לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: את מי תבחרו לראשות הממשלה
אהוד ברק 1 2.38%
ציפי ליבני 3 7.14%
בנימין נתניהו 31 73.81%
אחר 7 16.67%
מצביעים: 42. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2008, 06:04
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
אחרי לבטים בין ביבי לציפי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "סקר: למי תבחרו לראשות הממשלה?"

החלטתי סופית - ציפי לבני

סך הכל שני אלה היו כבר קדנציה ונכשלו. את ציפי לעומת זאת לא ראינו על עוד על כסא המלכות.

היא נראית לי בחורה חזקה וחכמה ובעיקר שקולה. אני מאוד הערכתי אותה על כך שבתקופת בחירות

היא הייתה מסוגלת להגיד מה שאף אחד לא יודה בו שאת גלעד שליט ושבויים בכלל אי אפשר להחזיר בכל מחיר ולא

תמיד אפשר להחזיר. זה היה דבר אמיץ וישר מצידה להגיד .

הפלוס העיקרי אצל ציפי זה שהיא אישה כך שאת האגו והטוסטרון היא שמה בצד. והיא אישה ישרה , היא

אומרת לנו תאמת בפנים גם שהיא כואבת להבדיל משני הליצנים האחרים שאין להם בעיה לשקר

לציבור בשביל האינטרסים שלהם .
זו דעה שלי וזה הכל.

ציפי אני איתך. ביבי , ברק? אני לא סומך עליהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2008, 08:06
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אחרי לבטים בין ביבי לציפי"

א. הסבר בבקשה היכן נכשל נתניהו בכהונתו בראשות הממשלה.
ב. חזקה? חכמה? שקולה? כדי לדקלם סיסמאות לא צריך את שלושת התכונות האלה (שנעדרות אצל ציפי בכל מקרה).
ג. להודות שהיא לא יכולה להחזיר את גלעד זה אמיץ וישר - והדבר האחרון שמצפים מראש ממשלה (וממי שמתיימרת להיות ראש ממשלה).
ד. היא אישה - נו, אז מה? המיגדר שלה אינו ערובה לדבר, ואינו שיקול, לחיוב או לשלילה.
ה. אומרת לנו ת'אמת בפנים - כמו שאמרה אחרי כשלונה להרכיב ממשלה?
ו. אגב, כמה מועמדים לראשות ממשלה נכשלו בנסיונם להרכיב ממשלה קיימת?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 18-12-2008, 13:12
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אחרי לבטים בין ביבי לציפי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
החלטתי סופית - ציפי לבני

סך הכל שני אלה היו כבר קדנציה ונכשלו. את ציפי לעומת זאת לא ראינו על עוד על כסא המלכות.

היא נראית לי בחורה חזקה וחכמה ובעיקר שקולה. אני מאוד הערכתי אותה על כך שבתקופת בחירות

היא הייתה מסוגלת להגיד מה שאף אחד לא יודה בו שאת גלעד שליט ושבויים בכלל אי אפשר להחזיר בכל מחיר ולא

תמיד אפשר להחזיר. זה היה דבר אמיץ וישר מצידה להגיד .

הפלוס העיקרי אצל ציפי זה שהיא אישה כך שאת האגו והטוסטרון היא שמה בצד. והיא אישה ישרה , היא

אומרת לנו תאמת בפנים גם שהיא כואבת להבדיל משני הליצנים האחרים שאין להם בעיה לשקר

לציבור בשביל האינטרסים שלהם .
זו דעה שלי וזה הכל.

ציפי אני איתך. ביבי , ברק? אני לא סומך עליהם.

ומה באשר לאידיאולוגיה שלה והעקרונות המנחים אותה ???

היא מוכנה לוותר על שלמות ירושלים וארץ ישראל למען השלום.
היא מצהירה בגלוי שהיא תומכת ברעיון של "שתי מדינות לשני עמים".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 18-12-2008, 17:19

מאוד נחמדה התמונה בחתימה שלך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "2 מדינות = קסאמים על כפר סבא..."

אבל מציאות לחוד ופנטזיה לחוד. ארץ ישראל השלמה שבתמונה שלך זה פשוט לא יהייה. אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שיש לך 2 מיליון פלשתינאים פה+ מיליון ערביי ישראל ..
מה תעשה תזרוק אותם לים? תשלח אותם חזרה לירדן? אנחנו לא ארה"ב לא סין ולא רוסיה. כל צעד קיצוני שנעשה יגרור סנקציות ופגיעות כלכליות ומדיניות רבות וכואבות.
אין מה לעשות הם כבר נמצאים פה על פני שטח עצום של כל איו"ש , עזה, הבדואים ברחבי נגב וערביי ישראל בגליל , בלוד , בבאר שבע , בעכו , נצרת , סכנין , מזרח ירושלים וכו'
כך שכמו שאמרתי זה שרשמית אין פה שני מדינות זה לא אומר שזה לא קורה כרגע בפועל , במציאות שלנו פה. אז עדיף להפוך את זה לרשמי. הם בצד אחד אנחנו בצד השני ולקוות לטוב. ותאמין לי ברגע שירדו קסאמים על "עזריאלי" אין לך מה לדאוג , לא תהייה לא עזה ולא חמאס.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 18-12-2008 בשעה 17:22.
ישן 21-12-2008, 08:23
צלמית המשתמש של הפטריוט

אז מה, נכנעים? מוותרים?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "מאוד נחמדה התמונה בחתימה שלך"

אם אתה חושב שבריחה אל "גבולות אושוויץ" תספק את האוייב, אתה טועה. הבעיה אינה באריאל או בקרית ארבע או בתפוח - הבעיה היא בתל אביב ובחיפה ובאשדוד. כל עוד שלאוייב יש תקווה לזרוק אותנו משם (ומשם זה רק לים) המלחמה תימשך. והוויתורים והנסיגות והמחוות שלנו רק מעודדים אותם להמשיך.
הפתרון חייב להיות בהשלמת חלוקת הארץ, תהליך שהחל על ידי הבריטים ב-1922, ועתה יש לסיים אותו - מדינה יהודית, ללא ערבים, ממערב לירדן, ומדינה ערבית, ללא יהודים, ממזרח לירדן.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 18-12-2008, 18:42
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "למען שלום אמת"

ציטוט:
ושקט גם אני מוכן לוותר על שלמות ירושלים. בכלל אם כבר פותחים פה את הנושא המורכב של ירושלים אז אני למען שלום אמת עם סוריה הייתי מעדיף לתת את הכותל המערבי מאשר את רמת הגולן.

נ.ב
תתעוררו כבר! אין כזה דבר "ירושלים השלמה" ושתי מדינות יש לנו פה כבר מזמן פשוט לא באופן רשמי..

חבל מאד שאתה מוכן להתנתק מזהותך היהודית למען השלום.

כנראה שהכותל המערבי לא מסמל עבורך כלום, אלא סתם ערימה של אבנים חסרות משמעות.....

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 19-12-2008, 10:52

אתם צריכים להבין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "סקר: למי תבחרו לראשות הממשלה?"

ברגע שתקום פה מדינה פלשתינית לצידנו נראה אחרת לגמרי בעיני העולם לא עוד השמצות באו"ם , מחאות באירופה , לחצים מצד ארה"ב ואפילו סנקציות כלכליות (שמדינות הפעילו עלינו בעבר) וכו'.
המדינה הפלשתינית שתקום תעמוד בזכות עצמה ואנחנו נרויח מכך המון. תנו לי לפרט:

1. לא נצטרך לשלוח עשרות טונות בשבוע של ציוד רפואי ואוכל יקר .
2. לא נצטרך לממן להם חשמל ודלק יקרי ערך.
3. הגירה אולי אף מסיבית של ערביי ישראל מערינו למדינה הפלשתינית ובכך יותר רוב יהודי אצלנו.
4. נוכל להגיע להסדר עם המדינה הפלשתינית על הבעיה הבדואית ברחבי הנגב ולהעביר אליהם את רובם.
5. יותר תיירות אצלנו. פחות תיירים יחרימו אותנו והכי חשוב פחות תיירים יפחדו להגיע לפה ובכך ניצור פריחה כלכלית ותמיכה בין לאומית אצלנו.
6 ברגע שארגון טרור או במקרה היותר חמור הצבא הפלשתיני יפעלו כנגדנו (קסאמים , פיגועים , מקרי נק"ל וכו') נקבל לגיטמציה מלאה מהעולם ומהממשלה שלנו ושל ארה"ב לפעול בכל הכוח כנגדם.
כי הם יהיו מדינה ריבונית שאחראית למעשיה , לא נצטרך להתחשב באוכלוסיה אזרחית כמו היום ונוכל לפעול ביד קשה ומסיבית יותר..
7. פחות מקרי טרור , פחות פריצות לבתים וגניבות רכב , אונס , דריסות טרקטורים וכו' בשטח ישראל.
8. המדינה הפלשתינית תתקבל בברכה בעיני העולם , תהייה חברה בא"ום תקבל תמלוגים , תיירות , יחסים עם מדינות המערב ותמיכה ובכך גם המדינה הפלשתינית שתקום תרצה להראות לעולם שיחסייה עם ישראל טובים ותפעל כנגד הטרור בשטחה שעלול להזיק לכל היחס החם והתמלוגים שהיא תקבל. . וברגע ש ארוע טרור ייצא משטחה זה יתקבל בזעם בעיני העולם והעולם ייראה את המדינה הפלשיתנית כאחראית לכך. בעצם העולם ייצור לחץ גדול מצד מדינות העולם שפלשתינים יטפלו בטרור והם גם ייקבלו כלים לכך.
9.הפגנות ומחאות על רעב , כיבוש וכו' .כבר לא יהייה אותו אפקט בתקשורת.
10. העם הפלשתיני והציבור הערבי פחות יתמוך בטרור.

תבינו , יש שני מיליון פלשתינים בארץ מבעד לקו הירוק ומיליון ערבי ישראל בשטח ישראל ועשרות אלפי בדואים אי אפשר להמשיך ככה! עדיף שהם יהיו בצד אחד ואנחנו בצד אחר מאשר המצב האבסדורי הזה כרגע. 60 שנה והמצב לא ישתפר אז איזה פתרון עוד יש? לזרוק אותם לים?!

גם אם ביבי בסדר המפלגה הימנית קיצונית שלו (לכוד) עלולה להביא אותנו לחרם , נזיפות וסנקציות בין לאומיות בעיני העולם , מדינה פלשתינית לא תקום , ניתוק יחסים בין לאומים , חרם בקרב המדינות הערביות שאיתם אנחנו כרגע ביחסים טובים (מצרים , ירדן ואף סעודיה הטיבה את יחסיה עימנו...)
וגם- עם הממשל הדמוקרטי המתון של אובמה והממשל הימני שיקום פה היחסים עם ארה"ב עלולים להיפגע. כי זה פשוט לא יילך ביחד.

ולמי שרוצה לדעת אני ממש לא בשמאל . אני פשוט מציאותי ולא רואה את העולם בשחור או לבן .

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 19-12-2008 בשעה 11:22.
ישן 19-12-2008, 11:14
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אתם צריכים להבין"

אני בספק לגבי כמה מהדברים. לגבי ההשמצות מהעולם והיחס שצריך להיות לנו אליהם: אנחנו ממש לא צריכים להסתכל על העולם. העולם לא נקף אצבע ולא התערב ולא מנע שום מלחמה בהיסטוריה שלנו (למעשה, בדר"כ כשהאו"ם התחיל להתערב בצורה רצינית זה כשישראל התחילה לנצח), והשנאה שיש היום בעולם -כמו למשל ההשמצות בנושא הפרת זכויות האדם תוך התעלמות מוחלטת ממעשי הערבים (שמעשיהם הרבה פחות מוסריים) שגורמים לה- לא עומדים להשתנות, ולא משנה מה יקרה ומה נעשה (בדומה, אולי, לשנאה שיש בתקשורת לביבי). בקיצור, זה ממש לא צריך להיות המדד שלך לצידוק פעולה מסוימת.
לגבי שתי מדינות לשני עמים: אני גם בספק לגבי התועלת שנקבל מזה. את החשמל והמים שאנחנו מספקים להם היום אנחנו גם יכולים להפסיק ולחסוך את הכסף (כמובן תוך מתן אפשרות לפלסתינאים להקים מערכי חשמל ומים משלהם), לגבי הצידוק: אני לא מבין למה אין לך צידוק לתקיפה מאסיבית בעזה היום, כאשר ממשל נבחר בצורה דמוקרטית ובוחר לתקוף מטרות אזרחיות אצלך, כך שגם מהצד הזה אין חידוש.
מה שכן, אני מסכים ששתי מדינות לשני עמים זה הפתרון היחיד לכל הסכסוך הזה, אני פשוט טוען שהרווח שנקבל ממנו אם נעשה אותו היום שואף לאפס.
ותסלח לי: הליכוד הוא ממש לא מפלגת ימין קיצוני. אם אתה מחשיב כל אדם שלא סומך את ידיו על כל הסכם עם הפלסטינים ולא מקבל בלי שאלה את העקרון של "שטחים תמורת שלום" כימני קיצוני אז אתה לא יודע מה זה ימין קיצוני. גדעון סער הוא איש ימין קיצוני? גלעד ארדן? רובי רבלין?
ולמקרה שאתה שואל: אני מתכוון להצביע ליכוד, כי אני רוצה מפלגה שתהיה מסוגלת לעשות שלום שפוי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 19-12-2008 בשעה 11:17.
ישן 21-12-2008, 08:35
צלמית המשתמש של הפטריוט

אלה בדיוק השקרים ששמענו אחרי הבריחה מגוש קטיף

"אחרי שניסוג משם, עד המ"מ האחרון, תהיה לנו לגיטימציה מלאה לפגוע בהן קשות אם הם יירו משם" - אז הם יורים, ואנחנו לא עושים דבר, והעולם עוד בא אלינו בטענות...

1. נצטרך, ועוד איך. העולם ימשיך לראות בנו אחראים לפלסטינים, מה גם שיש אצלנו כל מיני יפי נפש שיתבעו מהמדינה להמשיך ולדאוג להם...
2. ר' סעיף 1.
3. בחלום הלילה. ערביי ישראל מתנגדים בתוקף להעברתם למדינה הפלסטינית, אפילו במסגרת חילופי שטחים (כלומר, גם אם הם לא יזוזו מ"מ מביתם, ורק יחליפו תעודת זהות, לא מקובל עליהם). הם יישארו כאן, ימשיכו לחלוב כספים מביטוח לאומי, וימשיכו לחתור תחת קיומה של מדינת ישראל. אה, כן, כמעט שכחתי - בהסכם ה"שלום" תהיה גם "החזרת פליטים" לתוך הקו הירוק...
4. ר' סעיף 3. הבדואים מתנגדים להעברתם ליישובי קבע בישראל, אז הם יסכימו להצטופף ביישוב קטן ומוזנח בעזה או באזור חברון?
5. תיירים מגיעים לכאן כתוצאה של המצב הבטחוני, לא של הסכם כזה או אחר. אם יהיה כאן שקט, התיירים יבואו (כמובן, אחרי המשבר הכלכלי...), בין אם לפלסטינים תהיה מדינה או לא.
6. הצחקת אותי. זה מה שאמרו אחרי הבריחה מגוש קטיף.
7. כל עוד מדינת ישראל תתקיים, הערבים ימשיכו להילחם בה. בין אם בפיגועי טרקרטור או פיגועי התאבדות, ובין אם בפיגועים תלולי מסלול (ע"ע עוטף עזה).
8. המדינה הפלסטינית אכן תתקבל בברכה בעולם - אבל שום מעשה טרור שייצא משטחה לא יעורר עליה זעם, בדיוק כפי שמעשי טרור שיצאו מסוריה, מלבנון וממצרים לא עוררו עליהן זעם.
9. ההפגנות יימשכו, וביתר שאת, ועכשיו הן יצטלמו הרבה יותר טוב, אל מול המחסומים והגדרות של ישראל...
10. בדיוק כמו שהעם הפלסטיני תמך פחות בטרור אחרי הבריחה מגוש קטיף, ולא בחר בחמאס בבחירות ב-2006. אה, רגע...

11. די עם ההפחדות וההיסטריה. שום חרם ושום סנקציות ושום נעליים. גם אם יעלה לשלטון הליכוד ה"קיצוני" (ממתי להיות ציוני נחשב ל"קיצוני"?) לא יהיו סנקציות ולא חרם, מקסימום, איזה משברון עם הממשל השלומיסטי בארה"ב, ומקסימום אירופםה שוב תצקצק בלשונה. לא סיפור.

12. רוצה פיתרון הומאני לבעיית ערביי הארץ? מדינה ערבית ממזרח לירדן, שאליה יעברו כולם. מי שמשאיר ערבים ממערב לירדן מנציח את הסכסוך. זה מה שאתה רוצה?

ויליאם ראלף אינג'

ישן 10-02-2009, 21:51
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03

ציטוט:
ברגע שתקום פה מדינה פלשתינית לצידנו נראה אחרת לגמרי בעיני העולם לא עוד השמצות באו"ם , מחאות באירופה , לחצים מצד ארה"ב ואפילו סנקציות כלכליות (שמדינות הפעילו עלינו בעבר) וכו'.
המדינה הפלשתינית שתקום תעמוד בזכות עצמה ואנחנו נרויח מכך המון. תנו לי לפרט:

1. לא נצטרך לשלוח עשרות טונות בשבוע של ציוד רפואי ואוכל יקר . למה נראה לך? הם ימשיכו להתלונן כמו היום, ואנו נצטרך לעשות עשרות "מחוות הומניטריות"
2. לא נצטרך לממן להם חשמל ודלק יקרי ערך. כנ"ל.
3. הגירה אולי אף מסיבית של ערביי ישראל מערינו למדינה הפלשתינית ובכך יותר רוב יהודי אצלנו. למה שהם יעשו זאת? טוב להם עם הביטוח הלאומי שלנו והממשל שלנו.
4. נוכל להגיע להסדר עם המדינה הפלשתינית על הבעיה הבדואית ברחבי הנגב ולהעביר אליהם את רובם. אל תחייה באשליות.
5. יותר תיירות אצלנו. פחות תיירים יחרימו אותנו והכי חשוב פחות תיירים יפחדו להגיע לפה ובכך ניצור פריחה כלכלית ותמיכה בין לאומית אצלנו. כי אפשר לסמוך עליהם שלא ירצו עוד שטח, נכון?
6 ברגע שארגון טרור או במקרה היותר חמור הצבא הפלשתיני יפעלו כנגדנו (קסאמים , פיגועים , מקרי נק"ל וכו') נקבל לגיטמציה מלאה מהעולם ומהממשלה שלנו ושל ארה"ב לפעול בכל הכוח כנגדם. כמובן. כי אחרי ההתנתקות, קיבלנו המון לגיטימציה להגן על עצמנו, נכון?
כי הם יהיו מדינה ריבונית שאחראית למעשיה , לא נצטרך להתחשב באוכלוסיה אזרחית כמו היום ונוכל לפעול ביד קשה ומסיבית יותר.. כנ"ל.
7. פחות מקרי טרור , פחות פריצות לבתים וגניבות רכב , אונס , דריסות טרקטורים וכו' בשטח ישראל. למה? הם ימשיכו בתוכניתם להשיג שליטה על כל ארץ ישראל.
8. המדינה הפלשתינית תתקבל בברכה בעיני העולם , תהייה חברה בא"ום תקבל תמלוגים , תיירות , יחסים עם מדינות המערב ותמיכה ובכך גם המדינה הפלשתינית שתקום תרצה להראות לעולם שיחסייה עם ישראל טובים ותפעל כנגד הטרור בשטחה שעלול להזיק לכל היחס החם והתמלוגים שהיא תקבל. . וברגע ש ארוע טרור ייצא משטחה זה יתקבל בזעם בעיני העולם והעולם ייראה את המדינה הפלשיתנית כאחראית לכך. בעצם העולם ייצור לחץ גדול מצד מדינות העולם שפלשתינים יטפלו בטרור והם גם ייקבלו כלים לכך. כן, אבל מה ימנע מהם לשסות בנו אירגוני טרור שהם "כביכול" לא שולטים עליהם? להזכירך את סוריה, שהיא מדינה ומממנת אירגון טרור יחד עם איראן והעולם מחבק אותן.
9.הפגנות ומחאות על רעב , כיבוש וכו' .כבר לא יהייה אותו אפקט בתקשורת. לא, ערבי רעב תמיד מצטלם טוב. לעומת זאת, ליהודי שחוט יש פחות רייטינג.
10. העם הפלשתיני והציבור הערבי פחות יתמוך בטרור. קישקוש

תבינו , יש שני מיליון פלשתינים בארץ מבעד לקו הירוק ומיליון ערבי ישראל בשטח ישראל ועשרות אלפי בדואים אי אפשר להמשיך ככה! עדיף שהם יהיו בצד אחד ואנחנו בצד אחר מאשר המצב האבסדורי הזה כרגע. 60 שנה והמצב לא ישתפר אז איזה פתרון עוד יש? לזרוק אותם לים?! לא, אבל פיתרון צריך לבוא גם על חשבון ירדן.

גם אם ביבי בסדר המפלגה הימנית קיצונית שלו (לכוד) עלולה להביא אותנו לחרם (הליכוד? קיצוני?!) , נזיפות וסנקציות בין לאומיות בעיני העולם , מדינה פלשתינית לא תקום , ניתוק יחסים בין לאומים , חרם בקרב המדינות הערביות שאיתם אנחנו כרגע ביחסים טובים (מצרים , ירדן ואף סעודיה הטיבה את יחסיה עימנו...)
וגם- עם הממשל הדמוקרטי המתון של אובמה והממשל הימני שיקום פה היחסים עם ארה"ב עלולים להיפגע. כי זה פשוט לא יילך ביחד.

ולמי שרוצה לדעת אני ממש לא בשמאל . אני פשוט מציאותי ולא רואה את העולם בשחור או לבן צר לי לאכזב אותך, אתה שמאל..

אוי, אתה אוהב לדמיין הא?
ישן 20-12-2008, 00:55
  פשוט רועי פשוט רועי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05

מפלגת מר"צ בשבילי.
לדעתי מפלגת מר"צ הרכיבה נבחרת מצוינת שאם הסקרים יתממשו תוכל להוות כוח שמאלני של 7-8 מנדטים בכנסת הבאה.
מר"צ היא היחידה שעמדותיה ריאליות ולא קריזיונריות.
מכל הבחינות מר"צ מבחינתי ראויה לקולות הבוחרים:מבחינה כלכלית,מבחינה ביטחונית,מבחינת מדיניות הפנים.

קודם כל מבחינה כלכלית הוכח כי השיטה הקפיטליסטית פשטה את הרגל בארץ ובעולם ומר"צ היא המפלגה היחידה בארץ שנותרה סוציאליסטית בגישתה הכלכלית,הגישה הסוציאליסטית-קיבוצית שכוללת את התערבות הממשלה יכולה לפתור לפי ראות עיניי את המצב הכלכלי הקשה שהולך לבוא על ישראל בעקבות המדיניות הקפיטליסטית בעולם.
מבחינה ביטחונית מר"צ נראית כמפלגה היחידה שמוכנה לעשות ויתורים כואבים למען שלום במזרח התיכון ומוכנה לפעול בדרכי נועם ובמשא ומתן עם הפלסטינים בכדי להגיע להסכם מדיני שייתן ריבונות למדינה פלסטינית בשטחים שכיום בפועל מיושבים ע"י הפלסטינים,כגון רצועת עזה,הגדה המערבית ומזרח ירושלים.
מבחינת מדיניות הפנים מר"צ היא אחת המפלגות הריאליות היחידות שחשובה לה איכות הסביבה וכעת בהצטרפותו של ניצן הורוביץ אחד מתומכי אל גור המוצהרים ביותר אין לי ספק שהם יוכלו רק להתקדם בפרמטר הזה.
דבר נוסף במדיניות הפנים של מר"צ היא הפרדת בתי הדין הרבניים ממוסדות הנישואין והפרדת הדת מהמדינה באופן כללי,אני מדבר בתור אדם מסורתי שרוצה לחיות במדינה דמוקרטית שלא מפלה את אזרחיה על פי דתם ולא מעלה תושבים על פי חוק גזעני שנקרא "חוק השבות" שמבדיל בין יהודים לאזרחים לא יהודים,כחלק מהפרדת הדת מהמדינה צריכה לבוא גם קיומה של מערכת של נישואים אזרחיים בתוך ארץ ישראל.

בנוגע לאותם קולות שראיתי פה לגבי כך שביבי "מושך את הליכוד למרכז" ו"לא ליכודניק אמיתי",תגידו אתם עושים צחוק? הרעיונות הימניים שלכם הם לא ליכודניקיים אמיתים,הם הרבה יותר קיצוניים ומתאימים למפלגות כישראל ביתנו ומפלגות דתיות לאומיות,הליכוד מאז ומתמיד שאף לשלום,רק נזכיר שהסכם השלום הראשון של מדינת ישראל נחתם ע"י מנחם בגין יו"ר הליכוד המיתולוגי וכעת מנסים לצייר את הליכוד כמפלגה שהרוב השולט בה הוא אנשי פייגלין וזה לגמרי לא נכון,אנשי הליכוד בעבר היו אנשים רציונליים ומעשיים ולא אנשים של אגו וקריזיונריות.

אני יכול להרחיב עוד רבות על השאלה מדוע מר"צ בשבילי היא המפלגה המועדפת,אך לא חושב שצריך להכביר במילים יותר ממה שכבר כתבתי.
אני מאמין במר"צ כמפלגה היחידה שיכולה לפתור בדרכי נועם ובהידברות את הסכסוך הישראלי-פלסטיני ואולי אף להגיע להסדר כלשהו עם הסורים והלבנונים(שפה כבר הנושא הרבה יותר רגיש לטעמי),נצטרך לדבר עם החמאס כי אם לא נדבר עם החמאס המצב רק יתדרדר ונצטרך עוד כמה שנים לדבר עם ארגונים קיצוניים יותר,כפי שבעבר לא רצו לדבר עם אש"ף ואז הגיע אירגון "קיצוני" כמו החמאס כך עוד כמה שנים יכולה להיות אבולוציית טרור שתוביל לארגון קיצוני אף יותר,לכן יש לנצל את המצב הקיים ולהגיע להסכם מדיני.
ישן 10-02-2009, 22:01
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

ליברמן, כי נמאס לי ממפלגות, כמו קדימה,ליכוד או העבודה. איתו אני לפחות יודע מה אני מקבל בתמורה לקול שלי והוא די מייצג את התלונות שיש לי לחרידים,לשמאל,לימין ולערבים לכן בחרתי בו.
ברק וביבי יעזרו רק לצפון תל אביב (כנ"ל ציפי) וכלום לשאר העם או לביטחון, ציפי לבני עכשיו ימצאו עליה פתאום חומר פלילי. אין כזה דבר משהו נקי, לפי הבית שהיא גרה בו היא גם גנבה. לא מאמין לה בגרוש. ביבי וברק גם גנבו בבחירות קודמות אגב, סגרו את התיקים מחוסר חומר. אה וכמובן המשותף האחרון לכל השלושה ביבי,ברק וציפי כולם בלי יכולת להחליט.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 10-02-2009 בשעה 22:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:40

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר