לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2008, 17:36
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "ממש לא."

יש שני סוגים של אנשים:
כאלה שמעצבים את הדעות שלהם לפי הבנת המציאות המדינית, כלכלית, צבאית אחרת... כלומר לפי הבנת המציאות האובייקטיבית.
כאלה שמעצבים את הדעות שלהם לפי הבנת המציאות הסובייקטיבית, של יחסים בין החבר'ה: לפי התחרות לייצר רושם, לפי אופנות פסאודו אינטלקטואליות, אופנות אידאולוגיות, לפי החבר'ה בשיחות בית קפה ולפי שגעונות חולפים.

הייתרון של השיטה הראשונה, היא היכולת להעריך אירועים עתידיים והתפתחויות נכון.

בשנות ה-90, רבין אמר שלא יהיו קטיושות מעזה. פרס הבטיח שחמאס לא ישתלט על האטונומיה הפלשתינית, וכולם הבטיחו שלום וסוף לטרור.
הימין חשב אחרת. הימין הבטיח שדרך השמאל, תביא דם אש אבל ותמרות עשן.
אז כולם, האשימו את הימין בראית שחורות, הפחדה ואי מתן הזדמנות לשלום.
נחשי מה קרה? אלא שהסיפור חזר על עצמו גם ב-2005. ושום, אף פוליטיקאי או עיתונאי או פרשן או שופט, מעולם לא לקח אחריות על התוכניות וההבטחות שהשתבשו וקרסו לחורבות. אדרבא, האשימו את הימין בקריסת ההסכמים. כאילו הימין אחראי לשנות ההסתה האנטישמית בתקשורת, בחינוך הערבית ולהסתה במסגדים... כאילו נתניהו עצמו כיוון ומימן את המחבלים המתאבדים רק כדי "להוכיח שהוא צודק ולגבנוב את המדינה מבעליה" ובעליה לפי הגדרת השמאל הם הערבים והיהודים הכנענים...

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 11-12-2008 בשעה 17:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2008, 19:21
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "יש לך הוכחה לכך שהם פלשתינאים..."

סמולנים ופלסתינים אומרים אותם דברים,
סמולנים למעשה מייצגים את הפלסתינים מול הימין בישראל והעולם,
סמולנים תמיד בעד הפלסתינים,
סמולנים אף פעם לא ייצגו את עם ישראל אלא את משנתם ( הקמת מדינה פלסתינית ),
סמלונים כל יום מראים את נאמנותם.

אז אם זה מקרקר כסמולני זה סמולני.

סמולני יכול להחזיק בדעות שונות מימני, אך אם דעות שונות אלו תואמות את דעות הפלסתינים אז סמול ופלסתינים זה אותו דבר.

רק הסמול הקריב אותנו קורבנות,
רק הסמול מסכל כל אפשרות לעמוד על זכותנו,
רק הסמול עושה דהלגיטימציה ליהודים ומציג את ישראל ככיבוש ( במובן הכי גרוע שאפשר )

רק הסמול קידם את יכולת הפלסתינים לשגר רקטות על ילדינו.

אין כל צורך בהוכחות.
ישן 11-12-2008, 22:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

זו פאשלה שלי שלא הייתי כנראה מספיק ברור - חלאס עם הסגנון הזה
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "פרט לעובדות מה כתבתי ? לא..."

מעבר לכך שלא היית עובדתי (מדבריך עולה שהשמאל סייע לטרוריסטים במתכוון, אתה גם סילפת עובדות שאתה יודע שאינן נכונות - אתה כתבת כאילו כ-ל השמאל שותך למעשים שאתה מתאר (ואני מנחש גם אתה יכול לנחש שלא כל מאות אלפי תומכי השמאל תומכים בטרור...).

בכל מקרה, אם לא הייתי ברור קודם, אני מבטיח להיות מאוד ברור עכשיו: חדל מהכללות משמיצות, חדל
מכתיבה של דברים לא מבוססים (אם יש לך הוכחות שהשמאל סייע במכוון לטרור, לך למשטרה, ורק
אז תבוא לפרסם את זה פה). אני לא אחזור על האזהרה הזו. מותר לך לא להסכים עם השמאל ולא
לאהוב את השמאל. אסור לך להאשים אותו בבגידה מבלי להביא הוכחות. לא יהיו יותר אזהרות, כיוון שגם
לופי כבר הזהיר אותך.
ישן 12-12-2008, 20:05
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "זו פאשלה שלי שלא הייתי כנראה מספיק ברור - חלאס עם הסגנון הזה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
מעבר לכך שלא היית עובדתי (מדבריך עולה שהשמאל סייע לטרוריסטים במתכוון, אתה גם סילפת עובדות שאתה יודע שאינן נכונות - אתה כתבת כאילו כ-ל השמאל שותך למעשים שאתה מתאר (ואני מנחש גם אתה יכול לנחש שלא כל מאות אלפי תומכי השמאל תומכים בטרור...).

בכל מקרה, אם לא הייתי ברור קודם, אני מבטיח להיות מאוד ברור עכשיו: חדל מהכללות משמיצות, חדל
מכתיבה של דברים לא מבוססים (אם יש לך הוכחות שהשמאל סייע במכוון לטרור, לך למשטרה, ורק
אז תבוא לפרסם את זה פה). אני לא אחזור על האזהרה הזו. מותר לך לא להסכים עם השמאל ולא
לאהוב את השמאל. אסור לך להאשים אותו בבגידה מבלי להביא הוכחות. לא יהיו יותר אזהרות, כיוון שגם
לופי כבר הזהיר אותך.

א. לא האשמתי אף אחד בבגידה, סה"כ כתבתי את דעתי מנסיון חיי במדינה.
ב. באשכול אחר כאן
ציטוט:
אתה חייב להבין, לעצום עיניים ולאטום אזניים זו אחלה דרך להתעורר ולגלות שמחר בבוקר מבצעים
מדיניות שאתה מתנגד לך בכל נימי נפשך. עדיף לך לדעת מה אומר הצד השני, כדי שתוכל לענות לו.
אגב, ככה גם עובד דיון ציבורי סביר...

כאשר עיתונאית "חשובה" מפרסמת מאמר "שמציג רוצחים כזכאים למעמד שווה לזה של
חייל שנחטף כבן ערובה לצורך שחרור אותם רוצחים" ( לדעתי חמור שבעתים ממה שאני כתבתי )
אז צריך "לדעת" כדי שלא נתעורר להפתעה ?

שידעו בסמול איך מרגיש "סתם אזרח" במדינת ישראל, למה לא לגיטימי ?

ג. אכן הם לא תומכים "במודע" אך האם התמיכה בדרך שהובילו, הובילה לירידה דרמטית בטרור ?

ד. בנוגע לביסוס דברי, כמו שכתבתי, ככה אני חווה את המציאות.

אכבד את בקשתך, אך לא כי אני חושב שכתבתי משהו חריג, נציגי הסמול כותבים ואומרים דברים הרבה יותר גרועים.

מתנצל.
ישן 14-12-2008, 23:15
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

הארץ מצדיק תמיד את הפלסטינים ומאשים תמיד את היהודים.
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "יש לך הוכחה לכך שהם פלשתינאים..."

מדובר בבטאון שמאל קיצוני. תראי לי עיתון נוסף (כולל עיתוני שמאל כמו ידיעות ומעריב) שמציג דוחות מסולפים של אנשי שמאל כאמת לאמיתה. עיתון נוסף שמתנחלי חברון תבעו אותו דיבה וזכו ולמרות זאת הוא המשיך לפרסם דברים של אותה כתבת שטחים (עמירה הס) שלמעשה עבדה בחסות הפתח (והיום בחסות החמאס) ואפשר גם להזכיר את אדון גדעון לוי (מסיפורי אלף לילה ולילה) ועוד רבים ולא טובים.

רוצה עוד ? בבקשה. במאמר מערכת בוואלה שהוא חלק מקבוצת הארץ, קרא הכותב להצית מתנחלים בכבישים ולהרביץ להם. למחרת היכה מישהו מתנחל בלום. בהארץ פרסמו את מאמרו של שטרנהל בו הוא מייעץ לפלסטינים לפגוע באזרחים בהתנחלויות. שם היה מותר להאשים את גנדי בנאציזם ולהסית נגדו (את התוצאות אנחנו זוכרים)

ותאמיני לי , יש עוד אינספור דוגמאות. בכל גיליון של הארץ שהתגלגל לידי הייתה אחת כזאת, ללא יוצא מן הכלל (לפעמים יותר)

לו רבע מההסתה שמתפרסמת בהארץ נגד המתנחלים, נגד אנשי ימין וכו' הייתה מתפרסמת בערוץ 7 , במקור ראשון, בישראל היום (בחרתי ספקטרום של עיתונות ימין) - הייתה קמה מהומת אלוהים. כנ"ל לגבי כמות השקרים הכתובים בעיתון.

אני לא מדבר על השמאל באופן כללי. אבל עיתון הארץ, שהממשלה האחרונה שהוא תמך בה הייתה ממשלת המנדט, הוא אקסטרים.

מבחינתי - הוא עיתון של האויב לכל דבר ועניין. אין הבדל בינו לבין כל עיתון ערבי שמופיע בחסות ארגוני הטרור. ההבדל היחיד הוא שיש שם כמה עלי תאנה (כגון נדב שרגאי) שמייפים את תדמיתו. אותם אני לא מאשים (פרנסה זה דבר חשוב ושוק העיתונות מוגבל בהיקפו ) אבל הם בטלים בשישים ולא משנים את התמונה הכוללת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר