לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2008, 18:02
  stopit stopit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.08
מה לעשות במצב כזה

ככה, הכל התחיל בשבת חתן של בן דוד שלי בגלל שלא היה אצלהם מקום חלק מהצד השני של המשפחה שלו באו לישון אצלנו בבית, בקיצור משהי שם מצאה חן בעייני ושלחתי את אחת הדודות שלי לגשש לראות אם יש מצב למשהו, היא אמרה לה שהיא נפרדה מחבר שלה לא מזמן ואם היא יתאים לי היא תדע מאיפה להשיג את המספר טלפון. אמרתי יאללה לא נורא, עם שבב של תקווה שאולי בכל זאת.
באירוע עצמו דודה שלי אמרה לי שהיא לא הפסיקה לחייך לכיוונה ונראה שהיא רוצה משהו אבל היא לא באה לדבר איתה על משהו בסופו של דבר. אני גם בטוח שהיא דיברה על זה עם דודות שלה באירוע עצמו כי האצבע הופנתה לכיווני מספר פעמים (אני חושב).

האמת חוץ מכמה פעמים שיצא לנו לדבר איזה דקה לא ממש יצרנו קשר (ואני די אוכל את עצמי על זה) כשהיא יצאה מהאירוע אמרה שלום וחייכה וזהו, עכשיו אני בסרט עם עצמי אם היא תתקשר או לא, הייתי צריך למצוא דרך לסגור את זה עוד שם ולדעת בוודאות מה נסגר. מאז אני רק מרגיש יותר ויותר שאני רוצה לנסות את הקשר הזה וזה די משגע אותי. כל יום אני קם עם סרט אחר בראש פעם אולי סתם לא היה נעים לה להגיד לא, פעם אחרת אולי סתם דודה שלי הכניסה אותי לסרט שאולי כן והיא בכלל לא הבינה אותה. בקצור אני מבולבל רצח וזה אפילו יותר משגע אותי אם הייתי יודע שלא וזהו הייתי פשוט עוזב את זה.

האירוע היה ביום שני עכשיו כבר מוצאי שבת, לפעמים אני חושב למצוא דרך ליצור איתה קשר אולי באינטרנט אבל זה נראה לי קצת מציק.

בקיצור מה לעזאזל לעשות ?? ואם לוותר איך לעזאזל אני מוציא אותה מהראש שלי!?

נערך לאחרונה ע"י stopit בתאריך 29-11-2008 בשעה 18:05. סיבה: טעות כתיב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר