לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2008, 16:54
  רושוש:) רושוש:) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.06
חברים אמיתיים? לא חושבת שזה קיים

לא אומרת שהיתי החברה האמיתית המושלמת.כי גם בי כמו בכל אחד אחר יש פאקים..
אבל דיי..נמאס לי להיות ה"מושפלת" הנחמדה זו שכשאחת החברות רבה איתה לא בידיוק אכפת לה
בניגוד לזה שזו תההיה מישהי אחרת היא תדע לבוא ולבקש סליחה
נמאס לי לקבל את היחס הזה את ההתעלמות את הקנאה הזאת העקיצות והמבטים המגעילים
נמאס לי להיפגע מחברות, מחברה, שהיא זו שאמורה להיות בשבילי ולא להרוס לי..
לפני שבוע הינו במסיבה..אחת החברות ביקשה להצתלם עםאחד הידידם אז ניגשנו לצלם והכל פתאום לא יודעת מה קרה הסתובב איכשהו יצא שאני והוא הצטלמנו ..לא בכוונה
ממש ממש אבל מ=מ=ש לא ..לא מענין אותי להצטלם איתו בכלל
מפה לשם מאותו רגע קיבלתי את ההתעלמות של החיים את היחס המגעיל את ההשפלה הזו מול אנשים שמתעלמים ממך
דיי אני לא יכולההה
איך אני יכולה להתנהג במצבים כאלה ? במקום ללכת ולבכות? במקום להיות זאת ששותקת וזאת שעוקצים אותה?

מה אתם חושבים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2008, 09:59
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Crunch שמתחילה ב "[b]אין דבר כזה..."

אני לא מסכימה איתך. ואפילו די עצוב לי שאת מרגישה ככה. חברים אמיתיים יש. למצא אותם זה הקושי הגדול.
אבל זה נשמע כאילו את ויתרת על זה, וזה חבל. הרבה יותר פשוט לותר, אבל אם לא תנסי לא תדעי.
אחד הדברים הכי טובים שקרו לי בחיים זה החברות הכי טובות שלי (שאחת מהן במקרה גם מנהלת את הפורום הזה... ) . במשך תקופה מסויימת הייתי במעגל חברתי של אנשים שהם לא מי שאפשר לקרא להם "חברים" . אבל יצאתי מזה והתחלתי מאפס. והתחברתי אל אנשים אחרים, עם חששות ועם מעט ביטחון, אבל עשיתי את זה. ועם השנים התחלתי לתת טיפה יותר אמון עד שכבר יכולתי להשתחרר מהמועקה הזאת של להישאר סגורה ומרוחקת מאחרים. וזה הרגיש מצויין! כי ברגע שמצאתי את האנשים הנכונים, את החברות האמיתיות, החיים נראו לי משהו שהרבה יותר קל להתמודד איתם. אני מקווה שבהמשך תגלי שיש כזה דבר "חברות אמת" ושתגלי שלתת אמון באחרים זה לא כל כך נורא.
ישן 26-12-2008, 12:48
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רושוש:) שמתחילה ב "חברים אמיתיים? לא חושבת שזה קיים"

אני דווקא חושב אחרת מהחבר'ה פה..

ניקח את המקרה של המסיבה.
נניח שבאמת לא הייתה לך שום כוונה - האם את באמת לא יכולה להבין למה היא בכל זאת מרגישה פגועה? הזכרת מקודם שבריבים את נוטה להתעלם ולהראות כאילו זה לא באמת מזיז לך - לדעתי, אולי בסרטים זה כאילו את עושה את הדבר הנכון, אבל במציאות זה לא תמיד ככה - לפעמים גם לטובת החברה שלך את צריכה להוכיח אותה ולהעמיד אותה במקומה - תשאלי אותה למה היא מתנהגת אליך בצורה הזאת ותסבירי לה שלא היו לך שום כוונות רעות.. במקרה שאחרי זה היא ממשיכה להתנהג אליך כמו פוסטמה, אז תתעלמי ממנה - אבל בהרגשה כזאת שבאמת לא אכפת לך כי את מצדך עשית מה שיכולת..

אם כל אחת "תשחק אותה" הטובה/גיבורה שלא אכפת לה שיורדים עליה ופוגעים בה - זה באמת לא נקרא חברות.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר