לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2008, 15:58
  eran89 eran89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eran89 שמתחילה ב "מחפש גיטרה אקוסטית לצבא"

הסיבה שאני רוצה לקנות היא בגלל שבסוללה שלי יש קלאסיות .. ותאמין או לא אני ממש שונא!!! מתעב צליל של קלאסית.. לא יודע ממש למה חח.. והם גם לא כאלה נוחות.. בגלל זה אני רוצה אקוסטית.. ובקשר לגנבה והכל בגלל זה אני מחפש יד שניה בסכום של 400 עד 600 כי יותר מזה אם יקרה לה משהו אני אבכה חח...וכל עוד אני בותיקות(שנה + בצבא..) יש לי פול זמן פנוי אז זה או לקנות פיאספי או גיטרה .. (ובניגוד לפיאספי גיטרה אף פעם לא משעממת P: )
בקיצור אולי בקשר ל12 מיתרים אתה צודק אבל אני אודה לך מאוד אם יש לך עוד מידע עליה כמו למשל איך מכוונים אותה(שמעתי שסט אחד אוקטבה מתחת..)ומה בדיוק התיחזוק שלה?
ומבין אלה שהצעתי מישהו יכול להמליץ לי?(הבעיה היא שבשביל לבדוק את כולן אני צריך חצי שנה ביציאות של 7 2 ו9 3...)
חזרה לפורום
ישן 29-11-2008, 16:13
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eran89 שמתחילה ב "הסיבה שאני רוצה לקנות היא..."

'בנתי...

טוף, נסה לחפש cort יד שניה באתרים כמו יד2, הבזאר של אקט מוזיקלי (תרשום בגוגל אקט מוזיקלי)
ימאהה, (למרות שאני אישית לא משתגע עליה) נחשבת חברה איכותית, על מונטנה לא הייתי ממליץ בכלל לאקוסטיות
ולגבי וושבורן, אהה.. בז'אנר של היקרות יותר אולי, בז'אנר של הפשוטות זה עניין סובייקטיבי כבר.. אז עדיף שתקפוץ לחלילית ותתרשם שם.

לגבי גיטרת 12, לדעתי מיותר בשביל להחזיק בבסיס צבאי, באממת מיותר. הן גם עולות הרבה יותר יקר.
וגם המחיר של המיתרים בהתאם, כל מיתר הוא בעצם שניים, אחד באוקטבה גבוהה ואחד רגילה, הגבוהה באה ממיתר דק יותר.

לגיטרה 12 יש סאונד מאוד ייחודי ופולקי כזה, אבל זה פינוק שיכול לחכות לדעתי
לתקופה שאחרי השחרור ולחיסכון לגיטרת 12 יקרה ואיכותית כמו שצריך...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 29-11-2008 בשעה 16:18.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר