לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2008, 21:35
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08
גלישת גלים

היי,
אני בן 17 גר בתל אביב, ולא מזמן סתם נזכרתי שיש לנו ים דיי טוב והוא זמין לי.
אז חשבתי אולי להתחיל לגלוש.

מה שכן אני דיי מפחד אני יודע לשחות טוב ואני דיי בכושר (לא בטטה שיושבת כל היום על הכורסא), אבל ההתמודדות עם הים היא יותר מסובכת. לא בא לי להיות בתוך הסטטיסטיקות העצובות של הטובעים מידי שנה בחופים.

האם תוכלו לעזור לי להתחיל?
אני רוצה לנסות ללמוד בהתחלה עם גלשן שהוא לא שלי, אני לא רוצה לקנות ואחר כך לוותר ולבזבז את הכסף.
מבחינת הים: באיזה חופים מותר לגלוש עם גלשני גלים, כמה להתרחק מהחוף?, ומה לעשות על מנת לא להתרסק על סלעים או שוברים גלים או ח"ו לטבוע?
מומלץ תמיד להיות עם עוד גולש לידך או שלא חייבים?
מבחינת ביגוד: אם אנחנו מדברים על עונה חמה כמו הקיץ בגד ים רגיל מספיק (הבוקסר)?

תודה...
חזרה לפורום
ישן 06-12-2008, 23:05
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
לא לדאוג
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CoPilot שמתחילה ב "גלישת גלים"

קודם כל לך על זה, כיף אדיר וכושר מצויין.
תכין את עצמך מנטאלית, החודשים הראשונים של גלישת גלים מעט מתסכלים. אבל בהמשך המאמץ ההתחלתי יוכיח את עצמו כמשתלם.
הכלל הראשון בגלישת גלים, לאיזה ים לא להכנס. בעיקר עכשיו בחורף - לא פחות מהסכנה בים סוער, כמעט לא תלמד ותצא מאוד מתוסכל.
2. לבחור גלשן מתאים. בתור מתחיל אתה רוצה גלשון גדול, כזה שיציף אותך ויקל עליך לתפוס גלים. כמתחיל הגלשן יותר דומה לחסקה מלגלשן - זה בסדר.
3. תחתור והרבה - כושר גלישה או היכולת לחתור חזק זה חלק קריטי בגלישת גלים. כנס בימים שאין גלים ותחתור.
4. בהתחלה כנס בים נמוך ובחופים סגורים (חוף גורדון - בין השובר למרינה למשל). אפשר לתפוס שם גלים.
5. נסה למצוא חבר שגולש מעט שיכנס איתך
5. בשלב הראשון החופים הטובים באמת, הם לא בשבילך (הילטון לדוגמה מלא בסלעים). יש סלעים וגולשים שיחתכו אותך.
6. אפשר ללמוד לבד. אני יכול להמליץ על אורין מטופסי, קורס של 4 מפגשים ילמד אותך את העקרונות של הגלישה. למיטב ידיעתי נתן גם לשכור אצלו גלשנים לתקופה ארוכה.
אם תרצה אני אבדוק אני חושב שיש לי את הטלפון שלו. יש אתר אינטרנט www.topsea.co.il
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:22

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר