לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2008, 01:35
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
Mix'd

חלק מפרוייקט שאני וידידה טובה לקחנו בו.. צילומים שונים טיפה לסלון כלות בירושלים.. מזמינת העבודה דרשה שיהיה עירבוב של מציאות ופנטסי באותו פריים.. כך שהחלטנו לקחת את זה לכיוון שניראה לפניכם.
אני יודע שרבים מכם (מתן) ישאלו מדוע זה פה ולא בפורום עיצוב/גרפי וכו... מהסיבה שלדעתי זה יותר צילום משאר אילוסטרציה. אך הדברים שהוספו בעריכה ממוחשבת הם:העצים מאחורה והכנפיים (שכרגע בשלבי עבודה לשיפור,כוכב) חוץ מזה צילום נטו. הייתה עבודה עם שני לפלאשים חיצוניים.
ציוד: canon 5d +85 1.8

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 30-11-2008 בשעה 01:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2008, 08:52
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "Mix'd"

עבודה מרתקת בוריס, אבל...
כדי לקבל ביקורת על הצילום עצמו, יש להעלות את התמונה המקורית ללא מניפולציות שכאלה לפורום צילום כדי שחברי הפורום יוכלו להתרשם מהתנאים שהיו בשטח.
הגשת תמונה מניפולטיבית לא יכולה באמת להוות בסיס לביקורת כלשהי מלבד התרשמות מהתוצאה הסופית (ואין זו מטרת הפורום להתרשם מהמטרה הסופית אלה ללמוד וללמד על נושאי הצילום).

כיוון שטרחת לציין כי מדובר בעבודה עם שני פלאשים (ולצערי זו ההערה היחידה שנוגעת לצילום עצמו), לפחות היית מפרט ומסביר כיצד כווני הפלאשים, באילו אמצעי ריכוך (אם בכלל) השתמשת, באילו פלאשים מדובר וכו'...
תמונה רחבה שתראה את סט העבודה היתה תורמת רבות גם-היא.

וכיון שבזמן תגובתי אני מגיב כבר בפורום עיצוב גראפי (קודם העברתי, ואח"כ הגבתי) אני אגיב גם לתוכן הגראפי של התמונה (שזה, אני מניח, מה שאתה באמת מחפש):
העבודה נהדרת!
השילוב של הכנפיים בוצע בצורה שמאוד מתאימה לקונספט הכללי, ומחמיאה לסטיילינג הנוכחי.
הייתי שמח לשמוע על אופן החיבור וציור / בחירת הכנפיים.
באיזו שעה צולמה התמונה? איך היתה התאורה הכללית במקום ואיך התגברת על בעיות תאורה כגון כתמי שמש?
שילוב העצים ברקע מכניס אותנו מאוד לסצינה ולאווירה.
האם במקור פרשת רקע אחיד כדי שיקל על עבודת הבידוד?

ישן 01-12-2008, 07:07
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
טוב..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "Mix'd"

כמו שכבר אמרו, לגבי הצילום אי אפשר להגיב כי לא רואים את התמונה המקורית לא יודע אם עשית חיתוך ממנה או שהיא כולה פה אבל כמה תמונות לגבי מה שאתה כן נותן לראות - התוצאה הסופית כמו שכבר קראו לה לפניי...

בהסתכלות ראשונית על התמונה קיבלתי סחרחורת... ולא בגלל שהיא לא טובה היא מצויינת גם הרעיון וגם הביצוע אבל כמה שיפורים יעלו אותה לרמה גבוהה יותר..
העצים שהוספת בצד ימין - עקומים.... סובב אותם עם כיוון השעון בכמה מעלות ותיישר אותם לפי העץ שעליו מצולמת הבחורה..
בגלל שחלק מהתמונה (החלק העיקרי: הבחורה והעץ השמאלי) מיושרים יחסית מול הצופה החלק השני שלא מיושר איתם גורם לתחושת 'נפילה'. לי זה גרם לסחרחורת
נסה לתת יותר מרחב לא רק למעלה גם בצדדים - זה תלוי כבר בצילום המקורי אם מתוכו עשית קרופינג או שהשתמשת בו כמו שהוא אם חתכת ממנו אז תן לנו יותר רווח... קצת בשמאל לפחות סנטימטר מעל האצבע שלה והכוכב.. ולפי כמה שהוספת משמאל תוסיף גם מימין ואחרי שהוספת יותר מקום לדעתי ורק דעתי האישית תגדיל את הכנפיים - לפחות 20% או 25%

חיתוך ברמה טובה והפוזיציה נהדרת - ממש אהבתי
לגבי תנאי הצילום - איך שאני רואה ותאמר לי אם אני צודק או לא...
תאורה היא לא שמש ישירה אבל כן היה אור טבעי בזמן הצילום
פלאש ראשון מצד ימין של הצילום גבוהה מכוון למטה השני גם היה מצד ימין אבל יותר קרוב לצלם שניהם מרוככים...

אני באמת מבקש שתנסה לתקן ותראה תוצאה כי באמת האבהתי את העבודה הזו...
אם ביצעת עוד כמה צילומים תראה גם אותם בבקשה... באמת עבודה יפה ומקורית לסלון כלות
המשך כך...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר