לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2008, 10:06
  s0ulj4h s0ulj4h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "שאלה לגבי אוכל Eukanuba"

משהו מוזר לי קצת עם האוכל כי חיפשתי בכל מקום ולא מצאתי בדיוק את מה שאני קניתי.. אפילו לא באתר של החנות שקניתי ממנה (Petbuy.co.il)

ולגבי הקאות ושילשולים - עכשיו נדמה שהוא בסדר, אני יחכה עד יום ראשון לראות מה מצבו.
אני לא יודע אם הוא באמת לא נוגע באוכל או שזה רק נראה לי כי אני מתעסק בזה יותר מדי..
הבאתי לו לאכול מהיד והוא קם ואכל טיפה, אבל עדיין בכללי אני מרגיש שהוא לא ממש רוצה לאכול

שכחתי לציין גם שהוא ירד ל-5.7 קילו מ-8 קילו בתוך שנתיים ומשהו

זה משקל נורמלי? הוטרינרית לא אמרה כלום על זה כמה שזכור לי
זה המשקל מלפני כמה ימים ששכחתי לציין היינו אצל הוטרינר אחרי שהוא קיבל שתי התקפים ביום אחד

ואני יקנה לו פעם הבאה את האוכל שמתאים יותר לגילו, תודה על העצה

נערך לאחרונה ע"י s0ulj4h בתאריך 05-12-2008 בשעה 10:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2008, 10:22
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "משהו מוזר לי קצת עם האוכל כי..."

כלב שלא אוכל כמה ימים זה לא נורא.
אבל כלב שמקיא ומשלשל ולא אוכל מצריך בדיקה.
תבדוק שאין לו גבשושיות על הגוף (אם השער ארוך תזהה רק במגע, אם השער קצר תוכל ממש לראות את זה מתחת לשיער).
כלב שנהיה אפטתי מצריך בדיקה דחופה, זה סימן מובהק לבעייה יותר מהקאות ושלשולים.
לא יודע מהיכן אתה בארץ, אבל אשמח להמליץ לך על וטרינר בדרום ת"א לחוות דעת נוספת.
אסור לסמוך באופן עיוור על וטרינר (ולא על רופא).
לעתים רבות כאשר התרופה לא עוזרת יש להחליף רופא ולא תרופה.

לגבי האוכל, אם תוכל להעלות צילום של האריזה והקודים, אשמח לסייע בחיפוש ובזיהוי. אני מכיר אישית בעלים של חנות מזון גדולה בצפון שיוכל לסייע לך באופן אישי גם אם תגיע אליו.

מקרה שקרה לי, הכלבה שלי אוכלת TECHNICAL עוף כבר מספר שנים ומרוצה עד מאד.
לפני שנה בערך היא הפסיקה לאכול באמצע השק, קצת הקיאה ואחרי זה הפסיקה לאכול.
ממש שביתת רעב.
לפני שהלכתי לוטרינר הוא המליץ לי לבדוק את תקפות האוכל.
לא היה לי את השק, אז פשוט קניתי שק חדש של אותו האוכל, והכלבה חזרה לאכול בן רגע.
כנראה השק הראשון היה לא טרי, פגום, אולי התקלקל באחסנה אצלי, לא ברור, אבל החלפת השק סידרה את הבעיות בצי'ק.
ישן 05-12-2008, 11:16

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "כלב שלא אוכל כמה ימים זה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
כלב שלא אוכל כמה ימים זה לא נורא.
אבל כלב שמקיא ומשלשל ולא אוכל מצריך בדיקה.
תבדוק שאין לו גבשושיות על הגוף (אם השער ארוך תזהה רק במגע, אם השער קצר תוכל ממש לראות את זה מתחת לשיער).
כלב שנהיה אפטתי מצריך בדיקה דחופה, זה סימן מובהק לבעייה יותר מהקאות ושלשולים.
לא יודע מהיכן אתה בארץ, אבל אשמח להמליץ לך על וטרינר בדרום ת"א לחוות דעת נוספת.
אסור לסמוך באופן עיוור על וטרינר (ולא על רופא).
לעתים רבות כאשר התרופה לא עוזרת יש להחליף רופא ולא תרופה.

לגבי האוכל, אם תוכל להעלות צילום של האריזה והקודים, אשמח לסייע בחיפוש ובזיהוי. אני מכיר אישית בעלים של חנות מזון גדולה בצפון שיוכל לסייע לך באופן אישי גם אם תגיע אליו.

מקרה שקרה לי, הכלבה שלי אוכלת TECHNICAL עוף כבר מספר שנים ומרוצה עד מאד.
לפני שנה בערך היא הפסיקה לאכול באמצע השק, קצת הקיאה ואחרי זה הפסיקה לאכול.
ממש שביתת רעב.
לפני שהלכתי לוטרינר הוא המליץ לי לבדוק את תקפות האוכל.
לא היה לי את השק, אז פשוט קניתי שק חדש של אותו האוכל, והכלבה חזרה לאכול בן רגע.
כנראה השק הראשון היה לא טרי, פגום, אולי התקלקל באחסנה אצלי, לא ברור, אבל החלפת השק סידרה את הבעיות בצי'ק.

וואו, זה מוזר חחח

עכשיו שמתי לב שהכלב שלי רודף אחרי שהלכתי עם השקית של האוכל

שפכתי לו עכשיו אוכל על הרצפה (נקייה ) והוא אכל יפה מאוד
שמתי לידו את הקערה של האוכל (אותו אוכל כמובן) והוא לא נוגע בה

מה יכול להיות? הקערה חדשה ונקייה

אני אצלם עכשיו את התמונות של האוכל ויעלה בקרוב

אגב המקרה שסיפרת עם הכלבה שלך זה משהו דומה עם שלי

הבאנו לו את אותו אוכל 3 פעמים, פעמיים בטעם שונה (פעם ראשונה ושלישית אותו טעם, ופעם שנייה טעם שונה) והוא אכל יפה מאוד עד הפעם השלישית

אני לא זוכר את השם, אבל השקית די ייחודית לאוכל הזה נראה לי יש לה ריצרץ' שכזה לפתוח את השקית , מישהו מזהה?

אני מאשדוד ולהגיע לתל אביב עם כלב זה קצת בעיה כי אין לנו רכב אבל זה לא בלתי אפשרי, במקרה שתהיה לכלב איזשהי בעיה ואני יראה שלא מצליחים לטפל בו פה
הוטרינר שהכלב מטופל אצלו זה ד"ר עובי אם מישהו מאשדוד מכיר (רק ששם יש כמה וטרינרים, ובפעמים האחרונות שהיינו הוא טופל על ידי וטרינרית בשם יעל)

בכל מקרה מאז המקרה שהוא הקיא הוא לא הקיא יותר
עכשיו אני מוריד אותו למטה נבדוק שהכל באמת הסתדר או שיש צורך לקחת אותו לוטרינר

ואין גבשושיות על הגוף, השיער שלו קצר ואפשר לראות טוב מאוד אז אני בטוח שלא פיספסתי משהו
ישן 05-12-2008, 15:26
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "תמונות של האוכל (מצטער על..."

התמונות לא ברורות, אבל הצלחתי למצוא תמונות דומות באתרים של יוקנובה בעולם.
אמרת שפה זרה וכתב מוזר, לא יכול להיות הולנדית שנכתבת באותיות לועזיות בלבד.
תצלם את זה מקרוב ובטוח מישהו יוכל לזהות.
מזמן לא שמעתי על מקרים שכאלה, אבל לא חסרים סטוקים זולים שרצים בעולם וגם מגיעים לישראל.
איך אוכל לחיות נהיה זול כל כך פתאום ? בדרך כלל תאריך התפוגה.
אוכל צריך להמכר עם לפחות 6 חודשי חיים קדימה, מאחר והוא יושב במחסני היצרן, באוניה, אצל היבואן ובחנות.

לגבי מה שאמרת על הצלחת, אם היא חדשה והכלב לא אוהב, תנסה להחליף.
תחזור לצלחת הישנה קודם כל תראה איך מגיב.
בכל מקרה, כלב יכול לא לאכול 5-6 ימים וזה בסדר. לפעמים ממחלה, מחוסר מצב רוח, מכאב ראש, חילופי עונות, ועוד סיבות. מעבר ל 6 ימים זה כבר מסוכן ומצריך בדיקה דחופה ובהולה מאחר, עד 6 ימים תן לכלב לבחור בעצמו, כל עוד אין סימני אחרים של מחלה (אפתטיות, הקאות שלשולים, בכי וכד').
אפשר לתת לו אוכל רטוב מעורבב עם היבש, או להכין אורז ועוף טריים מכובסים ולתת לו.
לא לתת לו לחם עם חומוס שבוודאי יטרוף (אם לא = לטוס לרופא) אלא אוכל של כלבים, בצורה מזמינה יותר.
בכל מקרה - אין תחליף לוטרינר טוב, ואם הוטרינר לא טוב, לא לפחד להחליף. קבעון מחשבתי אצל רופאים זו תופעה ידועה, ואם משהו לא נכנס להם בתרשים זרימה, אז יכולות להווצר בעיות אבחון.

זה מה שמצאתי:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.eukanubadirect.co.uk/eukanuba11%28senior%29.jpg]
ישן 05-12-2008, 15:51

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "שאלה לגבי אוכל Eukanuba"

אבא שלי החליף את האוכל הזה בחנות והוא אמר שהוא בדק את התאריך תפוגה והוא שנת 2009 אבל לא בטוח איזה תאריך בדיוק

יש לי קצת בעיה לבדוק עכשיו כי פתחתי את השקית בקריעה וכל הצד הימיני נקרע והיא בתוך שקית עכשיו וקצת קשה להוציא בלי שהכל ישפך ^^

אני ינסה למצוא דרך עכשיו לבדוק את זה

בכל מקרה מה שכן שמתי לב שפה בצד של השקית כתוב בעברית את מה האוכל מכיל והכל, בניגוד לקודמת שזה היה בשפה מוזרה (כנראה הולנדית)

בכללי קנינו ברשת הזאת כמה פעמים, והכלב אכל מצויין, כנראה שהיינו צריכים להמשיך לקנות משם

אם לא הבנת אז החלפנו את היוקנובה ה"מוזר" שקנינו ב-Petbuy באחד אחר מרשת ג'ונגל

אני קצת לחוץ בגלל העובדה שהוא ירד ל-5.7 קילו, בגלל זה אני רוצה שהוא יאכל
זה משקל נורמלי בכלל לכלב קטן?

ולגבי הוטרינר - באמת ובתמים נראה לי שהוטרינרים שמטפלים בו עושים עבודה מצויינת בנתיים, כל השנים האלה הכלב היה בריא מאוד בכללי, לא היה משהו מיוחד או ספציפי
ישן 05-12-2008, 16:00
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב "אבא שלי החליף את האוכל הזה..."

קודם כל אתה לא משרשר נכון, אתה אמור לענות להודעה האחרונה שאתה מתיחס אליה, ולא ללחוץ סתם על כפתור התגובה התחתון או העליון.
לא אמרתי חלילה דבר רע על הוטרינרים שלך, אבל אף רופא אינו אלוהים וכולם יכולים לטעות לפעמים.
אין שום דבר רע בשקים של יוקנובה שהגיעו באופן חוקי, ובאישור של יוקנובה מכל ארץ בעולם.
אם המפיץ שמוכר בישראל מוכר גם בהודו אז תראה שפה מוזרה, אבל האוכל בסדר גמור.
מהנסיון שלי גם פט-בי וגם ג'ונגל לא מתעסקים בשטויות וקונים אוכל ממפיצים מורשים מטעם היצרן.
גם שק עם תאריך תפוגה נכון יכול להיות מקולקל, אבל כאן רק מעבדה היתה קובעת.
בכל מקרה שמח שהאוכל הוחלף ולא נתקעת עם שק מיותר. מה שהחנות תעשה זה או לחלק את השק לשקיות קטנות ולהרוויח עוד כמה מאות אחוזים, או שתחזיר אותו לספק שלה. אל תדאג להם.

לגבי הכלב, אתה מבקש תשובות ואפילו לא ראינו את הכלב.
מי יכול להגיד מה המשקל הנכון לכלב שלך ?
להאביס אותו ולפטם אותו עכשיו רק יעשה יותר נזק.
אם הוא בתת משקל, יש דרכים נכונות להעלות במשקל, ולא על ידי דחיפה סתם של אוכל. פה רק וטרינר ולא אף מומחה אחר יוכל לסייע לך. יש סוגים של שונים של אוכל עם הרכבים שונים, יותר בשר, יותר חלבונים, יותר שומן, דלי שומן הכל לפי הצרכים של הכלב. אוכל של מבוגרים בדרך כלל דל שומן יותר מאוכל של בוגרים רגילים, מאחר וכלבים SENIOR עייפים יותר מטבעם ומשתלוללים פחות ושורפים אנרגיה פחות. לדחוף לכלב הרבה אוכל דל שומן לא יעלה אותו במשקל ורק יגרום לו לשלשולים או עצירויות או הקאות.
תן לו לאכול כרגיל עד יום א' ותיגש לוטרינר לבדוק, לוטרינר שאתה מכיר. ספר לו את כל הסיפור, כולל כל הנסיונות, אולי הוא יצליח לדלות את הפרטים הנחוצים לצורך האבחנה. כולל הכלי שהוחלף.
מאד חשוב לספר נכון את הסיפור ולא רק את התוצאה הסופית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר