לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2008, 13:09
  מיטל=) מיטל=) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "סקר| מה אתם קוראים עכשיו?"

אני קוראת כרגע שני ספרים משהו שלא קורה בד"כ.
1. "שטן" מאת ג'רמי לוון, על השטן שדרך מכונה מגיע בצורה 'טלפונית' לארץ ורוצה לעבור טיפול פסכיאטרי אצל פסיכיאטר מסויים. הספר מספר על חיי הפסיכיאטר שהם בכלל לא משהו ועל הפגישות שלו עם השטן, את הספר מספר השטן בעצמו. אני לא בטוחה שאני מתחברת אליו מאוד, כשאני אסיים לקרוא אני אודיע לכם.
2. "spencerville"מאת Nelson Demille אני רק בעמ' 33 אבל זה אחד מהספרים האלו שגם אם הם טובים וגם אם לא אתה ממש רוצה לדעת מה קורה בהמשך אז אתה לא מפסיק אותו באמצע. הוא באנגלית ובכללי ספרים שאני קוראת באנגלית מאוד קשה לי להתקדם איתם מהר, לכן אני רק בהתחלה.

אז זהו, אלה הספרים שאני קוראת כרגע.
דבר אחרון בהחלט- סיימתי לאחרונה את טריולוגיית "הרואים למרחק" מאת רובין הוב.מהספרים שסוחפים אותך לתוכם.מאוד מומלץ!

חזרה לפורום
ישן 10-12-2008, 22:46
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mnemosyne שמתחילה ב "סקר| מה אתם קוראים עכשיו?"

אני כרגע בתחילת הספר של אמני הזיכרון - ג'פרי מור.

הספר מדבר על בחור ש'סובל' מסינסתזיה {זיכרון יתר} (בד"כ אנשים ש'סובלים' מזה, נוטים לראות הכל בצבעים ובצורות, כמו לשמוע קול ובמקום להבין מה הוא אומר לראות צבע בורדו חזק על רק מיתרי גיטרה מתוחים ונצנצים עפים באוויר} שאמו סובלת מאלצהיימר {למי שלא יודע - מחלת שכחה חמורה}, ועל הקשר ביניהם. הספר עצמו הוא בעצם ניסוי מדעי שעשה מדען שחקר את הבחור שסובל מסינסתזיה, וביקש ממנו לכתוב לו יומן על כל מה שהוא רואה שומע ויודע. הספר מספר הכל, החל מאיך הוא מרגיש, על המדען, על החברים, על האמא, ועל אלצהיימר מול סיסנתזיה.

עד כה אני בסך הכל בעמוד 76, הספר התחיל מוזר, התקשתי להבין על מה מסופר בתחילה, ורק לפני 10 עמודים התחילה העלילה להתגבש ונשמע מעניין. אספר בסוף

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:43

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר