כ טיפש וכ"כ מושפע מהטלויזיה!
מקשיבים לכל בולשיט, ועכשיו כשממשלה תציע לדחוף מצלמות לכל רחוב במדינה "למטרות טובות"
כולם יתלהבו מזה שיצלמו אותם מבלי לדעת מה באמת עומד מאחורי זה...
מדהים כמה התקשורת מסוגלת להכתיב דפוסי התנהגות לכל העדר שמושפע ממנו..
יאללה שיכחד כבר המדיום הזה שנקרא טלויזיה, בעבר הייתי בטוח שכשהאינטרנט יתפתח הטלויזיה תכחד.
אבל לצערנו לא כך יהיה, כי עם הקמת ה-WEB2 הטלויזיה תיכנס לאינטרנט ככל הנרא ועדיין רוב הציבור יהיה פאסיבי
מול השידורים במקום לנבור באינטרנט אחר מידע חיוני וחשוב אודות האמת..
מתי יבינו כאן במדינה שיש דבר כזה שנקרא הזכות לפרטיות? מתי יבינו שכל הדברים האלה שהממשלה והתקשורת מציגים כ"משהו טוב" עלול לפעול לרעתם?
טוב כנראה כשהמאגר הביומטרי יפרץ ויודלף ואזרחים תמימים יפגעו אז אולי זה ידליק נורה אדומה למישהו..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר