לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2008, 12:15
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אח שלו, תתחיל לקפל את שטרות ה 20 שקל.. (הישנים)"

קודם כל למי שיש בעייה עם שטרות של 20 דולר או שקל, אני מוכן להמיר 5 שטרות בשטר חדש של 100 דולר או שקל (בהתאמה) עם עמלה צנועה של 5%.

אבל לעניין, קראתי פעם שאם יפעילו אלגוריתם מתוחכם על כל ספר שהוא ולא רק התנ"ך או כתבים עתיקים, ניתן יהיה למצוא רצף מילים עם משמעות אקטואלית ובדרך כלל עם משמעות הרסנית רעה כלשהי.

ניבוי העתיד בצורה כזו הוא ממש בדיוני ודמיוני. יכול להיות שיש תהליכים מתוכננים ומתוזמנים מראש ואני בגישה אמביולנטית לנושאים כאלה. אני מאמין בעובדות יבשות, וכאשר משהו לא עושה לי שכל, אני אכן נוטה לתאוריות קונספירציה. בפנטגון לא פגע מטוס עד כמה שאני מאמין, והתאומים הופלו באופן מבוקר.
אבל עד כמה שאני יודע התאומים נבנו לאחר עיצובו של שטר ה 20$ ואוסמה בן לאדן לא הגיח לעולם עדיין. האם התאומים נבנו בשביל להיקרס ב 2001 ? והאם אוסמה הוא כינוי ידוע מראש לפוזיציה שתוכננה עשרות שנים קודם לכן, והאדון בן לאדן למעשה נושא בכינוי הזה וזהו לא שמו האמיתי ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2008, 12:43
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
לא יודע :)
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "קודם כל למי שיש בעייה עם..."

בשנים האחרונות אני "משחק" עם סימבוליות ולאחרונה %י ה"פגיעה" שלי טובים יותר..

בוקר אחד, גמלה החלטה בליבי לבדוק את ענין המקריות. (אני "מתקשקש" עם תורת הפנים כ 30 שנה)
החלטתי שאני מחפש "סימנים" לאיך יראה היום שלי, או מה משמעות ה"סימן" שאזהה - כקשור אלי במהלך היום.
משהו שמזכיר במקצת, אתה יודע..לפעמים אתה חושב על מישהו מסוים שלא ראית אותו הרבה זמן ולפתע הוא מופיע..אולי אינטואיציה, לא ממש יודע.
אוקצור, ביני לבין עצמי התפתח משחק, שבו אני מקבל את העובדה ששום דבר לא קורה כמובן מאליו..משהו כמו, אם הגורל כבר נקבע, אז בוא תנסה לפענח אותו יותר לעומק.

מענין לענין באותו ענין, במקרה של השטר, יש כן מקום לחובבי התאוריות למיניהן "לטפל, בנושא.
כשלעצמי, אני חושב שחברו להם, ארוע, מזל או גורל ומישהו סקרן שחיבר בצורה מסקרנת בין שטר ה $20 לבין ה 11 בספטמבר.

ישן 22-12-2008, 13:23
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "לא יודע :)"

צירופי מקרים (או הצטרפות מקרים כפי ששמעת פעם בהצגה מצחיקה ונדבק לי מאז) זה אני.

אני חושב על מישהו ומייד הוא מתקשר.
אני אומר מילה, ופתאום שנייה אחרי היא מופיעה בסרט/פרסומת/שלט/אמצעי מדיה כלשהו.
ועוד דוגמאות שבטח מזכירות לך את עצמך.
שלא נדבר על דז'ה וואים מטרידים שלא נותנים מנוח (עד שלמדתי לאחרונה איך קורה דז'ה וו).

אף פעם לא הבנתי איך אנשים מגיעים למציאות האלה.
למה שמישהו יקפל שטר בצורה לא טריויאלית וימצא משהו כזה ? מה גורם לאדם לעשות את זה ?
מה גורם למישהו להפעיל אלגוריתם על התנ"ך וגורם לו להתחיל בעמוד X, פסקה Y, מילה Z ולספור A אותיות כל פעם עד שהוא מרכיב את המשפט "רצח רבין" ובדיוק באותה פרשת שבוע.
אני אישית מפריד בין המציאות האלה לתאוריות קונספירציה, מאחר ובתאורית קונספירציה יש איזשהו קשר לוגי בין העובדות, יש שימוש במדע, בנוסחאות, בחומרים שנמצאו באתרים, או לא נמצאו באתרים (אין גופות, חלקי מטוס, חלקי מזוודות למשל בפנטגון) ובקיפולי שטר בסגנון אוריגמי יש בעיקר מוחות משועממים .
ישן 22-12-2008, 15:54
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
אולי אתה משדר
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "צירופי מקרים (או הצטרפות..."

והסביבה שלך קולטת..
"בדיקת אינטואיציה" נעשית בצורה פשוטה ביותר.
על חמישה דפים לבנים צייר 5 צורות שונות, צורה אחת לכל דף.
. כוכב (5 צלעות)
. עיגול,
. ריבוע
. זרימה (משהו שמזכיר גלים או פעמיים האות w אחת מעל לשניה)
. פרופיל (ראש כלשהו בפרופיל)

בחר במישהו שעל פי עניות דעתך "מתקשר" טוב איתך.
כל אחד מכם יכנס לחדר אחר (באותו בית) לכמה דקות.
תחליט אם אתה המשדר או הקולט. אם אתה המשדר, (כפי שהבנתי) הכנס לחדר עם חמשת הדפים, בחר צורה, התמקד בה לכמה דקות ונסה לשדרה לאותו אחד שבחרת, הנמצא בחדר השני ואמור לקלוט את השדר.
כמובן שבהתחלה לוקח זמן להתנתק ממחשבות ורעשי רקע, אבל עוד תופתע..

ישן 22-12-2008, 14:12
  diego_m diego_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.08
זה בשבילך looopy
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "סבבה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looopy
בקשר לקנוניה עולמית, אתה יודע מה?
יש מצב, ראה את חוק הקרטלים..
בעלי ההון גם שומרים על קשר טוב אחד עם השני..
ברמה של מדינה, דווקא לנו יש לא מעט הוכחות לקשר שבין הון לשלטון.
ברמה העולמית, לך תדע לאן אנו מובלים? (כתבתי שהחברה שומרים על קשר טוב..)

מתוך אתר קונספיל: http://conspil.com/2008/11/04/shakshuka/ מומלץ לקרוא על סרטו של מיקי רוזנטל "שיטת השקשוקה" ואגב באתר עצמו מופיע גם הסרט "Zeitgeist" שמעלה את השאלה על מהות הקאפיטליזם וסרט נוסף בשם "הקונספירציה הקאפיטליסטית" לטעמי מעניין מאוד...לגבי השאלה כיצד כל זה מתחבר לידי קונספירציה כלל עולמית קטונתי מכדי לענות(אך בכל זאת לרוב האינטואיציה המאוד חשדנית שלי רומזת לי להישאר ער לתופעות האלה).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:41

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר