לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2008, 19:06
  gigeorge gigeorge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.07
עצוב מאוד.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pilant שמתחילה ב "תמונות שלא יראו לכם בעיתונות על מה שבאמת קרה בבית השלום!!!!!!"

הנקודה שבמקום לטפל בעבריינים אמיתיים המשטרה מטפלת בפושעי צעצוע,
ילדים מפגרים, שטופי מוח שלא מבינים באמת על מה ולמה הם שם.
ילדות צווחניות שהושמו שם בחצאיות מתנפנפות כדי לצעוק אח"כ שבוצעו בהן מעשים מגונים....

ואם נשבר לכם הלב לראות את התמונות האלה, שימרו להבא על החוק. כבדו צווי בית משפט. כבדו את החוק, בדיוק כפי שאני מכבד אותו ומתייצב אחת לשנה לסיורים בשטחים שלפי אמונתי המוסרית לא אמורים להיות בחזקתנו.

ואני אומר אדרבא. השארו שם בבית המריבה, על אדמות המריבה, בישובי המריבה שלכם. לא רוצים לבוא הביתה - FINE. השארו שם. תנו לילדינו בסדיר ואבותינו ואחינו שבמילואים לחזור לקווי 67, התאזרחו אצל אבו מאזן וקחו ממנו קלצ'ניקובים להגנה עצמית. תהיו בריאים. באמת! אני לא חייב לכם כלום, אם אתם לא חייבים לציית לחוק במדינה ש ל י....

מבטיח לקבל את פניכם בברכה כשתתפקחו מהזיית ארץ ישראל השלמה ושליטה במליוני ערבושים שונאי יהודים. רק בריאות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2008, 21:49
צלמית המשתמש של pilant
  משתמש זכר pilant pilant אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.08
בקשר לציות לחוק אז גם לזה יש תשובה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gigeorge שמתחילה ב "עצוב מאוד."

זה נכון שצריך לשמור על החוק למען קיום של מדינה נורמאלית אולם מעל לחוקי מדינה יש מס' חוקים שהם מעל לחוק והם יסודות הדמוקרטיה כמו כבוד האדם וחרותו הזכות של כל אדם לרכוש ולהחזיק ברכוש שנירכש כדין וכל מי שיודע מה זה דמוקרטיה יודע שמדינה שמפרת חוקי יסוד וזכוית פרטיות של כל אדם מאבדת מיד את הלגטמציה שלה ולכן ניתן ואפילו חייבים לסרב לחוקיה ולימחות בכל דרך שהיא ורק כדי שהממשל לא יהפך לעריצות מה שמדינת ישראל נהפכת אילו יותר ויותר וזה דווקה כדי לשמור על הדמוקרטיה שבה(וכל זה מבלי להכנס לפוליטיקה ואידיאולוגיה אישית)

נערך לאחרונה ע"י pilant בתאריך 08-12-2008 בשעה 21:52.
ישן 11-12-2008, 02:38
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
באמת הגזמת
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gigeorge שמתחילה ב "עצוב מאוד."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gigeorge
הנקודה שבמקום לטפל בעבריינים אמיתיים המשטרה מטפלת בפושעי צעצוע,
ילדים מפגרים, שטופי מוח שלא מבינים באמת על מה ולמה הם שם.
ילדות צווחניות שהושמו שם בחצאיות מתנפנפות כדי לצעוק אח"כ שבוצעו בהן מעשים מגונים....

ואם נשבר לכם הלב לראות את התמונות האלה, שימרו להבא על החוק. כבדו צווי בית משפט. כבדו את החוק, בדיוק כפי שאני מכבד אותו ומתייצב אחת לשנה לסיורים בשטחים שלפי אמונתי המוסרית לא אמורים להיות בחזקתנו.

ואני אומר אדרבא. השארו שם בבית המריבה, על אדמות המריבה, בישובי המריבה שלכם. לא רוצים לבוא הביתה - FINE. השארו שם. תנו לילדינו בסדיר ואבותינו ואחינו שבמילואים לחזור לקווי 67, התאזרחו אצל אבו מאזן וקחו ממנו קלצ'ניקובים להגנה עצמית. תהיו בריאים. באמת! אני לא חייב לכם כלום, אם אתם לא חייבים לציית לחוק במדינה ש ל י....

מבטיח לקבל את פניכם בברכה כשתתפקחו מהזיית ארץ ישראל השלמה ושליטה במליוני ערבושים שונאי יהודים. רק בריאות.

היו פעם יהודים שניסו להתאזרח במדינה הנאורה הפלסטינית ויצאו חיים ועדיין גרים שם????
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:20

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר