לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2008, 10:13
  משתמשת נקבה loc loc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.03
קניית מסך ורזולוציה

אני מתעתדת בע"ה לקנות מסך חדש. lcd "22 נראה לי נפלא.
כרגע אני עם crt 17 אינצ'. עם 1024 על 768. אני תוהה איך אסתדר עם רזולוציה הרבה יותר גדולה מזו - כי גם בנוכחית הכל קטן לי מידי. פונטים - כאן אני יכולה לשחק עם זה בהגדרות של הDPI, אבל זה בא על חשבון עיוותים בתצוגה. וסרגלי כלים של פוטושופ למשל - כאן עוזר רק להקטין את הרזולוציה. בפועל אני נשארת עם אותן הגדרות כי אחרת לא נותר לי בכלל שטח עבודה...
הייתי רוצה שקניית המסך החדש תפתור לי את שתי הבעיות - שטח - אין בעיה, אבל זה יהיה קצת יצא שכרו בהפסדו אם הכל יהיה קטן לי מידי...
לפיכך -
1. האם תהיה לי דרך לשחק עם ההגדרות כך שהכל יופיע לי בגודל שאני רוצה? הבנתי שלא מומלץ לשנות את הרזולוציה הטבעית. האם גם לא מומלץ לשנות את גודל הפונטים בהגדרה הבסיסית של הDPI בווינדואוז? ולגבי הגדלת סרגלי כלים - יש פתרון?
2. בכלל - האם הרזולוציה נמדדת בהשוואה לגודל קבוע או ביחס לגודל המסך? - לדוג' האם הפונטים במסך 20" יהיו גדולים מאלו שב22" (רזולוציה שונה לכל מסך, סטנדרטית של שניהם) או שווים? האם כדי לאור המצב, אם אין פתרון ברמת תוכנה - הגדרות, ללכת על גודל 20"? או ללכת על 22 עם רזולוציה קטנה יותר - כמו הnec שמופיע כאן?.(מקווה שהשאלה שלי מובנת)
3. מישהו מכיר חנות עם תצוגה של מסכים (יש חנויות שיתנו לי מעבר ללהסתכל? להתרשם גם תוך נגיעת עכבר?) באיזור קניון חיפה/ מרכז קסטרא, או במרחק הליכה רגלי לאחת מתחנות הרכבת בחיפה? וגם זולה ואמינה. (גם חנות שתענה על אחד מהקריטריונים תעזור לי בחצי מהמשימה - שאתרשם מהגדלים בחנות אחת ואקנה באחרת).

תודה ויום טוב לכולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר