לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2008, 02:35
  cosec cosec אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.07
למה אני כ"כ פוחד?

אני כותב את ההודעה הזו בעקבות שיחה ארוכה (שהסתיימה הרגע) על נושא די מעיק עם חבר טוב.
אני אקצר כי אני ממש עייף...

העניין הוא כזה? למה אני כ"כ פוחד להתחיל עם בנות? אני רק אציין שאני בן 19, חייל. מעולם לא הייתי בקשר רציני, או אפילו רציני במקצת למען האמת.

הדימוי העצמי שלי הוא בסדר גמור, אני חושב שאני נראה סביר ואני בטוח שיש לי מה להציע לבחורה שתבוא. אין לי בעיה לפתח שיחה עם בחורה, בבסיס, בפאב, או אפילו סתם באוטובוס.
יש לי ביטחון עצמי, אני זורם, אני מבין עניין, אני מצחיק ואני עוד מיליון דברים...

אבל אני פשוט לא מסוגל לעשות את הצעד הזה... לא מסוגל לבקש ממישהי מספר טלפון, לא מסוגל להציע לידידה מהבסיס לצאת... ואני לא יודע איך להסביר את זה.

אני כ"כ פוחד להיפגע, לקבל סירוב. פוחד מהתהיות שיבואו לאחר הסירוב, מה לא בסדר אצלי? למה היא אמרה לא? אני לא מספיק טוב?
אני תמיד חושב לעצמי רגע לפני שאני ניגש להתחיל עם בחורה : "למה שהיא תגיד כן? היא יכולה להשיג מישהו הרבה יותר טוב ממך".

וזה מוביל אותי למחשבה הבאה, אולי אני משקר לעצמי? אולי שיקרתי לפני שתי פיסקאות, אולי הדימוי העצמי שלי ברצפה ואני פוחד למוטט אותו לגמרי?

קיצר, קצת חפרתי... תודה למי שקרא עד הלום ולילה טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2008, 07:04
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי cosec שמתחילה ב "למה אני כ"כ פוחד?"

כל עוד הדימוי העצמי שלך בסדר ואתה לא מרגיש בו בנחיתות אין סיבה שמשהו יעצור אותך מלהתחיל בבנות המין השני.

אף אחד לא נולד מוכן לבצע מהלכים שונים בחיים,בדרך כלל החיים מכתבים אותם,וצריך לעבוד על כך שלב שלב לאט לאט.

הפחד שלך כנראה נובע מכך שחוסר הבטחון העצמי מכתיב לך את דרכך בחיים וזה לא בריא,תעזור אומץ ותעשה צעד קטן,תתחיל לאט לאט דרך אולי טלפון,ואחר כך כשתרגיש שבטחונך העצמי מתחזק תציע לה פגישה,הרבה אין לך כאן מה להסס כי מי שמהסס מפסיד בסופו של דבר.

לגבי סירוב זה לא סוף העולם,אז סירבה יש דגים רבים בים,מכך רק תוכל להתחזק ולנוע הלאה תן לעצמך קרדיט שאתה יודע בסופו של דבר כי אתה מסוגל לבצע את הצעד הדרוש על מנת להכיר בחורות (עובדה ההודעה שלך כאן מוכיחה זאת) זה אולי יקרה לאט אבל לאט זה גם בטוח.

בהצלחה!

ישן 13-12-2008, 07:19
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר

אומרים שהפחדים הגדולים שלנו נגרמו עקב אכזבות וכשלונות שהיו לנו בילדותנו ונכון שהילדות שלך ממש לא רחוקה ממך אבל נסה להזכר האם פעם הצעת למישהי לצאת או ביקשת מספר טלפון או אפילו הצעת לה ללוות אותה הביתה והיא סרבה או יותר גרוע מזה צחקה מהרעיון ואולי היו עוד אנשים לידה שצחקו מזה?
ומאז החלטת שאתה לא נכווה מזה יותר.
נסה לחשוב לא בהכרח על השנים האחרונות אלא אפילו עשר שנים אחורה או יותר אם היה אירוע כזה איפה שהוא (אולי הדחקת אותו ובניסיון לחשוב על זה הוא יצוף לך)

הייתי גם מציע לך לעשות חיפוש בפורום כי הסוגיה הזאת עלתה לא פעם ותוכל לקרוא את מה שענו לאותו שואל
מעבר לכך צריך לחשוב מה כבר יקרה עם היא תגיד לא. אם הצלחת למצוא "טראומה" מהעבר תדע שזה שחווית פעם אחת אכזבה או פגיעה לא אומר שזה יחזור על עצמו והדרך הכי מהירה להתרפא מהטראומה זה לנסות שוב ולראות שגם אם תקבל תשובה שלילית היא לא תהיה קטלנית כמו הפעם ההיא ועוד יותר טוב אם תקבל תשובה חיובית ואז הרווח כולו שלך.
במידה ולא מצאת שום "טראומה" אז מה אתה חושב שיקרה אם היא תגיד לא, חלק לא קטן מהפעמים הבחורה מסרבת מסיבות שלא קשורות אלייך (יצאת מקשר ולא מוכנה לקשר חדש, יש לה בעיה עם גבוהים, נמוכים, שמנים רזים כהים בהירים וכו ואתה בדיוק בסוג שהיא לא אוהבת, ואף יתכן שהיא בקטע של נשים) תמיד תחשוב שברגע שאתה שואל אתה יכול רק להרויח או שהיא תגיד כן ואז הרווחת בגדול או שהיא תגיד לא ואז חזרת לנקודת ההתחלה אבל עם יתרון שאתה העזת לעשות משהו שרבים חוששים ממנו (ושאתה היית אחד מהם לפני שעשית את הצעד) אז אתה יכול רק להתגאות שהעזת ושבפעם הבאה כן תצליח.
בקשר לידידה מהבסיס שם מצד אחד יותר קל כי אתה אולי יכול להרגיש האם אתם בקטע של ידידים או שיש משיכה הדדית ואז הסיכוי שהיא תסכים (ואולי היא כבר מחכה לזה כבר) שתציע, למרות שקח בחשבון שאם נכנסתם לקטע של ידידים אז הצעה כזאת בדרך כלל משדרגת את היחסים למשהו אחר ולחזור אחורה לא בהכרח תוכלו ולכן צריך לשקול גם את זה

שיהיה בהצלחה והעיקר שתנסה ובסוף גם תצליח ולרוב אחד כן שווה את כל הלא שקיבלת או כמו שאומרים מאחורי לא נמצא הכן רק צריך להגיע אליו
נשמע לשמוע עדכונים
שבת שלום
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 13-12-2008, 17:07
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08

נתחיל מזה שפחדים הם לגיטימיים. מותר לנו לפחד מדברים קטנים כגדולים.
אף אחד לא יכול להתווכח איתך על הפחדים שלך או לומר לך שהם טיפשיים או לא מבוססים.
עם רגשות לא מתווכחים.

מה שכן,
אם אתה מודע לפחדים שלך, אתה בהחלט יכול להתגבר עליהם.
הרי רק קשיים מקדמים אותנו הלאה, כי ברגע שמתגברים עליהם, אתה משתחרר מהסטטיות ומתקדם.

תתחיל מלהאמין בזה שכמו שאין דוגמנית אחת יפה בעיני כולם, ככה אין אף אחד אחר שיפה בעיני כולם. וכמו שלא כולם חושבים שסיינפלד מצחיק, ככה אין אף אחד מצחיק בעיני כולם, וכן הלאה. לכן, ריאלי שתקבל לפעמים סירוב, כמו שריאלי שלפעמים תקבל חיוב וחיזוק.
אומרים שספקות נועדו כדי למנוע מאיתנו את ההתגברות והקידום. אתה בהחלט יכול לקחת את עצמך בידיים ולומר שאתה מרגיש די בוגר ובשל כדי להכנס לקשר, ובשביל להכנס לקשר, אתה מרשה לעצמך לשמוע גם לא.

אם תתייחס לכל כאל שיעור ותהיה קליל, אתה תרוויח מכל הכיוונים.
ויש לך את זה. אני בטוחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר