לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2008, 18:04
  BrewinBrew BrewinBrew אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי a400 שמתחילה ב "פסטורליה 1"

הוספתי תמונה עם תיקונים (לא תיקנתי הכל ולא מדויק)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שים לב ש:
*תן עוד קונטרסט בצמחיה ובצמרות עצים (שים לב איך שיניתי את צמרות הדקלים)
*בגזע הדקלים עשית את החלק המואר לבן מדי יחסית לגזע (החלק הככה של הגזע אמור להיות בגלל זה יותר כהה-שים לב לתיקונים של הגזעים)
*טעויות בפרספקטיבה של הבית: הקוים האדומים אמורים להיפגש באותה הנק' והקוים הירוקים אמורים להיות מקבילים.
אני מציע לך לחזור על פרספקטיבה- זה מאוד חשוב ורק יפגע בך יותר ויותר בהמשך ככל שהיצירות יהפכו להיות יותר מורכבות
*אל תפחד להביא הצללות יותר חזקות-תביא יותר קונטרסט בחלקים היותר חשוכים בכללי.

אני אוהב את זה שהיצירות שלך צבעוניות ומעבירות רגש בצורה טובה, ושאתה משלב צבעים מנוגדים בצורה טובה, לא הרבה יכולים לעשות את זה בצורה טובה.

יפה שאתה משקיע ועובד בצורה רציפה, אל תוותר, אני יכול להיות מעצבן, אבל זה רק אומר שאתה תשתפר מעבודה לעבודה.

מקווה שעזרתי.

נערך לאחרונה ע"י BrewinBrew בתאריך 09-12-2008 בשעה 18:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2008, 19:48
  a400 a400 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי BrewinBrew שמתחילה ב "הוספתי תמונה עם תיקונים (לא..."

תודה על ההתגובה
כמה הערות:
א. בפרספקטיבה הכיוון הכללי אל נקודת המגוז לא מדוייק אבל פחות או יותר נכון
הקווים האדומים למעט אחד (השיפוע השני של הגג ושל הגג) הולכים לכיוון הנקודה פחות או יותר.
גם הקווים הירוקים מקבילים ולדעתי הקו הירוק האמצעי ברח לך קצת ימינה.
ב. ההצללות שעשית חזקות מדי ולהבנתי לא חייב להיות קונטרסט חזק מדי גם מקור האור אם שמים לב לא כזה
שמחייב נגודיות חריפה מה שכן מתחת לדק היה אפשר להצליל יותר מה שנכון לעשות. גם צמרות העצים לא חייבות
את התוספת וזאת בשל האור הלא חזק.
ג. הציור אמור להביע סוג של אווירה רכה רגש משהו גוונים רכים וקונטרסט לא חזק.
מכל מקום הערותיך מתקבלות בברכה מוסיפות ומחדדות.
ישן 09-12-2008, 20:50
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי a400 שמתחילה ב "תודה על ההתגובה כמה..."

יש משהו בעניין הפרספקטיבה, וההערות שלו הופכות רלוונטיות יותר אם יוצאים מנק' הנחה שניסית ליצור סצנה ריאליסטית.
כמו שכתבתי לך בציור הדרקון, היות ואין דרקונים במציאות, הערות על אנטומיה הן פרי מוחי הקודח. מצד שני, אם הציור מתיימר
להציג משהו קיים, כדאי לשמור על חוקים מסויימים, אלא אם כלל לא מכוונים לשם, כמו זרמים מסויימים באמנות - אבסטרקט,
סוריאליזם, אקספרסיוניזם וכו'.

בכל מקרה, התגובה שקיבלת הייתה נהדרת ומתקדמת, וכיף לראות השקעה כזו בתגובות (לתשומת לב המגיב ).
כמובן שמכל ביקורת אפשר לקחת את מה שלדעתך לגיטימי ורלוונטי ולהניח לשאר, ולכן ביקורת עניינית כל כך יכולה
רק להועיל.

אישית אני חושב שעשית עבודה טובה מאד, אתה עובד נהדר עם צבעי המים, ודווקא בגלל זה הייתי רוצה לראות עוד
קצת שכבות בצבעי מים וטווח גוונים גדול יותר. אני לא מסכים לגמרי עם הגדלת הקונטרסט לכל אורך התמונה, אבל בהחלט
חושב שעוד קונטרסט, למשל בחלו ובדלת עשוי להועיל למראה הכללי.

והכי חשוב, כיף לראות אתה כל כך פורה (:

ישן 10-12-2008, 08:17
  BrewinBrew BrewinBrew אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי a400 שמתחילה ב "תודה על ההתגובה כמה..."

למה שהתכוונתי בקונטרסטט זה שאם אתה עושה חלקים מאוד בהירים ביצירה (עשית את החלק המואר לבן), אז אתה צריך לתת להם ניגוד (בגלל שזה מראה על מקור אור מאוד חזק) (זא מקומות יותר כהים), כי פשוט אין משהו שמאיר אותם בחלקם המוצל (בציור יש לך נקודת אור אחת בלבד-השמש). צא החוצה ביום שרבי ותראה איך הקונרסט בולט.

בצמרות הדקלים רציתי להראות לך כיצד קצת אור וצל נותן נפחיות, שוב-הראת לנו שמקור האור הוא כן חזק בגזעי הדקלים, אז הוא אמור להיות חזק גם בצמרות הדקלים (מקום אף יותר מואר מהגזעים - הצמרות חשופות יותר לשמש)
אני מציע לך תמיד להוסיף, ואפילו אם ממש מעט, הצללות - זה נותן נפח חשוב ליצירה.

הקוים האדומים לא אמורים להוביל "בערך" לאותה הנקודה, אלה במדויק, אחרת זה הורס את אשליית המרחב, חבל, כי השקעת הרבה בציור ולא פעם ראיתי עבודות מושקעות שזה פוגע בהם.

אם תרצה שלא יהיה קונטרסט חזק, אז עליך לעשות גם את החלקים המוארים פחות מוארים (ולא רק את החלקים החשוכים פחות חשוכים), שזה ממבט שני כנראה הוא חסרון היצירה והסיבה לכל הדיון הארוך הזה...

מקווה שעזרתי לך להבין את הערותי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר