לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מי לדעתך צריך לזכות בגמר של הישרדות-איי הפנינה?
אריק,רופא,ת"א 9 47.37%
מירית,מדריכת אירובי,לוד 10 52.63%
נטע-לי,מנהלת תיקי לקוחות,ת"א 0 0%
מצביעים: 19. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2008, 23:20
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
האמתי קצת אכזבה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "הישרדות: איי הפנינה (אשכול ראשון P: )"

אומנם רק פרק ראשון אבל,

לדעתי המתמודדים בעונה שעברה היו הרבה יותר צבעוניים, או מלאי חיים (תבחרו אתם), בעונה הנוכחית ע"פ מה שנראה בפרק הבכורה, המתמודדים פשוט לא ממש עושים חשק לצפות בהם, וחבל.

בנתיים את מי שאני הכי שונא זה איגור (המכוער עם השיער הארוך והקעקועים) אני ממש לא מבין איך השבט שלו מחזיק ממנו, כזה בן אדם לא ההיתי רואה ממטר במציאות.

וההמועמד שלי לניצחון (או לפחות הגעה לשלבים גבוהים במשחק) הוא איתי (יוצא שייטת 13), אני מכיר את הבחור גם באופן אישי, והוא באמת בן אדם איכותי, והוא עושה דברים טוב ובשקט, וזו הגדולה במשחק הזה.

ואגב לדעתי אפרת (המתווכת ממנהטן)תעוף בהדחה הקרובה או זאתי שאחריה, השגיאה הכי גדולה שמתמודד בהשרדות יכול לעשות זה לסגור דילים מול כולם, זה פשוט מתכון לאסון, וחבל שהיא מפגרת ולא הבינה את זה מכל העונות של הישרדות.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2008, 02:52
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
ביזיון, ביזיון, ביזיון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "הישרדות: איי הפנינה (אשכול ראשון P: )"

בזבזתי בשבוע שעבר 18 דקות מהחיים שלי בשביל לראות מה יש לגיא זוארץ להגיד על העונה החדשה ב"הצצה לעונה החדשה", שם המטומטם הזה ניצל כול חצי שנייה בשביל לספר כמה שזה טוב, כמה שההפקה למדה, כמה שיש טוויסטים, כמה שהם מפתיעים, מרגשים, מצחיקים, מותחים, חדשניים וכו' וכו' וכו'.
לא שציפיתי מראש שכול מה שהוא אמר יקרה (טוב, אולי 1 מקסימום בפועל), אבל מה שראיתי היום בפרק הראשון זה ביזיון שלא נראה כבר שנים רבות. הצלחתי לסבול 10 דקות תמימות. אם אני מארק בורנט (יוצר המקור האמריקאי) ו/או ג'ף פרובסט (המנחה של המקורי, כאילו דאאא), ו/או רשת CBS, תובע את ערוץ 10, חברת חרייף המאירפליץ על ביזוי, הריסה והוצאת דיבה על מה שנעשה כאן.
העונה ה-1 נראית לי עכשיו ליד זה כמו יצירת מופת של פליני ליד הדבר הזה.
אם ב-10 דקות הם הצליחו לשכנע אותי שהעברת הזמן הכי מיותרת בעולם היא לראות "הישרדות", סימן שמשהו מאוד דפוק כאן, ואני אפרט.
נתחיל בשטות שלא תיאמן הזאת שלוקחים את המשתתפים ישר מהבית. כן, בטח, השליחים האלה הגיעו לכל אחד הביתה, ובטח לליצנית הזאת בגן (והיה אפשר לראות שהיא נמצאת בגן בהופעה) בדיוק באמצע ההופעה, ברור שבמקרה כולם היום בבית ואף אחד לא היה בעבודה, וברור שבמקרה גם חלק ילדים היו בבית ולא בבית-הספר.
נמשיך בבחירת המתמודדים. תגידו, ההפקה חושבת שהצופים נולדו אתמול, חצי מהתמודדים נראים בדיוק כמו מתמודדים שונים בעונה שעברה. (מופנה לכל מי שממשיך לראות ושכנראה ימשיך לראות כי הוא אוהב שמשתינים עליו).
ונסיים בקש ששבר את גב הגמל מבחינתי, וזאת הסיבה העיקרית שציינתי את עניין התביעה, במיוחד מצד פרובסט: גיא זוארץ.
בחיים שלי, אבל בחיים שלי, לא ראיתי כזה כישלון מהדהד כמו הבן-אדם הזה. בסדר, אז יעל בר זוהר, הפנטזיה המינית של הרבה גברים בישראל, היא אישתו, אבל עד כאן הקרדיט.
הבן אדם לא רק שמבזה את התוכנית הישראלית, את המקור האמריקאי ואת ג'ף פרובסט (ואת עצמו כמובן), הוא מבזה את כל מוסד המשחק, הנחיה, בידור וכל הקשור לכך.
הבן אדם כישלון בכל הפקה שאני שמעתי שהשתתף שם, החל מהשיר שלנו, באלבום הסולו שהוציא, וכלה בפסטיגל של השנה (לא, לא ראיתי, אבל שמעתי ממשפחתי שכן היו שם על "יכולות המשחק והשירה" שלו). תארו לעצמכם את ג'ף פרובסט משתתף בהפקת חג המולד של אני יודע מה, מרי פופינס בגרסה לילדים. לא מבזה?
אבל בשורה התחתונה, ולכאן אני מוביל את ההודעה שלי, הכישלון הקולוסלי הוא בצורה שבה הוא מנחה את הישרדות, וניכר שהוא לא למד כלום מהעונה הראשונה, והמצב אף החמיר.
מה זה הקטע הזה עם ה-"חברים" כול הזמן? "שלום, חברים", "תקשיבו, חברים", "שימו לב, חברים"? מה זה החארטה הזה?
אף אחד מהמשתתפים לא חבר שלך, אף אחד לא רוצה להיות חבר שלך, אתה בתוכנית שצריך להיות בהאיזשהו דיסטנס מינימלי של כבוד בין המשתתפים אליך בתור הבוס בתוכנית, כן, הבוס, זה המשמעות של מנחה. שמעת פעם את ג'ף מדבר ומתנהג? הרי אתה גם ככה מנסה לחקות את זה, אז למה שלא תנסה לפחות לעשות את זה כמו שצריך? חתיכת נחנח דפקט חסר תועלת, זה מה שאתה. נשבר לי מזה. ותודה לרייף המאירי ולערוץ 10 שהצליחו אפילו להרוס את הריאליטי היחיד האיכותי בעולם ולהפוך אותו לזבל.
מי בא איתי ביחד להלשין ל-CBS על הרצח שמבוצע כאן?

ישן 03-01-2009, 13:20
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

זה כבר נהיה מגוחך.
זהירות - ספויילר!

עכשיו צריך להדיח את נתן, איזה בן אדם מעצבן! דבר ראשון הוא סתום ברמות, דבר שני הוא שחקן ממש גרוע והוא בנה לעצמו דמות לא מציאותית. דבר שלישי שיפסיק לשחק אותה "נוער הגבעות" הוא סך הכל גר בניל"י, זה לא ממש התנחלות.
הבן אדם מנסה בכוח להיראות דן מנו, אבל הוא רחוק מזה מאוד.

ישן 11-05-2009, 23:59
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אנא כתוב גם פה, לטובת מי שלא..."

בעיקרון זה יותר תאוריה לוגית מאשר ספוילר, שהרי זה לא מבוסס על מידע כלשהוא,
אבל בהדחות קודמות, כמו למשל של גיא, עידן ואיגור, צדה עיני החדה תופעה מעניינת,
למשל בפרקים שקדמו להדחה של עידן, עידן כמו שאר המשתתפים דיבר על חלקו במשימה,
כפי שנהוג בכל משימה לשלב בה גם קטעי מונולוג של המשתתפים,
אלא שבאופן מוזר, הקטעים של עידן נראו שונים קצת, הזקן הוחלף לזיפים, הגוף והפנים היו נקיים (ואני יכול להשבע שראיתי אותו בג'ינס),
כמה פרקים לאחר מכן, עידן חביב הודח. ההדחה שהייתה הפתעה גמורה הסבירה בדיעבד את פשר הדבר,
בכך שאחרי שהודח, הוחזר עידן כדי לצלם מה שנקרא בז'רגון המקצועי צילומי "השלמות",
לפני כמה משימות, דבר דומה אבחנתי אצל אריק, אריק דיבר על חלקו במשימה תוך כדי שידור המשימה,
מה שחידד מאוד את ההבדלים בין הצילום שלו מדבר על המשימה, לבין הצילום שלו בזמן המשימה
הזקן קוצץ באופן דרסטי, הפנים היו נקיות והשיער היה מסודר, למרות שהוצבה עליו בנדנת "תאנה" כדי להתל בנו הצופים.

אם התבנית הקבועה שעליתי עליה נכונה, זה אומר רק דבר אחד
וזה שאריק הודח מהמשחק לפני שנגמרו הצילומים, קרי לפני בחירת שלישיית הגמר,
אז למי שרוצה להמר על המודח הבא, ההימור שאני הייתי מציע זה אריק כנגד כל הסיכויים...
ישן 17-05-2009, 16:22
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
ניתוח המתמודדים

אריק-הרופא מת"א
למה כן יזכה? שיחק משחק (אמנם מלוכלך) אבל לא סתם הגיע לגמר בדרך מסויימת שתכנן משלבים מוקדמים
למה לא יזכה? כי בסופו של דבר המושבעים כנראה מעדיפים את הפייר פליי (ותשאלו את דן מנו שקיבל בעונה שעברה אפס מאופס של קולות מהמושבעים)
מירית-מדריכת האירוטי (סליחה,אירובי..) מלוד
למה כן תזכה? כי אנשים אוהבים בנות עדות מזרח ממקומות שכוחי אל ואוהבים לקרוא להן מאמי (ותשאלו את נינט...)
למה לא תזכה? כי אני בטוח שחוץ מלנצח את בשבקין ולחזור למשחק כולם יבינו שלא הייתה לה שום תמורה במשחק חוץ מאשר משפטי ארס מאריק ונטע-לי
נטע לי-החזרזירה מת"א
למה כן תזכה? שיחקה את המשחק של אריק ואפילו בצורה בוטה יותר מה שצריך להבטיח נצחון
למה לא תזכה? הבוטות שלה גרמה לסכסוך עם חלק נכבד מהמושבעים

הימור שלי: אריק ונטע-לי יעלו לשלב הכרעת המושבעים
ושם:
אפרת-תבחר באריק
איגור-יבחר באריק
עידן-יבחר באריק
אופיר-יבחר בנטע-לי
יואב-יבחר באריק
אנסטסיה-תבחר בנטע-לי
איתי-יבחר בנטע-לי
גיא-יבחר באריק

ישן 17-05-2009, 16:41
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile

אוי כמה שהסקר הזה מרתיח לי את הדם, כי הוא בדיוק מסמל את הטמטמת של ההמונים,
הרי כל המשחק הוא להתקדם בערמומיות ובאינטיליגנציה, ולא להיות איזה פוסטמה מקרטון שלא נוקפת אצבע למען עצמה,
מירית עשתה לעצמה חיים קלים ולא הסכימה ללכלך ידיים, ואלמלא משימת הקאמבק היא לא היתה פה,
כי לא היה לה את הכריזמה, לא היה לה את השכל, לא היה לה את השיקול הקר, ולא את האומץ להתלכלך.

אם מירית תזכה, כמו שהיא זוכה פה בסקר - אין מה לראות את התוכנית הזו יותר,
כי זה ישדר מהיום והלאה, שזה לא משחק שחמט אסטרטגי\חברתי\פיזי,
אלא משחק של "כמה זמן אתה יכול לשבת בצד, עד שלא ישארו שחקנים חזקים להתמודד מולם",
זה לא משחק, זו התחמקות, זו נצנצנות מהסוג הדוחה ביותר והמכעיס ביותר, ואין לי ספק
שאריק התייסר בהדחה של איתי, ופירפר 52 יום סביב הקלחת כדי למנף את עצמו,
אין לי ספק שנטע-לי למרות הנצנצנות והגרגרנות מצידה, גם היא לקחה חלק לקראת הסוף בהשפעה על המשחק,
היחידה, שלא הניפה אצבע למען עצמה, היחידה שישבה בצד ולא שיחקה את המשחק - לצערי היא גם היחידה שתזכה,
וזה משדר רק מסר אחד, אנשים הם מטומטמים - ולא יודעים להעריך אינטלקט ויצר הישרדות אמיתי,
במקום זה הם מעדיפים את מאמא-בורקס, שמחייכת בצביעות ויושבת בצד,
מצטער אם אני לוקח את זה ברצינות מדי, אבל זה מרגיז - כי מי שבאמת שיחק מעולה,
נענש בגלל זה ע"י ההמונים, עכשיו שתאוות הבצע הישראלית של הון ה SMS גברה על חוקי הפורמט הבינלאומיים...
ישן 17-05-2009, 17:31
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אוי כמה שהסקר הזה מרתיח לי את..."

סליחה רגע, אבל אולי יש משהו מאוד מאוד אסטרטגי באיך שמירית שיחקה?
האם הישיבה הזו בצד, הנחמדות ונקיון הכפיים לא מהווים דרך משחק יפהפיה, אפילו יותר מזו של אריק?
אני כמובן לא חושבת שמירית היתה מתוחכמת עד כדי כך, אבל לדעתי היא תזכה (ולצערי זה מה שהצבעתי. גם אני חושבת שאריק הנהיג דרך מופתית לניהול המשחק, אבל הוא הצליח לרכוש לו אויבים בדרך)
מירית, לעומת אריק, הגיעה בדיוק לאותו שלב (החזרתה למשחק ממש לא מהווה נקודת התייחסות שכן היו עוד די והותר מועצות שבט מאז) והצליחה לרכוש לה מעט מאוד אויבים, אם בכלל.

בהנחה פרועה שזו היתה האסטרטגיה ודרך הפעולה שלה- אני מצדיעה לה.

ישן 22-05-2009, 14:02
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
הימור הצבעת מושבעים

התגובה הקודמת שלי התייחסה למצב בו אריק ונטע-לי עולים
הפעם אנסה להמר בהתייחס ל3 הפיינליסטים כולל נימוקים
אפרת-תבחר במירית. מבחינתה אריק ונטע-לי זה שניים שהובילו מהלך להדחתה
איגור-יבחר באריק. הוא שונא את נטע-לי,לא יסלח למירית על השתיקה וההליכה עם העדר ובגלל שלא היו לו ציפיות מאריק אז יבחר בו.
עידן-יבחר באריק לדעתי איגור,יואב ועידן יצביעו עבור מועמד מוסכם
אופיר-יבחר בנטע-לי. המהלך היחיד שמירית עשתה זה להדיח אותו. את אריק הוא לא סבל אז נשארה נטע-לי
יואב-יבחר באריק. לדעתי לא סתם דווקא אריק קיבל את שרשרת החסינות ממנו
אנסטסיה-תבחר בנטע-לי. אם לא נטע-לי אז אריק. לא זוכר שבמשחק היא הייתה קרובה למירית
איתי-יבחר בנטע-לי או מירית. מאריק הוא פגוע מידי כדי לבחור בו
גיא-יבחר באריק או מירית. אני נוטה יותר לכיוון מירית כי לאריק הוא נצמד כתוצאה מאסטרטגיה שלא הצליחה.
לסיכום:נראה על דבר אחד יש קונצנזוס-הסיכויים של נטע-לי לזכות קלושים
מירית ואריק נותנים מאבק צמוד
(כמובן שהשורה האחרונה בתוקף אם SMSים יעלו את אריק ומירית)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:17

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר