לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2005, 00:45
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
מידע ברוכה הבאה לפורום! + הסבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לירה שמתחילה ב "היי אני חדשה כאן ובאנימה"

אינישואה אהב את קיקיו, וקיקיו אהבה אותו

בעבר (50 שנה ליתר דיוק)
אינישואה וקיקיו נפגשו, ולאט לאט התחילו לדבר ולהתאהב
קיקיו אמרה יום אחד לאינישואה שחוץ מכוהנת חזקה ששומרת על האבן, היא גם נערה רגילה.
והיא אמרה לו, שאם הוא ישתמש באבן כדאי להפוך לבן אנוש (הרי הוא חצי שד חצי אדם) האבן תטוהר, היא תוכל לחיות את חיה כנערה רגילה (כמו שהיא רוצה), ואינישואה יהיה בן אדם, ואז הם יהיו זוג מתוק :]

הם קבעו להפוך את אינישואה לאדם ו-

שד אחר התחזה לאינישואה ודקר את קיקיו כי השד רצה את האבן
האבן לא הייתה אצל קיקיו אלה במקדש
אינישואה בא למקום שהוא קבע עם קיקיו והיא תקפה אותו ופספסה (בגלל הדקירה שהשד הקודם)
אינישואה היתעצבן שקיקיו בוגדת (הרי הוא לא ידע ששד שמתחזה אליו דקר אותה..) בו והלך לקנוב את האבן מהמקדש כדאי להפוך לשד לשם
הוא גנב את האבן, וקיקיו ירתה בו חץ שהצמיד אותו לעץ ושם הוא ישן 50 שנה עד שקגומה הוציאה את החץ ובעצם הסדרה מתחילה.

סדרה מדהימה, אני חולה עליה!
איזה מתוק שיפו!

חזרה לפורום
ישן 25-03-2005, 12:51
צלמית המשתמש של Ne Budi
  Ne Budi Ne Budi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
ברוכה הבאה =)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי לירה שמתחילה ב "תודה רבה"

אינויאשה אהב את קיקיו, אבל היא שברה את לבו (באשמתו של השד הרשע). אז הוא התחיל לשנוא אותה - ומשום כך נתקע על העץ (בגלל שניסה לגנוב את האבן). אם זאת הוא לא הפסיק לאהוב אותה ולהתגעגע אליה.
עכשיו כשהגיע קגומה הוא התחיל להתאהב בה גם. אז מה הבעיה בעצם?

מצד אחד הוא מרגיש שהוא בוגד בקיקיו, ומצד שני, משום שקגומה דומה כל כך לקיקיו, הוא מעתיק את הכעס שלו לקיקיו על קגומה. וכאילו זה לא מספיק הגאווה שלו מונעת ממנו להכיר בכך שהוא אוהב אותה.

מסקנה: כל הגברים מתומטמים.

חזרה לפורום
ישן 25-03-2005, 13:10
  לירה לירה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.05
לינוקס הבנתי עכשיו, תודה רבה רבה לכולם
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי zidane_dana שמתחילה ב "סקוכה הבאה"

שלום כולם!
תודה רבה על ההסברים (עכשיו אני סוף-סוף מבינה את זה) ועל הקבלת פנים החמה!.
כן אני מציירת מנגה לפעמים, עכשיו קצת הפסקתי אבל יש לי ספר שמלמד ציור מנגה, ואני עובדת איתו. אבל זו לא ממש מנגה, כי הסגנון שלי יותר דומה לקומיקס וקריקטורות ככה שזה יוצא משהו משולב מנגה-קומיקסית (או איך שתרצו לקרוא לזה). למרות שלפעמים אני מנסה לצייר ממש דמויות מנגה, כמו שהספר מדריך.
לא חוץ מאינויאשה, אני לא רואה עוד סדרות אנימה, אני אשמח אם תמליצו לי על כמה טובות ותסבירו לי קצת עלהן. יש לי רק בעיה אחת, אנימה שלא בטלוויזיה אני לא יודעת איך לראות, ואני לא רוצה לראות אנימה דרך הורדת פרקים באימיול, יש לכם הצעות/רעיונות בשבילי?.
תודה רבה על העזרה והנחמדות,
שלכם, לירקה!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
חזרה לפורום
ישן 28-03-2005, 16:14
צלמית המשתמש של Ne Budi
  Ne Budi Ne Budi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
אם היא מתנגדת להורדות (כל הכבוד!^^) האפשרות היחידה שלה היא לקנות או להשכיר DVD
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Kagome שמתחילה ב "אני חושבת שיש בYES"

תשכירי סרטי אנימה מבלוקבאסטר או תקני אותם מכאן http://neolegacy.gfdsa.org. מישהו מכיר עוד דוכנים כאלה?

נסי גם מנגה (קומיקס יפני):

"ICHIGO 100%" (קומדיה, רומנטיקה, בה"ס, ECCHI) כשמנקה ג'אמפאי, תלמיד כיתה ט' ממוצע, יוצא לגג בניין בה"ס נוחתת לו על הראש נערה יפיפייה. לאחר שהיא נמלטת ממנקה ההמום הוא מחליט למצוא אותה בכל מחיר. הבעיה היא שכל מה שהוא יודע עליה הוא שהיא לובשת תחתונים עם דוגמת דובדבנים.

מצחיק עד דמעות, ונוגע ללב. אזהרה: בנות בלבוש מינימלי.

"SHAMAN KING" (הרפתקאות, קסם, SHOUNEN) הקומיקס עליו מבוססת האנימה בפוקס קידס. חתיכת מנגה שווה. צחוקים, מטח ואקשן מטורף. עולה על גרסת האנימה בכמה רמות.

לא נראה לי שאפשר להשיג אותם בארץ, אבל אם את רוצה אני אשלח לך קישורים בהם אפשר להוריד אותם. זה חוקי לגמרי, כל עוד את מוחקת את הפרק שהורדת מהמחשב תוך 24 שעות אחרי ההורדה.

חזרה לפורום
ישן 28-03-2005, 13:46
  לירה לירה אינו מחובר  

שאלה מה הכתובת?
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Inu-Girl שמתחילה ב "דבר ראשון ברוך הבא^_^"

היי!
טוב באמת תודה לכולם על ההסברים וההתעניינות, וזה שרובנו כאן אוהבים את אינויאשה, שזה כבר מעולה!.
וכן inu-girl אני אשמח להכינס לאתר שלך על אינו, אני חושבת שזה ממש מגניב שאת אוהבת את אינויאשה ופתחת אתר מעריצים שלו והכל, כל הכבוד על ההשקעה, מה כתובת האתר?.
נראה לי שדי הבנתי את כל העניין עם קיקיו וקגומה ועכשיו אני יכולה להנות יותר מהסידרה כשאני יודעת בערך מה הרקע של הדמויות, ומה הסיפור שם. ואני מאוד אוהבת את העלילה! הפרק שהיה אתמול "קגומה חזרי לעידן שלך!"(בתגרום חופשי, ובטח שגוי..) היה פרק מאוד מרגש, בגלל הסצנה האחרונה שבה אינו החמוד חיבק את קגומה!.
מי שכתב לי על ערוץ האנימה בyes (סליחה שאני לא זוכרת מי כתב את זה... ), אז אין לי yes, אבל תודה על ההצעה וזה בטח יועיל למי שיש לו.
באמת נחמד לחלוק איתכם את אהבת אינויאשה הסוררת כאן, (סליחה אם אני מאוד מגזימה באמירה הזו, פשוט רק התחלתי להבין את הסיפור, ואני מאוד מתלהבת ממנו ).
שלכם,
לירה
חזרה לפורום
ישן 28-03-2005, 17:46
  לירה לירה אינו מחובר  

תודה על הכתובת לאתר שלך אני אכנס בקרוב!
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Kagome שמתחילה ב "נכון!!!!!!!"

היי!
kagome באיזה פרק הם מתנשקים בפעם הראשונה? מה מספרו? כי אני רוצה להקליט אותו!.
תודה רבה Ne Budi , האנימה "ICHIGO 100%" נשמעת אחלה! זו מנגה בצבע או שחור-לבן? , אשמח אם תשלחי לי את הקישורים, תודה . אגב, מישהו יודע אם המנגה של אינויאשה היא בצבע או שחור-לבן? והיא באנגלית נכון?, כלומר המנגות שניתנות לרכישה בארץ כולן מתורגמות לאנגלית לא?, בבקשה שמישהו יענה לי על זה, כי מנגה יפנית לא תעזור לי. בשבוע הבאה אני אקנה את המנגה של אינויאשה מחנות קומיקס+מנגה בשם "קומיקזה" זה עולה 54 ש"ח, יקר?.
ותודה לInu Girl על הכתובת לבלוג, ולשאלתך , כן אני מכירה בלוגים ויודעת מהם.
מישהו ראה את אחד מהסרטים של אינויאשה? ואם כן:
מה יותר טוב הסדרה או הסרט/ים?
זה אותו סיפר בסרט ובסידרה?
כל הדמויות שמופיעות בסדרה מופיעות גם בסרט?.
אולי אני אשכיר את ה-1.
טוב תודה רבה.
לירקה
חזרה לפורום
ישן 28-03-2005, 21:07
  לירה לירה אינו מחובר  

בקשר לסרטיו של אינויאשה והפרק שהיה היום

היי כולם!
האם יש קשר בין הסרטים של אינויאשה?(הראשון עד השלישי), כלומר אני צריכה לראות את הראשון כדי להבין את השני וה-3?. או שאם אני רוצה לראות רק את ה-3(המליצו לי עליו במיוחד) אז אני יכולה, לראות ולהבין?, כאילו כל סרט זה סיפור בפני עצמו בלי קשר לאחרים?. בבקשה אם למישהו יש הסבר קצר על הסרטים, זה יעזור לי.
Inu Girl, קיבלת את ההודעה שלי בפרטי?.
בקשר לפרק שהיה היום (מספר 20 כשפוגשים את השד-זאב ריוקן)- לא מתה על הפרק הזה,לא המשיכו את הקטע שקגומה נתקעה. טוב לא משנה אני יודעת שבפרק הבא של מחר, הבעיה תיפתר.
(בבקשה בלי ספוילרים על הפרק הבא).
וKagome, או מישהו אחר, תוכלו להגיד לי בבקשה מה מספר הפרק בו אינויאשה וקגומה מתנשקים בפעם הראשונה?!, אני ממש רוצה להקליט אותו, אז אם אפשר את המספר שלו, ובכלל מספרי פרקים שבהם אינו וקגומה מתנשקים/גילויי חיבה יפים אחרים, נא להגיד לי!, תודה.
לירקה!
חזרה לפורום
ישן 29-03-2005, 18:36
  לירה לירה אינו מחובר  

תודה על הטיפ!
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Inu-Girl שמתחילה ב "כן זה מבאס אבל.."

תודה על הטיפ inu-girl טוב, נחכה לפרק 35. כן כבר הבנתי מכל מיני תמונות ודברים שקראתי, שמירוקו וסנגו יהיהו זוג, איך היא הסכימה להיות אם מירוקו?, כלומר הוא די סטוה..חח.
אני מקווה באמת שערוץ הילדים ימשיך לשדר את כל העונות, בעונה החדשה יהיה פתיח אחר?.
Inu-Girl שלחתי לך הודעה בפרטי לגבי אתרים שאפשר להוריד מהם את הסרטים, ראית אותה? כי עוד לא קיבלתי תשובה ממך, וגם אני חושבת שבקרוב אני אראה את הסרט השני ואולי גם את השלישי אחר-כך, אזהם מומלצים בעיניך? שני ושלישי?, על הראשון אני כנראה אוותר כי לדבריך "הסרט הראשון לא משהו בכלל..", אני יודעת שכבר שאלתי את השאלה הזאת אבל לא קיבלתי תשובה ברורה -אין קשר בין הסרטים כן?, אני יכולה לראות אם אני רוצה, רק את השני ולהבין אותו בלי קשר לסרטים האחרים? סליחה שאני שואלת שוב פשוט אני קצת קשת קליטה חח, סתם... .
לירקה
חזרה לפורום
ישן 29-03-2005, 20:59
  Inu-Girl Inu-Girl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.04
כן, יש פתיח אחר בכל עונה..
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי לירה שמתחילה ב "תודה על הטיפ!"

השירים של אינויאשה ממש יפים (יש לי את רובם במחשב ^^)
ובקשר לסרטים..
אם את רוצה תיראי את הסרט הראשון.. אולי הוא ימצא חן בעיניך..
אני לא ראיתי את הסרט השני, ישר דילגתי לסרט השלישי (יש לי אותו בDVD) והוא אחד הסרטים המדהימים!!
וכמו שאמרתי קודם.. הסרטים סוטים מהרעיון המרכזי של הסדרה ומתרכזים באיזה הרפתקאה שהם עוברים..
בסרט הראשון יש איזה שד פרפר שתופס את קגומה כי היא יכולה לחשו בשקון נו טמה והוא הורס חצי מהעולם או משהו כזה..
הסרט השלישי הוא בעיקר על שתי החרבות טנסאיגה וטסאיגה.. (של סשומארו ואינו)
ועוד חרב קטלנית.. אחד הסרטים הטובים..
וכמובן שבסרט הרביעי כבר הבנת שהם מתנשקים.. אין לי מושג על מה העלילה אבל אם את רוצה אני יברר על זה וישלח לך בפרי או משהו..

וואי איזה מגילה עשיתי!
מקווה שעזרתי..

חזרה לפורום
ישן 06-04-2005, 11:31
  לירה לירה אינו מחובר  

בקשר לפרק "Back to where we first met"

בפרק בשם "Back to Where We First Met." יש איזה משהו בעניין נשיקה סודית (שכנראה לא הראו אותה) בין אינויאשה לקגומה, הנה מידע שקראתי על זה באתר על אינו בשם www.inuyashaworld.com (אגב, זה אתר מאוד טוב עם תקצירי פרקים+תמונות מסך):
ציטוט:
Kagome and Inuyasha hidden kissDescriptionThere is a hidden kiss in the ep entitled "Back to where we first met". If you look near the end when Kagome is thinking to inuyash "you must know i want you to live", while she fades out and inuyasha's face fades in they secretly kiss. Pause it and see for yourself.

אז אני חושבת שיש משהו חשוב בפרק הזה, אבל לא הצלחתי למצוא אותו בתקצירי פרקים או בתמונות-מסך (מהאתר שכתבתי עליו למעלה), אז אולי מישהו יודע מה המספר שלו? ואולי עוד מידע אליו?.

וזו תגובה מפורום אחד, שגם קישרה את הפרק הזה, התגובה הזאת נכתבה תחת כותרת הפורום: " Why is Inuyasha so Damn stubburn?!" , אז הנה היא:
ציטוט:
Well...
Yes, I agree, she's really nice to him. However...one can respect his loyalty to Kikyo. I think it might have something to do with the fact that he promised to protect Kikyo...and in Japan promises are taken quite seriously, probably moreso than they are here. Under all circumstances he is bound to his vow. I understood him a little better in the episode "Back to Where We First Met." I also understood Kagome better, so it really depends.

זהו, תדובה,
לירון
חזרה לפורום
ישן 07-04-2005, 07:17
  לירה לירה אינו מחובר  

זה כנראה שם שגוי
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Inu-Girl שמתחילה ב "אין לי מושג על איזה פרק את מדברת =/.."

אני קראתי את המידע הזה בספויילרים, וכנראה שהכותרת לא נכונה, הדבר הכי קרוב לזה שמצאתי הוא פרק בשם "Return To Where We First Met" שזה פרק 48, וזה כנראה הפרק שהתכוונתי אליו.
אם ראית את הפרק הזה, את יכולה לומר לי אם הספוילר שקראתי עליו הוא נכון?, לא רואים את קגומה ואינויאשה מתנשקים, אולי יש רק רמז לזה לקראת סוף הפרק.
הנה זה הלינק לסופילר הזה: http://www.inuyashaworld.com/spoilers.cfm?id=5545.
וזה סיכום קצר של הפרק הזה:
ציטוט:
Ok it start's off with Kagome feeling sad because She stood there and watched Inuyasha say he would protect Kikyo and that she belonged to him.Kagome had left and later she realized that shd a peice of the shekon no tammaKagome knew she had to return it to Inuyasha but she couldn't bring herself to go and see him tihs last time.Inuyasha Had made up his mind that he couldn't go and see her because it'd be wrong.So Inuyasha was walking to the well to tell Kagome Good bye forever by the time he got to the well He saw Kagome siting on the well she told him that the reason she was able to come back was because she realized her and Kikyo had a common bond that they both wanted to be with him.So Kagome asked Inuyasha if she could stay with him so Inuyasha answered you still want to be with me so Kagome walked up to him and graped his Hand and they walked off together.Kagome was thinking Inuyasha deep down you must Know I want you to live I also want you to laugh alot and be Happy.
ומי שרוצה לקורא את הסיכומים האחרים והיותר הארוכים לפרק, הם בלינק הזה:
http://www.inuyashaworld.com/episodes_show.cfm?ep_id=48
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:54

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר