לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2008, 22:59
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אז איזה קורסים אתם לומדים הסמסטר?"

א-

מבוא לתורת הרקמות
פאוניסטיקה של זוחלים ויונקים של א"י (כולל סמינריון, הנושא הוא הצלחת הדינוזאורים)
ביופיזיקה מולקולרית
התנהגות בע"ח
בקרה הורמונלית
הנדסה גנטית
תקשורת כימית בבע"ח
וירולוגיה מולקולרית
ביולוגיה התפתחותית
מבוא לביולוגיה מבנית
גנטיקה של אוכלוסיות
סמינריון בכתב (הנושא הוא פאתופיזיולוגיה של מחלת האנטיגנטון)

ב-
מבוא למדעי הצמח
כימיה אורגנית
פיסיקה ב
מבוא לביולוגיה מולקולרית (ביוכימה ב)
אימונולוגיה כללית
הכרת עולם הצומח
חסרי חוליות - מעבדה
כימיה - מעבדה
ביולוגיה ימית

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2008, 10:26
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "מבוא למדעי הצמח כימיה..."

אני לומד באוניברסיטת תל אביב, שנה ג (ובעזרת השם אחרונה) ביולוגיה מורחב.

פיסיקה ב, מבוא למדעי הצמח וכימיה אורגנית (בנוסף לעוד 2 קורסים שעשיתי מחדש ועברתי בשנה ב) הם קורסי חובה שנה א שנכשלתי בהם. עקב נסיבות מיוחדות ניתן לי המשך לימודים על תנאי, ובגלל התנגשות במערכת בין קורסי חובה שנה ב לקורסים האלה, היה נראה לי בזמנו הכי הגיוני לתת עדיפות לקורסי חובה שנה ב ולדחות את ה3 האלה לשנה ג, כשהמערכת כבר הרבה יותר גמישה.

אבל מה הייתי צעיר ולא הבנתי את המשמעות של ה"תנאי" וגם לא הייתי מודע בכלל לאפשרות של הארכת תואר ל4 שנים (כיום אני יודע שזה מאוד נפוץ) או לעובדה שאסור בהחלט לדחות קורסי חובה שנה א לשנה ג.

קיצר סיבוך אחד גדול, אני כמובן מודה שפישלתי אבל החוסר מקצועיות של ההנהלה והמזכירות באמת הדהימה אותי.

לביוכימיה א (חובה שנה ב) המזכירה רשמה אותי פיזית כשאני יושב מולה, כאשר כימיה אורגנית הינה דרישת קדם לקורס זה. איך התאפשר מצב כזה? כמה פשוט זה לכתוב תוכנה שתעלה ALERT כאשר סטודנט רשום לקורס ולא למד את הדרישות קדם? הרי הכככככל נמצא שם בתוך המחשב.

מה גם שלא היה מצב שאני אעמוד בתנאי (שכמובן לא היה לעבור את כל חמשת הקורסים עד סוף התואר, אלא לעבור את כל הקורסים בשנה ב) כי בכלל לא הייתי רשום לכל חמשתם בשנה ב!

אז ממש לפני איזה שבועיים נפל להם האסימון שמשהו לא בסדר, אחרי שאני כבר איזה שנה וחצי עם התוכנית האישית שלי חושב שהכל סבבה ויהיה בסדר - המזכירה קוראת לי אליה דחוף ואומרת לי שלא עמדתי בתנאי (עוד פעם, למה זה נודע לכם רק באמצע סמס א של שנה ג?!?) ואם אני לא מקבל אישור מועדת הוראה עד סוף השבוע היא עוצרת לי את הלימודים.אשכרה מאיימת עליי, לא ניסתה למצוא הסברים או לעזור או שום דבר בסגנון.

בינתיים כמובן דיברתי עם אחד הפרופ' מועדת ההוראה ואמרתי לו שואללה פישלתי וכמובן האשמתי רק עצמי - והוא הבין שזה לא כאילו עשיתי את מה שעשיתי וקיוותי שאף אחד לא יסים לב, ומה גם כבר התחלתי סמינריון ואנחנו כבר באמצע הסמסטר.... אז הוא אישר לי המשך לימודים.

זאת גם הסיבה שאני לוקח כמות די מטורפת של קורסים השנה (יוצא שבשנה ג אני לומד יותר שעות מאשר שנה א וב ביחד) - אני נעול על סיום תואר ב3 שנים (אין מצב שאני נשאר עוד שנה בלי להתאבד.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:18

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר