לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2008, 01:55
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
קניתי גיטרה קלאסית, מה הלאה?

היי לכולם

אז ככה, קניתי גיטרה קלאסית חמודה ב250 שקל...

העניין הוא שאין לי שמץ של מושג מאיפה להתחיל ללמוד.....חיפשתי פה ושם באינטרנט, וגם פה באתר, אבל אין מדריכים מסודרים כ"כ, ואני לא יודע ממה להתחיל..אקורדים, תווים, טאבים, אצבוע נכון וכו'...

כמו-כן, מורה פרטי לא בא בחשבון {יותר מדי יקר, אין זמן....וגם הרבה אנשים אמרו לי שמורה מלמד אותך "להתקבע" על אקורדים שמופיעים מולך ואז כשאתה יושב עם החבר'ה בים ומישהו מבקש ממך לנגן איזשהו שיר שאתה לא מכיר, ואין לך אקורדים מולך, נדפקת, כי העובדה שהחבר מזמזם לך את השיר, לא עוזרת לך......}

מה אני עושה? מאיפה להתחיל? לאן לעבור? כמה זמן להתאמן ועל מה ?

אשמח לעזרה...

חזרה לפורום
ישן 17-12-2008, 18:11
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
קודם כל, תודה רבה לכולם על התגובות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "קניתי גיטרה קלאסית, מה הלאה?"

Lance - א. תודה

ב. את האשכול פתחתי אחרי שעשיתי חיפוש בפורום, ולמרות המבחר הגדול של ההסברים שיש באתר, עדיין לא מצאתי את מה שביקשתי- מדריך/אתר שאליו אני אוכל להצמד מההתחלה עד הסוף שמסביר מא' עד ת', איך לנגן על הגיטרה....מצאתי פה הסבר, שם הסבר..לא יותר מיזה....

BulBuloN - תודה רבה על העצה, אבל ראה את התשובה שלי ל Lance...... אני כבר שבועיים מנסה למצוא מדריך מפורט באינטרנט ללימוד גיטרה, וכל פעם שאני נתקל במדריך כלשהו ומתחיל ללמוד, פתאום אני רואה שאני צריך לעבור למדריך אחר כדי ללמוד מה שיש שם ורק אז לחזור למדריך הזה וכו'.....

חוצמזה- אני מודה, אני עצלן......ואני לא יודע כמה זמן אני אצליח למשוך את עצמי בשלב המתסכל הזה של התחלת הלימוד...אני צריך שמישהו יהיה לידי ידרבן אותי וידריך אותי...

dor_danino - אתה בטוח? כי אני מכיר לא מעט מקרים של אנשים שאין להם שנתיים בלמידת גיטרה, והם מסתדרים יופי עם אלתורים...

KarmaPolice - והשאלה הזאת מופנית כלפי כל חברי הפורום ואשמח לקבל עוד תשובות וחוות דעת-
אם המטרה שלי היא באמת לנגן באופן מקצועי, או לפחות להתקדם כמה שיותר מהר בלימוד על גיטרה, האם לימוד אצל מורה הוא האופציה הטובה ביותר? אין שום "תסריט" שבו אני יכול ללמוד בצורה עצמאית באותה רמה כמו שמורה ילמד אותי?
וד"א- האם מישהו מכיר/ממליץ על מורה טוב באיזור חיפה והקריות?

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר