לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2008, 11:12
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
סיפור שחוזר על עצמו , קצת פריקה,קצת עצות לשיפור

הכרה קצרה למי שלא מכיר :
איתי ,בן 20, ציני שמאוד אוהב להיות במגמת שיפור כל הזמן ( לא משנה אם בפן הפיזי או השכלי ) ,עתודאי ,
אחרי ההכרה הקצרה הזאת אני אנסה לדבר על משהו שמציק לי ,לא יותר מדי ברור לי מה אני רוצה לומר ובמיוחד איך לומר את זה , אז התנצלותיי מראש אם זה יגמר בחפירה ( מי שאין לו סבלנות \התייאש רק מקריאת הפסקה הזאת מוזמן להפסיק כבר פה ,חח )
מי שרוצה לקרוא רק את החלק האחרון (למרות שהרקע חשוב לי ) שיחפש את החץ

אין לי יותר מדי בעיות עם נשים , חידדתי את האינסקטינטים שלי במשך הזמן כדי לדעת לקרוא מתי מישהי בעניין, מתי היא לא ומתי הראש שלה פתוח כדי לגרום לה להיות מעוניינת , אני מקרין ביטחון ולדעתי המאוד אובייקטיבית יש לי כמה תכונות מושכות , מה שאני מנסה לומר זה שאני יודע ליצור עניין\משיכה מהצד השני .
טוב נו, אז היכן הבעיה ?
הבעיה היא שכל זה טוב ויפה שאין לי רגש כלשהו כלפיי הבחורה, כל עוד לא משנה לי אם זה יהיה כן\לא , אני ממשיך להיות עצמי .
כשיש לי רגשות , דברים לא הכי נוטים לכיוון שאני רוצה שהם ילכו , הלב דופק מהר מדי והראש לא מקבל את רמת החמצן הדרושה לקבלת החלטות טובות (מסתבר),
הכל הולך טוב , אני מקבל סימנים חיוביים מהצד השני ,היא מתחילה ליזום , אנחנו מגיעים למצב אינטימי ומתנשקים ,
יום אחרי זה מתחילות הבעיות , פתאום אולי זה לא מתאים לבחורה , הסימנים פתאום לא כ"כ חיוביים אולי קצת חרטה מצידה .

הקטע הזה חוזר על עצמו , כשאכפת לי - רמת העניין אצלה פוחתת וזה כבר מציק לי ,
היה לי מקרה עם מישהי , הייתי ממש בעניין , התנהגתי אליה בצורה אחרת מכל השאר - היא נשארה בשלה וכלום לא קרה .
התחלתי להתייחס אליה כמו כולם , עקצתי אותה מתי שבא לי ולא התייחסתי אליה בשום דרך שונה (אפילו הפלתי לרעה אפשר לומר ) - היא הזמינה אותי לארוחה לילית ( אליה לא הלכתי , כי באופן די צנוע החלטתי שהיא צריכה לדעת That ship has already sailed ) ,
זה לא היה המקרה היחיד , שזה לא משנה לי - זה מתורגם למשהו פיזי בלבד בעל חיי מדף לא ארוכים .

למה זה מפריע לי?
כבר במשך שנה הרכבתי על עצמי שיריון מכובד שמסרב בתוקף לתת לנשים להכנס עמוק מדי או להרשות לעצמי לחשוף יותר מדי ,
לא הבחנתי בו בכלל , תמיד החשבתי את עצמי בחור די פתוח שאין לו בעיה לדבר על הרגשות שלו ולהרשות לעצמו להיות פגיע - אבל מסתבר שכן יש לי בעיה .
סוף סוף נהייתי מוכן לקשר אמיתי , לא להסתפק בלבד או משהו פיזי , פעם אחת בחיי להיות בקשר לא עם בחורה מגניבה\צינית\יפה אבל עם כל מיני מורכבות פנימית שאולי עושה אותה מעניינת אבל רעילה מבחינתי , אלא קשר עם מישהי "שווה" שנוח לי איתה ושתתן לי הרגשה טובה ושאכפת לה ממני , לא רק לשמוע שאכפת לה מבלי עדויות בשטח .

--------> ומה עכשיו?
פגשתי מישהי , יפה , לא הטיפוס הרגיל שאני הולך עליו ( שזה טוב ,חח) , חמודה ודי ביישנית , דברים התקדמו די טוב , אחרי כל מיני התלבטויות שהיו לי החלטתי שאני כן הולך על זה ( מדהים כמה אתה יכול להתלבט : "כן ,לא ,כן ,לא " עם עצמך וחברים אבל מספיקה אחיזת ידיים אחת והמשחקים הקטנים שעושים עם האחיזה כדי לשכנע אותך שיש שם משהו ) ,
היא באה אליי לראות סרט , את הסוף כבר ראינו מחובקים והמשכנו להשאר בתנוחה הזאת , דיברנו , שתקנו ( ולא היה ממש מעיק ) , לבסוף כבר אמרתי " the hell with it" הרמתי לה בעדינות את הסנטר ונישקתי אותה .
יום אחרי זה נפגשנו עם החבורה שלה ( שאני מכיר מהעבר ודי בקביעות אני איתם ) והיה קצת מוזר ,הרגשתי ששפת הגוף שלה קצת משונה וממש לא מופנית אליי,יותר מאוחר בלילה דיברנו והיא אמרה לי שהנשיקה הייתה מהירה מדי בשבילה,

אני לא יכולתי להתנתק מההרגשה שעוד פעם זה קורה , ברגע שבאמת נהיה אכפת לי ורציתי בזה, זה מתחיל להתפקשש ,
לא מתחשק לי להיות במצב הזה כל הזמן - הצלחה במחיר חוסר אכפתיות ,זה לא עונה על היעדים שלי .
הנושא הזה די רגיש אצלי , עוד לא חוויתי קשר אמיתי וכנה , החיים אפשרו לי רק הצצות וטריילרים ,
בא לי לראות סרט באורך מלא , לא ביקשתי טרילוגיה או סאגה ...

אוקיי , תודה למי שהגיע עד כאן , כל עצה\תגובה תתקבל בברכה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2008, 14:40
צלמית המשתמש של oshritallica
  משתמשת נקבה oshritallica oshritallica אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.08
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "סיפור שחוזר על עצמו , קצת פריקה,קצת עצות לשיפור"

אני אתמצת את העניין שאמרת שחוזר על עצמו שאני חושבת שמהווה את הבעיה הגדולה בנסיונות שלך עם בנות - כשאכפת לך ואתה רוצה את זה, זה זורם טוב והכל נראה מעולה, אז אתה ישר קופץ לעשות את הצעדים לנשיקות ואינטימיות.
לא משנה כמה בת מעוניינת בך או בקשר, אם היא תראה שאתה מתקדם מהר מדי זה turn off עצום. גם אם מבחינתך זה "רק נשיקה", או שאתה לא חושב שיש עוד מה לעשות חוץ מזה ושזה חייב להיות הצעד הבא - זה לא ככה אצל בנות. אתה צריך להיות איטי יותר ולהתקדם בקצב שלה. היה ברור לה כשהזמנת אותה לסרט אצלך שאלה הכוונות שלך, והיא הסכימה - ככה שאני חושבת שהיא מעוניינת, אבל היא בטח פירשה את זה שלא הצלחת להחזיק את עצמך שעתיים שלמות לפני שנישקת אותה כסימן למישהו לא רציני. אני חושבת שכדאי שתדבר איתה ותסביר לה שלא אלה הכוונות שלך ושאתה רוצה ללכת בקצב שלה הפעם.
בהצלחה

ישן 06-12-2008, 15:23

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "נשיקה בדייט השני זה מהר מדי ?"

זה תלוי, אמרת את ה "the hell with it" בקול רם?

גם אם זה נראה לך נכון באותו רגע, זה לא אומר שגם מבחינתה זה ככה..אם היא אמרה שזה מהיר מדי, ואמרת שגם בנות אחרות אומרות בבוקר שאחרי שהן מתחרטות ויש להן מחשבות שניות בקשר לזה, אז באמת יש כאן דפוס חוזר של קפיצה קדימה לפני הזמן. תנסה לחשוב אם היו רמזים לזה שהיא לא הייתה מעוניינת בזה, או אם יכול להיות שהרגע שבו בחרת שזה יקרה יכול להראות מאכזב מבחינתה, אולי אני סתם נטפלת למשפט ההוא, אבל הייתי מעקמת את האף לשמוע אותו לפני נשיקה.. אולי היה משהו שעשית או אמרת אחרי הנשיקה שגרם לה להתחרט על זה שהיא נתנה לזה לקרות? אם ישבתם מחובקים במיטה שלך זה עוד סימן ברור לזה שהיא כן מעוניינת בך..מה שחשוב עכשיו זה לתקן את זה ולברר מה גרם לה להרגיש שזה לא היה בסדר בדיעבד...אם היא לא עצרה אותך באמצע זה מוביל אותי לחשוב שאולי אחרי הנשיקה הדברים לא התגלגלו כמו שהיא רצתה, או שהיא מצפה ממך להשקיע עכשיו קצת יותר. אולי היא קיוותה שלמפגש שהיה לכם עם החבורה שלה תבואו יחד או שלפחות תתן לה תשומת לב גלויה יותר מלכל האחרים?

ישן 07-12-2008, 13:00

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "באמת שאני לא מבין איפה פישלתי"

תראה, זה שלפי דעתך זה היה ראוי ומתבקש לא אומר שזה אותו הדבר מבחינתה בנתיים אין לך מה להתנצל כי אמרת שהיא מדברת איתך כאילו כלום לא קרה.
אני יכולה לכתוב לך מגילות על מה לדעתי כדאי לעשות ומה לא, אבל זה משתנה מבת לבת אז זה לא יעזור לך הרבה בגדול, אני חושבת שצריך להראות שיש לך סבלנות לפחות בפגישה הראשונה ולא להתקרב יותר מדי. בפגישות שאחר כך, גם אם נראה לך שזה באויר - אל תתחיל מגע. אני חושבת שמהנסיונות שלך עם "מהר מדי" זה יהיה הכי מומלץ. תראה שאתה מעוניין בדרכים אחרות. אם אתה חושב שכבר אין מצב שהיא לא רוצה נשיקה תסתכל עליה, תלטף לה את הלחי, תקרב את הפנים שלך אל שלה, אבל אל תנשק אותה. אם היא רוצה היא תעשה את הקמצוץ שנשאר כדי להגיע לנשיקה, ואם היא לא רוצה יש לה איך להמנע מזה. אני אומרת דברים שאני בטוחה שאתה כבר יודע, אבל אם זאת בעיה חוזרת כדאי שתבדוק אם יש בסיס לחשוב שאתה לא קורא בנות כמו שצריך לפעמים..

ישן 07-12-2008, 15:46
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי oshritallica שמתחילה ב "תראה, זה שלפי דעתך זה היה..."

הבעיה החוזרת שלי היא שכשמתחיל להיות אכפת לי דברים מתפקששים

החלק החיובי עכשיו הוא שזה לא כאילו כלום לא קרה,
גם כי אתמול היא התקשרה והיום הייתה התכתבות יותר רצינית בsms , התקדמות בהדרגה ,
ככה שאני מאמין שזה נוטה לכיוון החיובי .

אני מניח שהייתי יכול להתאפק , וכמו שאמרת דברים שנראים מתבקשים לי לאו דווקא מתבקשים בשבילה,
אני נמנע במכוון מלנסות להכנס לראש שלה ולחשוב כיצד היא חושבת ,
א) זה מעמיס על ראשי
ב) רוב הזמן לא תהיה צודק
אני משתדל לעשות את שלי , להקשיב , להראות סימני עניין ולהיות קשוב לאווירה\מתח איך שלא תקראו לזה .
אז יש גם פספוסים ,קורה

תודה על ה"התכתבות" הזאת , עזר לי להבין שאני די שלם עם זה וטיפה פתח את הראש לדרך התבוננות נוסופת על הדברים ,
פתחתי את הדיון כי חששתי מחוויות עבר שחוזרות על עצמן ,אני מתחיל לחשוב שזה לא המקרה.

ואם כבר , אז בתגובה לרומק :
רשמת ב"תשקיע" - לבוא ולדבר איתה לגבי "מה עכשיו" , אין לי ספק שהעצה הייתה בכוונה הכי טובה שיש אבל אתה מדבר מניסיון ?
נדמה לי שצריך דווקא לקחת צעד אחורה , לתת לצד השני לעכל מה קרה , לחשוב קצת ,להרהר מה מתאים לו מה לא , להבין ואח"כ אולי לבוא ולדבר .
ניסיתי בעבר את הנתיב הזה , אולי לי אישית זה מתאים לא להלחיץ את הצד השני ולהעדיף התפתחות טבעית מאשר שאלה ישירה
ישן 07-12-2008, 17:38
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "סיפור שחוזר על עצמו , קצת פריקה,קצת עצות לשיפור"

שמע באמא שלי שאהבתי את הפוסט שלך,גורם לי לכמה פלבשקים.
בקשר לחלק האחרון,אני הייתי לוקח את שיטת ה"פסיכולוג".לא כמו איזה אהבל להתחיל לשאול 'מה?מה הבעיה?זה היה בסדר גמור תביני!!' ולהתחיל לצאת 'בסדר' מכל הסיפור,אלא באמת,לנסות להבין ממה מה הפריע לה בקטע הזה.

תבין,אני מאוד לא אוהב בחורים שמנסים להגיע לקטע מיני,והנשיקה זה המקרה הקלאסי,ואז כשהיא לא רוצה הם מתחילים ב'לא התכוונתי'.מה זה לא התכוונת?באבוע התכוונת!
אני,כשאני עושה את זה והיא לא רוצה,אני שלם מאוד עם עצמי ולא מתחיל להתפתל לה שזה לא היה בכוונה.פשוט,אני מצטער על חוסר הנעימות שנגרמה ואומר שחשבתי שזה יכל להיות נחמד

נחזור לשיטת הפסיכולוג...לא לחפור יותר מדי בנושא,אלא פשוט באמת לשאול מה הפריע לה ומה קרה שהיום היא כלכך חמוצה.אני חושב שהיא חייבת לך איזה הסבר בנושא....

קיצור מקווה שהסברתי את עצמי כראוי)))

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר