לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2008, 09:50
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
מבולבל דעתי על המטורפים מבית השלום בחברון:

כולי תקווה שאנשים שהשתוללו באלימות בבית השלום בשבוע האחרון , יכנסו לכלא להרבה זמן ויעברו חינוך מחדש - שילמד אותם להבחין בין טוב לרע, בין מותר לאסור, מה היא דמוקרטיה ומהו שלטון החוק, ושלטון הרוב הנבחר.
לא כל דאלים גבר.
אלו ושכמותם הורסים לנו מהיסוד את הציונות הדתית ואת האתחלתא דגאולה, אני מתבייש ללכת עם כיפה ברחוב בגלל אנשים כמוהם.
אסור להרים יד על שוטר או חייל, מותר (ואף צריך להתנגד פאסיבית) אבל אסור להרים יד, אסור לקלל, אסור לקרוא להם נאצים, זה פשוט לא יעלה על הדעת!!
זה עצוב עד מאוד.
לזרוק אבנים על ערבים תמימים, למה??
לא לימדו אותם להתנהג
אני מקווה שהציונות השפוייה והונרמאלית תקיא אותם ואת התומכים בהם מתוכנו ויפה שעה אחת קודם.
גם קורח ועדתו חשבו שהם יודעים יותר טוב מכולם מה טוב לעם ישראל והקהב"ה קבר אותם באדמה.
אל נא רפא נא להם.
בברכת שבת שלום
ובשורות טובות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2008, 10:04
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "דעתי על המטורפים מבית השלום בחברון:"

המטורפים האלה מנסים לעלות על סדר היום בעיה חברתית קשה מאוד וזהו המנהג שממשלות ישראל נהגו לעשות עקב מצעי הבחירות שלהם,מי שהמצע שלו קורא לוויתור על המדינה יתנהג כלפי אזרחים ישראלים באשר הם כמו שהתנהגו אליהם בחברון.

אני מקווה מאוד שאזרחי ישראל ראו והבינו את המהלכים האחרונים של ממשלת הביזיון הזאת שהורסת כל חלקה טובה בארץ וכן בבני נוער שמאמינים בציונות ובאהבת הארץ.

ההשתלחות בחברון הייתה לא מי יודע מה רק פשוט התשקורת השמאלנית הפלשתינאית נפחה את זה למימדים קטסטרופלים,שאפילו שונאי ישראל כמו "בצלם" הרשו לעצמם להפוך את האירוע לסרט שטנה דקומנטרי נגד אזרחי ישראל.

ישן 05-12-2008, 13:25
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "קשקשן. מילה אחת על הפרת החוק..."

ועל איזה חוק מדובר? על החוק שאומר שאפשר להפקיע רכוש פרטי לטובת פריימריז?
מעניין איך אתה היית מגיב אם את הבית שאתה קנית, יבוא שר הבטחון ויפקיע לך בגלל שאתה יהודי.

ה"מטורפים" האלה ששונרא כינה, ממלאים את שורות הקצונה הצעירה בצבא,
הם הראשונים לקפוץ לאש, הראשונים להלחם (בשטחים הכוונה, לא על מי יכין קפה באולפן של גל"צ)
וכל הדמוניזציה וההסתה הזו נגדם בכל מהדורת חדשות אפשרית, כל כך שקופה לאנשים
שאם כבר, זה רק משרת את דיירי הבית בהוכחת צדקתם. מי שהקים את המדינה הזו בתחבולות ויישוב
לפני עשרות שנים, יודע בתוך ליבו שלא הם המטורפים, אלא כל הפוסט ציוניים שבזים להם ובטוחים שישראל היהודית היא עובדה מוגמרת - היא לא.
ישן 05-12-2008, 15:13
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ועל איזה חוק מדובר? על החוק..."

לא
לא
וגם לא ולא
המדינה לא הפקיעה שום בית. בית המשפט ביקש להשאיר את הסטטוס קוו בו הקונים החדשים עדיין אל גרים בבית כעובדה מוגמרת לפני הדיונים הבאים.
נאמר שחלק מהמסמכים של הקונים נמצאו מזויפים (נמצאו גם סתירות בדברי המוכר בכל מקרה).
אם כבר לדבר על הפסיקה, אז זו הפסיקה.
הפסיקה אינה מפלה כלל וכלל, היא מאד הוגנת.

לגבי הנוער הזה שממלא את הצבא, אני מאד מקווה שלא וגם מאמין שלא.
אם לוינגרים למינהם הם אלו שכובשים את צמרת הצבא אז לא ירחק היום בו נראה כיתה/מחלקה/פלוגה שלמה מורדים בפקודות הצבא והמדינה בעת קרב או פעולה.
ואתה יודע מה עושים לחיילים עם נשק שבעת פקודה (ושיהיה ברור, פקודה שלא משתמעת לשתי פנים כפקודה בלתי חוקית בעליל על פי חוקי ישראל = כלומר פקודה שתעבור כל בית משפט) מסרבים ועומדים עם הנשק על מול המפקדים.
יש רק חוק אחד בכזה מקרה ואוי ואבוי לנו אם נגיע ליום הזה.
ההסתה הימנית מציירת את השמאלנים ככאלה שמחכים ליום בו יכולו לירות ימינה.
אני אומר שזה ההתחלה של הסוף (או הסוף של ההתחלה)
ישן 06-12-2008, 18:12
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ביהמ"ש היה יותר מלא הוגן כלפי..."

ציבור הימין והמתנחלים במיוחד היו גם לא הוגנים עם חוקי המדינה בשנים האחרונות.
אלה מחמירים, ואלה מפירים.
בכל מקרה, הפסיקה הזו דווקא נשמעת הוגנת בהתחשב בזה ששני הצדדים השתמשו בעזרים לא חוקיים לנסות להוכיח את טענתם.
עצוב לקרוא שלפחות הרב המייצב את כותבי הפורום הזה (לא יודע לגבי הקוראים, לגבי הכותבים זה כתוב) בזים לחוק ומנסים לחפות בכל מיני דרכים על פורעי החוק האלה.
עצוב לגלות שאנשים מבוגרים (לפחות על פי מה שהם מצהירים או כותבים בכרטיס שלהם) חושבים כמו ילדים לא מחונכים שיודעים רק להכות בחוק ולהשתמש במילים מוזרות שלא מן השפה העברית.
אין לי כוונה לעורר ויכוח ואשכול מלא בזוהמה, את הגועל נפש שלי הבעתי מספיק.
הבעיה שכל פעם נקבעים שיאים חדשים.
לא של אלה שעוברים על החוק, אלא אלה שמעודדים אותם על גבי פורומים ומציגים חיילים ושוטרים ממלאי פקודות בקלגסים רשעים שגוררים ילדים החוצה מתוך מבנה מפר חוק.
מה שמעניין שרב מתלהמי הפורום לא מסוגלים לנהל ויכוח , או לכתוב יותר משלוש הודעות רצופות כנגד הדעה שמולם.
זה לא פורום שכותבים בו דעות זה אוסף טוקבקים שחוזר על עצמו.
בתקופות קדומות יותר הויכוחים לא היו פחות סוערים, אבל היו יותר מענינים.
היום יש את ההוא עם התשקורת הפלשתינאית, ההוא עם הסמולנים, וההוא עם הפומפה.
זה בדיוק החומר האנושי שמעודד את כל אותם פורעי חוק והאספסוף החברוני.
ישן 05-12-2008, 12:27
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "דעתי על המטורפים מבית השלום בחברון:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שונרא1

חחח... הביטוי "ערבים תמימים" הוא סוג של אוקסימורון...
תמימים? ממש לא בחבל ארץ זה!
(כמובן שאיני מביע כאן דעה בעד או נגד מעשי המתיישבים בחברון. המדובר בהתייחסות נקודתית לתיאורך את הערבים בחברון)

אני בדרך כלל לא גולש או מגיב בפורום פוליטיקה, לא אוהב פוליטיקה. במקרה נכנסתי, וממש ממש הצחקת אותי...

אתה אומר שאתה חובש כיפה, אז למיטב זכרוני מפרקי תהילים:
ציטוט:
אשרי תמימי דרך ההולכים בתורת ה'
.
איך אפשר לייחס את המילה "תמים" לישמעאלים מחברון? אלו שתקעו כדור בראשה של פעוטה, אלו שטבחו במשפחות שלמות בבתיהן עוד לפני עשרות שנים ועד היום.

האם אתה יכול להצביע על מצווה אחת מתוך 7 מצוות בני נח (המצוות שהגויים מצווים בתורה לעשותן בניגוד לתרי"ג מצוות בהם מצווה עם ישראל) שהם מקיימים, ולפיכך זכו בפיך לתואר תמימים? איזה תמימים ואיזה נעליים...

ישן 06-12-2008, 17:02
  VitaminC VitaminC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "[QUOTE=שונרא1] לזרוק אבנים על..."

כן הא.
כמה קשה לצלוף בהיגיון שמפילים את הפצצה הזאת "אלוהים אמר", "דרכי תורת ה'" וכדומה.

המטורפים האלה לא ממלאים את שורות הצבא בתור לקצונה, לא מגייסים אותם בכלל.
ואם הם רוצים להיתגייס הם צריכים לתבוע את הצבא דרך בית משפט...
בית משפט?.. הם מכירים בסמכותו של בית המשפט?..
יש לי חבר כזה, נאבק היום להיתגיייס.
המטורפים האלה הם אחוז קטן מאוד מהמגזר הדתי-הלאומי, בקשר לתמיכה בהם האחוזים עולים, בקשר לאמפטיה האחוזים עולים עוד יותר, אבל המנהיגים של המגזר הזה יודעים שהם יפסידו הכל אם ייתמכו בקיצונים ושאין מקום לאנשים כאלה, לא בחברה שלנו ולא שום חברה דמוקרטית.

לכל הגזענים שכאן, תתיביישו לעצמכם.
כל בנהאדם, כן גם ערבי, הוא חף מפשע עד שלא הוכח אחרת, או שהוא מהווה איום בכך שהרים נשק וכדומה.
היהודים בבית המריבה היו רחוקים מחפים מפשע ובטח ובטח שלא תמימים.
נבלות שמביאים ילדים קטנים לפינוי כדי להקשות על החיילים ומקקלים את חיילי צה"ל ומג"ב.

בית המשפט הוציא צו - שהם לא מילאו.
לא רק שהם לא מילאו הם גם התפרעו ופגעו בפלשתינים תמימים, החברה הישראלית לא מוכנה להיגרר לבור בגלל קומץ המטורפים האלה.
ותיתפלאו החוק הישראלי לא נשאר חייב.

בשבילי אין הבדל בין קיצוני משם וקיצוני מאצלנו - לאנשים כאלה - אין מקום בחברה דמוקרטית.
ישן 06-12-2008, 19:16
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי VitaminC שמתחילה ב "כן הא. כמה קשה לצלוף בהיגיון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי VitaminC
כן הא.
כמה קשה לצלוף בהיגיון שמפילים את הפצצה הזאת "אלוהים אמר", "דרכי תורת ה'" וכדומה.

המטורפים האלה הם אחוז קטן מאוד מהמגזר הדתי-הלאומי, בקשר לתמיכה בהם האחוזים עולים, בקשר לאמפטיה האחוזים עולים עוד יותר, אבל המנהיגים של המגזר הזה יודעים שהם יפסידו הכל אם ייתמכו בקיצונים ושאין מקום לאנשים כאלה, לא בחברה שלנו ולא שום חברה דמוקרטית.

כל בנהאדם, כן גם ערבי, הוא חף מפשע עד שלא הוכח אחרת, או שהוא מהווה איום בכך שהרים נשק וכדומה.
נבלות שמביאים ילדים קטנים לפינוי כדי להקשות על החיילים ומקקלים את חיילי צה"ל ומג"ב.

לא רק שהם לא מילאו הם גם התפרעו ופגעו בפלשתינים תמימים, החברה הישראלית לא מוכנה להיגרר לבור בגלל קומץ המטורפים האלה.

בשבילי אין הבדל בין קיצוני משם וקיצוני מאצלנו - לאנשים כאלה - אין מקום בחברה דמוקרטית.

קח ויטמינציק ותמשיך לעופף,
יום יבוא ונשתה יחדיו לחיים ( לא איתך אני סתם שר )
ישן 06-12-2008, 22:50
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
טוב. בקשר לאלןהים אמר וכל החרטה הזאת...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי VitaminC שמתחילה ב "כן הא. כמה קשה לצלוף בהיגיון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי VitaminC
כן הא.

א.אם אלןהים לא אמר אז למה אתם הסמולנים עדיין בארץ למה לו פה לידי בפריז

ב.המטורפים האלה לא נלחמים בבית משפט כדי להיכנס לצבא , אני אישי נלחמתי לא לשרת בו דרך רופאים ועד קב"ן ואני אז הייתי מהמטורפים האלו.

ג.כן יש "ערבים תמימים" עד הגיל שבו הם לומדים לזרוק אבנים [גיל שנה וחצי שנתיים]
ואז הם כבר לא תמימים.

ד.כל בן אדם הוא "חף מפשע" עד שלא יוכח אחרת הצחקתני לא במדינה הזאת. כנראה שההפגנות החוקיות היחידות שהלכת אליהם היו במקומות שהשלטים היו צבואים בירוק והיה כתוב עליהם מרצ
והמפגינים לא היו חרדים. דתיים. ימניים.
[אני בטוח גם שאתה עולה לאוטובוס ואתה רואה "ערבי חף מפשע "עם מעיל נפוח כזה אתה מתישב בנחת ומנמנם]
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

נערך לאחרונה ע"י סוכן שקט בתאריך 06-12-2008 בשעה 22:50. סיבה: טעות כתיב
ישן 05-12-2008, 13:43
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04

ב-2004 שירתתי בתור מ"כ בנח"ל שלושה חודשים בחברון, המוצב שלי ישב בתוך שכונת "אברהם אבינו" ואין לי אלא לחזק את שונרא.

לצערי הרבה מהנוער שהיה שם, לא עשה את מה שעשה מסיבות אידיולוגיות אלא פשוט מתוך שעמום וטמטום נטו. הם היו מציקים לחיילים, למג"בניקים ולמשטרה. הם פשוט התעלמו מזה שאנחנו שם בשבילם ופשוט צפצפו על כל דבר.
הייתי מ"כ במחלקת ביינישים, מה שאומר שכל (או לפחות 95%) החיילים שלי דתיים (ולא כאלה ששמים כיפה רק ביום שישי בין הבית כנסת ליציאה למועדון בערב), שני שליש מתוכם מתנחלים, וגם הם כשסיימנו את השירות בחברון כבר לא סבלו את התושבים שם.

הערבים בחברון הם ממש לה תמימים, להיפך, אכלנו מהם הרבה חרא, וזה עוד בתקופה יחסית שקטה, והדרך שבה "בצלם" ושאר הארגונים האנטי ציונים מציגים אותם היא עקומה לגמרי, אבל זה ממש לא הופך את תושבי הישוב היהודי בחברון לבסדר, רחוק מכך.
ישן 05-12-2008, 15:11
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
צריך להיזהר בהכללות
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "ב-2004 שירתתי בתור מ"כ בנח"ל..."

אני שירתתי בחברון במשך חודשים ארוכים (2 "קווים") באמצע שנות התשעים. יש באמת תחושה שם שהמקום היפה הזה מטריף ומטמטם את תושביו, יהודים וערבים כאחד.
ויחד עם זאת לא הייתי מכליל על 2 הקהילות. מבין המתנחלים היו גם אנשים עדינים מאוד וחביבים. היו שם כמובן לא מעט פסיכים, גזענים וסתם בהמות גסות ואלימות אבל לא נראה לי שהם היו הרוב. מבין הערבים המקומיים יש כמובן הרבה מאוד חארות מסוכנות ולא הייתי ממליץ על טיול רגלי בודד לאור ירח ב"שאלאלות" אבל בסופו של דבר רובם לא מעורבים באלימות ובסך הכל מנסים לחיות.
נכון שכל זה מובן מאליו, אבל לא מזיק להזכיר זאת ובעיקר למטורפים כאן (לא אתה חלילה) שעבורם "ישמעאלי" הוא בהכרח "לא תמים" וכל ערביי חברון עמדו מאחורי רוצחה המתועב של שלהבת פס וייצבו לו את הקנה.
ישן 05-12-2008, 15:21
  moozes moozes אינו מחובר  

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שונרא1
כולי תקווה שאנשים שהשתוללו באלימות בבית השלום בשבוע האחרון , יכנסו לכלא להרבה זמן ויעברו חינוך מחדש - שילמד אותם להבחין בין טוב לרע, בין מותר לאסור, מה היא דמוקרטיה ומהו שלטון החוק, ושלטון הרוב הנבחר.
לא כל דאלים גבר.
אלו ושכמותם הורסים לנו מהיסוד את הציונות הדתית ואת האתחלתא דגאולה, אני מתבייש ללכת עם כיפה ברחוב בגלל אנשים כמוהם.
אסור להרים יד על שוטר או חייל, מותר (ואף צריך להתנגד פאסיבית) אבל אסור להרים יד, אסור לקלל, אסור לקרוא להם נאצים, זה פשוט לא יעלה על הדעת!!
זה עצוב עד מאוד.
לא לימדו אותם להתנהג
אני מקווה שהציונות השפוייה והונרמאלית תקיא אותם ואת התומכים בהם מתוכנו ויפה שעה אחת קודם.
גם קורח ועדתו חשבו שהם יודעים יותר טוב מכולם מה טוב לעם ישראל והקהב"ה קבר אותם באדמה.
אל נא רפא נא להם.
בברכת שבת שלום
ובשורות טובות.

כן, הכיפה הסוואה די ידוע של .....
את דעתי על שכמותך אין רישוי לכתוב או לבטא בקול רם.
ישן 06-12-2008, 10:38
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ומה דעתך על המטורפים מבית השלום של מפלגת העבודה?

המתפקדים הערבים ממלאים את שורות המפלגה עד שהם קובעים מי יישפל ומי ירום (הם הכניסו את וילנאי למקום ריאלי) ואיש אינו מעז להתנגד להם.

שר הביטחון ממפלגת העבודה רואה את הטילים יום יום נופלים על שדרות, הרכב המפלגה שלו לא מאפשר לו לפעול בעזה. הוא מפחד ממה יגידו השמאלנים הקיצונים (כמו פינס) והערבים שמסביבו.

אבל , היום הרת עולם, כולם הולכים לבחירות ושר הביטחון חייב להציג "בטחוניזם" לציבור שלו. מראית עין של הפעלת הכוח. אז הוא הולך ועושה מבצע חשאי להכאת המתנחלים ו"מנצח" אותם. כבוד ויקר. זה הבטחוניזם שנשאר לשמאל המטורף , הכו במתנחלים והצילו את ישראל.

פתאום אנחנו מגלים שכח הוא כן פתרון, שרק הכח הוא פתרון, שאפשר לרמות אנשים במשא ומתן.. היכן כל התובנות האלה כשמדובר על הפלסטינים?

חלק ממתבצרי הבית בחברון, אכן התנהגו בטירוף והחישו את פינוים. אבל הטרוף שלהם אינו עומד בפני עצמו, הוא היה תגובה לממשלה שמאבדת את עצמה ואת מדינתה לדעת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-12-2008, 11:21
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
מגוחך

מגוחך שהודעות שכאלה, כמו גם כתבות היסטריות, עם כותרות מפוצצות, בעיתונים ובערוצי הטלוויזיה, מופיעות רק לאחר אירועי "אלימות" של "נוער הגבעות" או של "מתנחלים" אחרים - ואף פעם לא בעקבות תקיפת שוטרים וחיילים ע"י פעילי שמאל.
מדוע ההבדל התהומי הזה?
האם שוטר שנפגע בניעלין חשוב פחות משוטר שנפגע בחברון?
האם האנרכיסטים והבריונים בניעלין לא מסוכנים ל"שלטון החוק" ול"דמוקרטיה"?

יש גם להזכיר כאן שאירועי ניעלין ובילעין נמשכים הרבה יותר זמן, ובעוצמה גבוהה הרבה יותר, מכל האירועים, אמיתיים או מפוברקים, שבהם מעורבים "נוער הגבעות" או "מתנחלים" אחרים, ובכל זאת, נפקד מקומם בכותרות הראשיות של העיתונים ושל מהדורות החדשות. מדוע?

ציטוט:
- מוזר שבריוני ניעלין לא מואשמים בכך שהם "הורסים מהיסוד" את המטרות שעבורן הן נלחמים. מעניין שאף פעם לא קם מישהו ממחנה השמאל וגער בהם, כמו שאתם מצפים שראשי ה"מתנחלים" ומחנה הימין יעשו, בנוסח: "אתם הורסים לנו את כל מה שאנחנו מנסים לעשות!". האלימות שלהם היא תמיד חיובית ומוסרית והומאנית, ולעולם לא שלילית או בריונית או הורסת (ולא משנה כמה מג"בניקים ייפצעו...)

ועכשיו אתה תגיב בנוסח הצפוי: "כן, אני מגנה גם אותם, וגם הם צריכים לשבת בכלא".
אז מדוע לא פתחת אשכול כזה, ורבים כמוהו, כששוטרים נפגעו בניעלין, וכשהאנרכיסטים שם פגעו ב"שלטון החוק" היקר לך כל כך?
מדוע רק כש"נוער הגבעות" מגיבים לאלימות השלטון אתה מתרגז כל כך? מה ההבדל?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 09-12-2008, 20:57
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "במדינה המתיימרת להיות מדינת חוק..."

וואו זה ממש כמו לדבר אל הקיר (קיר עם ססמאות ורגשי נחיתות).
עוד מעט יש בחירות, לך להצביע, תקווה שהמפלגה שלך תזכה, ואז תראה אם החוק ייאכף בצורה אחרת. שנינו יודעים שזה לא יקרה אבל לא משנה. הליכוד יאכוף את החוק באותה צורה בדיוק כמו ממשלת קדימה או העבודה.
הפרת חוק היא פשע. אם החוק נאכף על פושעים, הם לא יכולים להתלונן על כך. אני מבין שכואב לך, אני מבין שאתה חושב שזה לא פייר, אבל העובדה שגורם א' מקבל עונש איקס, וגורם ב' מקבל עונש אחר, לא נותנת לך לגיטימציה לעבור על החוק. על-פי מה שאתה אומר, בגלל שהמתפרעים בנעלין לא מקבלים את אותו יחס כמו המתנחלים שמפירים את החוק בחברון, זה הופך את מה שהם עושים לבסדר. אם בנעלין זורקים אבנים על חיילים, אז למתנחלים מותר לזרוק חיתולים עם קקי וכו'.
תתבגר.
ישן 10-12-2008, 08:28
צלמית המשתמש של הפטריוט

מי שמדבר על קיר...
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי ekek שמתחילה ב "וואו זה ממש כמו לדבר אל הקיר..."

הבנת הנקרא אף פעם לא היתה הצד החזק שלך (זריקת סיסמאות נבובות, לעומת זאת, זה תחום שבו אתה מצטיין...).
לא מדובר כאן על "אכיפת החוק", אלא על שימוש פוליטי וציני בכוחות הביטחון, ואכיפת ה"חוק" היכן שנוח פוליטית. במדינה דמוקרטית, מדינה שבה מתקיים שלטון החוק, החוק נאכף בצורה שווה על כולם (כן, גם על ערבים ושמאלנים - אני מקווה שאתה לא בהלם אחרי הגילוי הזה...). אם אתה לא אוכף את החוק על מישהו, הרי שאתה מסכים עם מעשיו או מקבל אותם כלגיטימיים - וכך, כתוצאה של אי אכיפת החוק על בריוני בילעין ועל ערביי ישראל, ומצד שני של אכיפת היתר הדרקונית על ציבור המתיישבים, הרי שאני מסיק שהשלטון מקבל את מעשיהם ומסכים איתם.
מי שאוכף את החוק רק על יריביו הפוליטיים לא יכול לדבר על "שלטון החוק" או על "דמוקרטיה".

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 11-12-2008, 13:44
  ekek ekek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.03
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "קללות?"

אווווו אני חושב שמישהו קצת התעצבן... הווריד במצח מתחיל להתנפח... רק שלא תקבל איזה התקף. אני מתחיל לדאוג לך.
אין הבדל בינך לבין המתפרעים בנעלין. אתה מתנגד לשלטון החוק בישראל, גם הם מתנגדים לשלטון החוק בישראל. אתה תומך באלימות נגד שוטרים וחיילים, גם הם תומכים באלימות נגד שוטרים וחיילים. אתה יכול לקרוא למי שאתה רוצה שמאלן (סמולן) או אוהב ערבים או מחבק טרוריסטים או אפילו יהודון (כמו שכבר כינו אותי כאן מספר פעמים). זה לא משנה את העובדה שאתה יכול בשקט בשקט לנסוע לנעלין ביום שישי ולזרוק אבנים על החיילים כמה שאתה רוצה, ולפי מה שאתה מקשקש כאן כל הזמן, לעולם לא להעצר, להפגע וכו'. יטפלו בך בכפפות משי (או בכדורי גומי משי).
ההבדל היחיד בינך לבין האנרכיסטים בנעלין הוא שהם לא מסתירים את שנאתם למדינה, בעוד שאתה מתיימר להיות פטריוט, ובעצם דוגל באותן שיטות פעולה כמוהם, רק הסיבה שונה.
ישן 20-12-2008, 01:15
  פשוט רועי פשוט רועי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי Mojahedin Khalgh שמתחילה ב "אני בטוח שגם אתה תרים ידיים..."

בתור יהודי התביישתי בבהמות הגסות מחופשות הכיפה ש"נקראו אל הדגל" ושוב הראו לנו מראות נשכחים כמו המראות בהתנתקות,פרחחים חסרי כל רסן וחסרי כל אידיאולוגיה שיושבים בבית לא שלהם.
פוצעים ופוגעים בשוטרים וחיילים שמבצעים את עבודתם המבצעית ופוגעים בערבים חפים מפשע,אלה הם לא יהודים ש"שומרים על ארץ ישראל",סליחה על הבוטות,אבל אלה הם ברברים מהזן הנחות ביותר שמחופשים לאנשי צדק בעלי יראת שמיים.
דרך ארץ קדמה לתורה,כנראה שבמקרה שלהם היא פסחה עליהם בענק,אידיאולוגית? אני יכול להבין אי-הסכמה לפינוי בית בחברון(לא מסכים,אבל יכול איכשהו להבין),אבל מכאן ועד אלימות פיזית כנגד שוטרים וחיילים בצורה ברוטאלית וברברית? שוטרים וחיילים שרק עושים את עבודתם נאמנה? שוטרים וחיילים יהודים!
הם תמיד חושבים שהם יהודים טובים,אבל למעשה הם בזים לארץ ישראל,עושקים את המדינה ומכים חפים מפשע,גם ערבים שזה עוד ניחא,הם הרי ינקו שנאת ערבים,אבל לפגוע ביהודים בשר מבשרם? את זה אני לא יכול לראות ואת זה אני פשוט מתעב.
אגב הצחיק אותי שבן אדם שמסנגר פה על שונאי ערבים מזכיר באותה נשימה את רוזה פארקס פעילת זכויות האזרח,קצת פתטי אתה לא חושב? כשנוח לכם אתם מזכירים גירסאות נאורות ללחימה "למען הצדק" וכשלא נוח לכם אז את כל הערבים אפשר לזרוק לים מה? בקיצור פעולות ברבריות מלוות בסינגורים צולעים מראים את הפרצוף האמיתי של אותם "אוהבי ישראל",או שמא נקרא להם "עוכרי ישראל האמיתיים",אני לא זוכר שאני בתור "שמאלני" פגעתי אי פעם בחייל או שוטר,צר לי,כנראה שאני לא מספיק פטריוט.
ישן 21-12-2008, 06:58
  moozes moozes אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי פשוט רועי שמתחילה ב "בתור יהודי התביישתי בבהמות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פשוט רועי
בתור יהודי התביישתי בבהמות הגסות מחופשות הכיפה ש"נקראו אל הדגל" ושוב הראו לנו מראות נשכחים כמו המראות בהתנתקות,פרחחים חסרי כל רסן וחסרי כל אידיאולוגיה שיושבים בבית לא שלהם.
פוצעים ופוגעים בשוטרים וחיילים שמבצעים את עבודתם המבצעית ופוגעים בערבים חפים מפשע,אלה הם לא יהודים ש"שומרים על ארץ ישראל",סליחה על הבוטות,אבל אלה הם ברברים מהזן הנחות ביותר שמחופשים לאנשי צדק בעלי יראת שמיים.
דרך ארץ קדמה לתורה,כנראה שבמקרה שלהם היא פסחה עליהם בענק,אידיאולוגית? אני יכול להבין אי-הסכמה לפינוי בית בחברון(לא מסכים,אבל יכול איכשהו להבין),אבל מכאן ועד אלימות פיזית כנגד שוטרים וחיילים בצורה ברוטאלית וברברית? שוטרים וחיילים שרק עושים את עבודתם נאמנה? שוטרים וחיילים יהודים!
הם תמיד חושבים שהם יהודים טובים,אבל למעשה הם בזים לארץ ישראל,עושקים את המדינה ומכים חפים מפשע,גם ערבים שזה עוד ניחא,הם הרי ינקו שנאת ערבים,אבל לפגוע ביהודים בשר מבשרם? את זה אני לא יכול לראות ואת זה אני פשוט מתעב.
אגב הצחיק אותי שבן אדם שמסנגר פה על שונאי ערבים מזכיר באותה נשימה את רוזה פארקס פעילת זכויות האזרח,קצת פתטי אתה לא חושב? כשנוח לכם אתם מזכירים גירסאות נאורות ללחימה "למען הצדק" וכשלא נוח לכם אז את כל הערבים אפשר לזרוק לים מה? בקיצור פעולות ברבריות מלוות בסינגורים צולעים מראים את הפרצוף האמיתי של אותם "אוהבי ישראל",או שמא נקרא להם "עוכרי ישראל האמיתיים",אני לא זוכר שאני בתור "שמאלני" פגעתי אי פעם בחייל או שוטר,צר לי,כנראה שאני לא מספיק פטריוט.

כן הסמולנים לא פגעו בחייל שוטר או אזרח ??????
מי הביא לנו את כל הרוגי האוטובוסים, דיסקוטקים ושאר פיגועי הזוועה ?
מי נתן לזה שם: "קורבנות השלום" ?
אכן הסמולנים לא פגעו באף יהודי
ישן 21-12-2008, 16:07

בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ומה קורה בניעלין?"

כל אירגון קיצוני רדיקלי ואלים צריך לזכות לגינוי מכל תומכי הדמוקרטיה בישראל.
אלימות כנגד שוטרים וחיילים זה פשוט דבר בזוי.
אנשים מהשמאל המתון מעולם לא השתמשו בצורה כזו של אלימות כנגד שוטרים וחיילים,גם אנשים שאתם מגדירים כ"קיצוניים"(למרות שהם בכלל לא) מ"שלום עכשיו" וכד'.
האנרכיסטים שמסתובבים בגבול הם פשוט אנשים הזויים,רדיקליים וחסרי כל היגיון.

תהליך מדיני לא קשור לפגיעה באזרחים,זו פשוט שטות גמורה ותמוהה שכדאי לכם להפסיק לפזר לאוויר,כי זה פשוט שטויות במיץ,את הפיגועים הביאו המחבלים,כל אמרה אחרת היא פשוט פיגור שכלי נטו.

בנוגע לפרופ' זאב שטרנהל אתה פשוט מבלבל את השכל,הבן אדם כלל לא רוצה לראות אוטובוסים מתפוצצים,אתה פשוט מפזר שטויות על ימין ועל שמאל.
הבן אדם ציוני שמבין שהכיבוש ב1967 גרם לציונות הטהורה ללבוש פנים אחרות ולשלוט על עם שלא רצו לשלוט עליו.
הוא אדם ריאלי ושיוויני שמבין שההתנחלויות היא אחת הטעויות ההיסטוריות של מדינת ישראל ושדם של יהודים שווה לדם של ערבים,ככלות הכול כולנו בני אדם.
בין זה לבין האמרה שהוא רוצה לראות אוטובוסים מתפוצצים יש הבדל של שמיים וארץ ואתה פשוט מבלבל את המוח עם אמרות מטומטמות חסרות בסיס.

המטורפים הימניים בחברון שווים לאנרכיסטים השמאלנים,את שתי הקבוצות יש לגנות ולהוקיע עד אין קץ.
ישן 21-12-2008, 16:25
צלמית המשתמש של הפטריוט

הכינוי שלך במקום - אתה באמת "פשוט"...
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי פשוט רועי שמתחילה ב "כל אירגון קיצוני רדיקלי ואלים..."

ציטוט:
כל אירגון קיצוני רדיקלי ואלים צריך לזכות לגינוי מכל תומכי הדמוקרטיה בישראל
- נכון, אבל מתי בפעם האחרונה ראית כותרות גדולות בנוסח "סכנה לדמוקרטיה" כשהכוונה לבריוני השמאל? הם מקבלים יחס חם ואוהד.

ציטוט:
אלימות כנגד שוטרים וחיילים זה פשוט דבר בזוי
- שוב, עקרונית אתה צודק, רק שבמציאות המטורפת שלנו, חשוב מי אלים: אם אתה מהשמאל, זכותך - ואף חובתך - לתקוף שוטרים. אם אתה מהימין, אתה "סכנה לדמוקרטיה"...

ציטוט:
אנשים מהשמאל המתון מעולם לא השתמשו בצורה כזו של אלימות כנגד שוטרים וחיילים
- מה שנכון, נכון.

ציטוט:
גם אנשים שאתם מגדירים כ"קיצוניים"(למרות שהם בכלל לא) מ"שלום עכשיו" וכד'
- אז מה, קיצונים יש רק בימין? "שלום עכשיו" הם קיצוניים שמאלה בדיוק כמו שברוך מרזל הוא קיצוני ימינה. ההגדרה של שניהם צריכה להיות שווה (ובמדינה דמוקרטית, היא גם היתה שווה).

ציטוט:
האנרכיסטים שמסתובבים בגבול הם פשוט אנשים הזויים,רדיקליים וחסרי כל היגיון
- שוב, מה שנכון, נכון - רק ספר את זה לתקשורת, שממשיכה להעלים את מעשי הבריונות שלהם...

ציטוט:
תהליך מדיני לא קשור לפגיעה באזרחים
- עקרונית, נכון.

ציטוט:
את הפיגועים הביאו המחבלים
- כן, אבל מתי? מתי החלו פיגועי התופת הגדולים? אחרי שהחל תהליך ה"שלום", כשרבין, אלילכם, עוד הלך בינינו, בני התמותה... אז, כן, תהליך מדיני מביא טרור.

בנוגע לפרופ' שטרנהל - הוא קרא לרצח אזרחים ישראלים - נכון, לא בתל אביב, אלא ב"שטחים", ב"התנחלויות", והוא לא היה דקדקן בכל הנוגע לאיך יירצחו אותם ישראלים (אחת היא, בעיניו, אם בפיצוץ באוטובוס, בירי או בדקירה...):
ציטוט:
"אין ספק בדבר לגיטימיות ההתנגדות המזוינת בשטחים עצמם. אילו היתה בפלשתינאים מעט תבונה, הם מרכזים את מאבקם נגד ההתנחלויות...כן היו נמנעים מהנחת מטענים בצדו המערבי של הקו הירוק..." ( "הארץ" 2001 )
אין ספק שהוא רצה להימנע מלהתפוצץ בעצמו, ולכן הנחה את שותפיו לדרך לפגוע ביריביו האידיאולוגיים...

ה"מטורפים" בחברון ניסו למנוע החלטה בלתי חוקית של בית משפט, ששלל מיהודים את זכות הקניין, זכות אדם בסיסית בכל מדינה המתיימרת להיות דמוקרטית.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 21-12-2008, 17:50

בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "הכינוי שלך במקום - אתה באמת "פשוט"..."

אין לך שום זכות קניין בשטחים ערביים מוצהרים כחברון,מה גם שזו החלטה מדינית שהתקבלה ואין לשום אזרח זכות לערער על החלטה מדינית בכוח ובטח שאסור לפגוע בחיילים ושוטרים.
שטרנהל לא קרא בכך להרוג ישראלים,או להתפוצצות מחבלים.
ואני עדיין אומר,שלום עכשיו כלל לא קבוצה קיצונית או רדיקלית,לעומת זאת האנרכיסטים כן.
אין שום "ספר את זה לתקשורת" כשהאנרכיסטים מתפרעים מראים גם אותם בכותרות.

אגב-אתה מסלף את ההיסטוריה.
הסכמי אוסלו עצרו את האינתיפאדה שפרצה ב1987 והסכמי השלום עם ירדן רק הובילו לשגשוג ושיתוף בין העמים.
אז אל נא תדבר איתי על פיגועים והרס סטייל הקלטת של יגאל עמיר שקוראת לשחררו.
"קורבנות השלום" הם קורבנות הפיגועים,הפיגועים אשר ניסו לכרסם בדמוקרטיה ולמנוע תהליכי שלום אמיתיים.

נערך לאחרונה ע"י פשוט רועי בתאריך 21-12-2008 בשעה 17:53.
ישן 22-12-2008, 08:44
צלמית המשתמש של הפטריוט

מי שמדבר על סילופים...
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי פשוט רועי שמתחילה ב "אין לך שום זכות קניין בשטחים..."

א. חברון אינה "שטח ערבי מוצהר" (אגב, אם כך, האם יש לנו קניין באום אל פאחם, בסכנין, בנצרת, בכפר קאסם, בנגב...?), ואם אין לנו "קניין" עליה, הרי אין לנו שום זכות להחזיק את תל אביב וחיפה ואשדוד...
"שטח ערבי מוצהר" - מי הצהיר עליו ככזה?

ב. האם החלטה מדינית יכולה לסתור חוק יסוד? האם החלטה מדינית יכולה לסתור זכויות אדם בסיסיות? כשמדובר ביהודים, התשובה היא תמיד כן - לנו, בעיניכם, יש פחות זכויות (אם בכלל...).

ג.
ציטוט:
"אין ספק בדבר לגיטימיות ההתנגדות המזוינת בשטחים עצמם. אילו היתה בפלשתינאים מעט תבונה, הם מרכזים את מאבקם נגד ההתנחלויות...כן היו נמנעים מהנחת מטענים בצדו המערבי של הקו הירוק..." ( "הארץ" 2001 )
- מה לא ברור? כדאי שתחזור לכיתה ב', ותלמד קצת הבנת הנקרא... אבל בדבר אחד אתה צודק - שטרנהל לא קרא לפוצץ אוטובוסים. הוא לא מדקדק בפרטים הקטנים - מצידו, "התנגדות מזויינת" יכולה בהחלט להיות ירי ממארב, צליפה, דקירה בסכין, התקפת רימונים, כיד הדמיון הטובה על חבריו המחבלים.

ד. כן, נכון, "שלום עכשיו" זה בכלל המרכז, העבודה היא ימין, קדימה היא ימין קיצוני והליכוד... טוב, נו...
מי שמדבר על סילוף המציאות....

ה. האינתיפדה של 1987 גוועה אחרי מלחמת המפרץ, כשהפלסטינים איבדו את תמיכת העולם הערבי עקב תמיכתם בסדאם. אש"פ היה מת-מהלך, ועראפת היה מתפגר בתהום הנשייה בטוניס אילולא פושעי אוסלו הביאו אותו כמנצח, בראש צבא מחבלים, לארץ.

ו. ומיד לאחר יציאת צה"ל מהערים, החלו פיגועי התופת הגדולים. הפלסטינים הפסיקו להימלט מאימת חיילי צה"ל, ויכלו להתרכז בתכנון פיגועים גדולים ומתוחכמים יותר, ובהוצאתם לפועל. ועל כל פיגוע הם קיבלו עוד ועוד ויתורים, שהביאו עוד ועוד פיגועים, שהביאו עוד ועוד וויתורים, וחוזר חלילה... טרור המתאבדים הוא תוצאה ישירה של הסכמי ה"שלום" ושל יציאת צה"ל מערי יש"ע.

ז. ומי שהמשיך בתהליך ה"שלום" והתעלם מהפיגועים, אשם בהם לא פחות מהמחבלים שהתפוצצו בתל אביב ובעפולה ובחדרה ובבית ליד. מי שחיי יהודים היו בעיניו לא יותר מאשר "קורבנות השלום", אשם במותם לא פחות מראשי המחבלים, ששילחו את הרוצחים. ובוודאי, מי שהביא את המחבלים לארץ, למרות "הפחדות" הימין (שהתגשמו, אגב, אחת לאחת), אשם בכל אחד ואחד ממקרי הרצח והטבח שאירעו עקב הפשע שלו.

ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:18

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר