לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2008, 10:50
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
פיגוע החלה תקיפה בעזה!

אשכול מתעדכן.

ערוץ sky news מדווח, תקיפה במטה המשטרה, יש לפחות 50 נפגעים.

מחקתי אבל עכשיו דיווחו- לפחות 30 טילים נורו לעבר עזה

חיל האוויר החל לתקוף מטרות ברחבי הרצועה

גורמים צבאיים אישרו שצה" החל לתקוף מטרות צבאיות ברצועת עזה. עדי ראייה פלסטינים מסרו כי התקיפות התמקדו בעיר עזה ובסביבותיה. מוקדם יותר ירו הפלסטינים רקטה לעבר ישראל

מטוסי קרב של חיל האוויר תקפו היום (שבת) מטרות שונות בכל רחבי רצועת עזה. זאת, בתגובה לירי הרקטות המתמשך בבימים האחרונים לעבר ישראל.

עדי ראייה פלסטינים דיווחו כי כלי טיס של חיל האוויר תקפו מבנים שונים של חמאס בעיר עזה ובסביבותיה. לא דווח על נפגעים כתוצאה מהתקיפה.

לפנות בוקר ירו הפלסטינים רקטת קסאם לעבר מערב הנגב. הרקטה נחתה בקיבוץ במועצה האזורית שער הנגב, וגרמה לנזק אך לא נפגעים.

מקור

נערך לאחרונה ע"י High_Hopes בתאריך 27-12-2008 בשעה 11:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2008, 11:39
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ונשאלת השאלה - למה לא קודם?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "AFP: 20 הרוגים ויותר ממאה פצועים בתקיפות ישראליות על מתקני חמא"ס בעזה"

מדוע לקסאמים על שדרות וסביבותיה קוראים תהדייה ולגראדים על אלקטוראט רחב יותר חודשיים לפני בחירות קוראים "פקעה סבלנותנו".

יש לי סיבות רבות לחשוד בבלתי כשרים ולקוות כי אין מדובר בעוד מיצג תקשורתי חובבני וקצר שנועד ליצור 'תמונה מנצחת' בעקבותיה יסוכם שוב כי מותר לערבים בעזה לאסוף עוד טילים לטווח רחוק ולירות קצת פחות על יהודים קצת פחות חשובים אלקטורלית.

מה היה משתנה במצב ולאילו השגים משובחים ניתן לצפות היום שלא היה ניתן לצפות אז אילו הייתה ממשלת ישראל מפגינה ערבות הדדית גם כלפי ישובי עוטף עזה מיד תחילת הממטרים בדרום?

גם היום מסוגל החיזבאללה להצית את הצפון, גם היום מסוגלת איראן לפגע ולאיים והיום יותר מאשר לפני שנה ושנתיים - יכול החמאס לגבות מחיר מישראל והממשל האמריקאי להגביל צעדיה. אז מה ההבדל בשקולים אז והיום? התשובה העצובה הינה כי אין הבדל למעט שיקולים תדמיתיים של 'המנהיגים'. את שנעשה היום היה צריך לעשות זה מכבר, בעוצמה ובעקביות.

שיהיה לנו ובעיקר לתושבי גבולות הדרום והצפון ולצה"ל בהצלחה.
ישן 27-12-2008, 11:51
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מעבר לכך (ובלי פוליטיקה) התקיפה הזאת-אם תמשיך בכוון שאני מניח שתתפתח
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "ונשאלת השאלה - למה לא קודם?"

הרי שהנה המשך הקיבעון המחשבתי של "נרביץ להם חזק, והם בטח ילמדו".

לא כך עושים מלחמה אל מול אוייב נחוש: עוד לא קרה שאוייב קנאי הרים דגל לבן בגלל מכה נקודתית: כורבת ככל שתהיה.

אולי חילחל לדמי יותר מדי מהטקטיקה של הצלף, אבל למיטב הבנתי מלחמה אינה מתחילה ונגמרת בפגיעה, גם אם כואבת, ביחידת חזית או שתיים: מלחמה צריכה להיות עכשיו פגיעה מתמשכת בכל אותם גברים שמנמנים ומלאי קלוריות המתרוצצים אל מול המצלמות בעזה המוגדישואית: מחלצים, דוברים וכל מי שאין עליו וסט של הסהר האדום ושאינו איזה או ילד: כולם מטרות ובכולם יש לפגוע. יש ליצור לחץ רצוף במשך כמה ימים, ולא מיצג אורקולי חד פעמי של רעש ומהומה שעיקרם הברדק של "אחרי".

במלחמה לא הורגים רק את אנשי הסיירת: במלחמה הורגים טבחים, קשרים ואפסנאים - שום צבא לא חי בלעדיהם, וחמאס לא יוכל לתפקד ללא הפעילות המתמשכת של הלוחמים ללא נשק שלו באופן של מעבר לסתם ארגון גרילה בסגנון השומרון ב 1992.

לאחר שהושמדו המטרות השמנות והמפתות, יש להתרכז עכשיו בפגיעה נקודתית ורציפה בכל גבר שנע באזורים שצה"ל יגדיר כשטחים המהווים בסיס טקטי לרוצחי החמאס.

ישן 27-12-2008, 12:19

הייתי אומר כי ניכרת התמתנות בסגנון התבטאותו. בראיון הקודם הוא אמר:
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "פוזי ברהום (ממפקדי חמא"ס) בשידור בטלפון: נהרוג, נשחט, נביס, נקרקס, נקרע..."

"אמהותיהן של החילים הציונים השפלים תבכנה בדמעות תנין מנוזל וכדוריותיהם האדומות החיוורות מפחד תזרומנה כנהרות ברחובות עזה הגאה בעוד זעמו של העם הפלשתיני הקדוש מעלה בעשן את רחובות היהודים המיבבים וזועקים מול חרבו הצודקת של השלום המוסלמי המחריב את חלומותיו של האויב הציוני הפחדן ומוג הלב המסתתר מאחרי טנקי מרכבה 4 המודלקים כמדורות, אוניותיו הטובעות על מלחיהן הנמלטים כעכברים מנקמת השהיד הפלצטיני ומטוסי אפ-16 - איי!"

כלומר, אם בוחנים היטב את דבריו הפעם - ניכר כי דעותיו התמתנו וראוי לחזקו ע"י מחוות בונות אמון.

ישן 27-12-2008, 14:36

סלח לי, אבל בהנחה שאני מעריך את מה שיש לך להגיד בד"כ, נמק בבקשה
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "תגובה הזויה."

מה גורם לך לפסול על הסף את דעתו ולהציגה כ"הגיג הזוי"? האם זה משום ששיוכו הפוליטי למחנה הלאומי ימני אוטומאטית פוסל את דעתו כציניות ותו' לא, מאחר וצפוי משכמותו לקבל בברכה אוטומאטית כל הנחת ליטראת בשר ערבי חי על המאזניים?

כמי שחי כאן, אולי אני יכול להגיד כי תגובתו מוקדמת מדי במידת ההחלטיות שבה, אולם בשום אופן אין לפסול את מה שאמר במבחן התוצאה. נסיון העבר מראה כי אין לבלבל בין המהירות שבה גובים מחיר מהערבים בליטרים של דם לפי יחידות של מאות ליטרים לפעימה, ובין הנכונות הממשית להביא לשינוי משמעותי בסיומו של הטררם המבצעי. "מלחמה הנה המשכה של המדיניות באמצעים אחרים" אוהבים לצטט לרוב אנשים מכל הגוונים, אבל אצלינו שכחו את זה יותר מאשר זוכרים. יש סיכוי רב מאוד שבמקרה הטוב נוותר עם עוד "דין וחשבון" , ו"ענבי זעם" או "שינוי כוון" במקרה הפחות טוב.

במידה ואכן כל הכוונה כאן היא להכות את הערבים מכות נמרצות, ואז ללכת לחבר'ה ולהגיד "ראיתם איך כיסחתי אותו!" בעוד "הוא" מדדה לביתו, חבול ומושפל משהו, אבל בהחלט כשיר להפיק לקחים, הרי שכל המאמצים הנם לריק. בארכיוני הסרטים ישנו מספיק תיעוד לחלאה האיסלאמית העושה פוזות מביכות למצלמה בפנים רוויות אבק. אני לא זקן בכלל, אבל אני מרגיש זקן כשאני שומע אנשים שמתלהבים כאילו ממש כרגע יוצא לפועל "מבצע מוקד 2". אלה אותם אנשים שהפגינו, אז בצדק, אופטימיות ביום פתיחת מבצע שינוי כוון והחרבת הגאחיה. לפחות אני, שאותו יום חשבתי שאכן מגיע שינוי כוון, למדתי להריח כאילו נצחונות כאלה.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 27-12-2008 בשעה 14:39.
ישן 27-12-2008, 15:22
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "סלח לי, אבל בהנחה שאני מעריך את מה שיש לך להגיד בד"כ, נמק בבקשה"

אין לי בעיה להסביר את עצמי אם זה נדרש.
אם ב2005 (אני בכוונה לא הולך אחורה יותר, צריך להפריד בין התקופה שלפני ההתנתקות לזאת שאחרי) הוא היה אומר את זה הייתי מסכים ב100%, אז ניתן היה להגיע לפתרון מהיר, מיד אחרי הקאסם הראשון לאטום את הרצועה לחלוטין ולמנוע כל מעבר של מוצרי יסוד עד אשר יבינו שלא משתלם להם לירות קאסמים. אבל במקום להגיב מההתחלה משכנו את זה ודחינו והמצב בעזה רק הלך והדרדר וככל שהזמן עובר כל פתרון יהיה קשה יותר - גם לנו וגם להם.
אין אפשרות לאטום היום את הרצועה ב100%, אם נעשה את זה החאמס רק יתחזק בזה שהוא יוכיח לעם שלו שחייבים להמשיך להילחם ביישות הציונית וההברחות רק היו הולכות ומשתכללות.

דעתי לא שונה היום ממה שהיא הייתה אתמול, לפני שנה או לפני 7 שנים - אזרח במדינת ריבונית זכאי להגנה, לא לחצי הגנה ולא ל"רגיעה" מדומה - אני כבר חודש וחצי גר בשדרות וזה הדהים אותי לראות שאזרחים מוכנים לקבל "חצי ביטחון", בתקופת הרגיעה המצב בשדרות היה טוב מבחינת התושבים, הם היו מוכנים לקבל את המצב של קאסם פעם ביום-יומיים (ולפעמים אפילו שבוע) והעיקר לא לחזור לתקופה של שנה שעברה - זה מצב מטורף! אזרח לא צריך להתפשר על הביטחון שלו.

אז זה שחיכינו יותר מידיי זמן לא אומר שעכשיו לא צריך להגיב, יום רביעי היה שונה לחלוטין ממה שהיה עד עכשיו - לראשונה מהתקופה האחרונה הייתה הרגשה שיורים במטרה להשיג אבדות (זה שהם לא הצליחו זה נקודה אחרת) והירי היה מסיבי בהרבה ממה שהכרנו.

אז לדעתי אין לנו צורך להתנצל או להצטדק, החאמס אחרי סיום הרגיעה הכריז על מלחמה וישראל מגיבה כעט, כל תגובה חלשה יותר ממה שהיתה היום הייתה מביאה לתגובה מיידית וחזקה הרבה יותר של החמאס ואז כל התגובה של ישראל לא הייתה שווה כלום.

השאלה עכשיו מה יקרה אחרי ההתקפה של היום, האם ישכילו להמשיך את המהלך עד להפסקת הקאסמים או ששוב יפסיקו אחרי כמה ימים והמצב יחזור לקדמותו.

ישן 27-12-2008, 12:47
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה יכול להמשיך לקוות.
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "מקווה שבהתפקה הזאת יפלו 2000 חמאסניקים"

אם במסגרת המבצע הצבאי ההזוי הזה יפלו יותר מכמה מאות מחבלים פלסטינים (משהו בין 100 ל - 300) אני צנצנת
ואם מישהו חושב שמותם של אותם מאות יביא לשקט בדרום - הרי שהוא מטומטם.
יש שתי דרכים להביא לשקט בדרום -

א. מצור עד כניעה (דרך שבה אנחנו לא נוקטים כי אנחנו הומאניים וכל זה)
ב. פלישה קרקעית מלאה שאליה נתגלגל בסופו של דבר,(בגלל שאנחנו הומאניים ולא עושים מצור) ונשלם מחיר כבד מאוד בחיי אדם . אחרי שצה"ל יסוג ההתקפות יתחדשו.
תקיפה מהאוויר לא תועיל בדיוק כפי שלא הועילה בלבנון

תדע כל עם עברייה שממשלתה מוכנה לשלם בחיי בנה ובלבד שלא תהיה פגיעה באזרחים הפלסטינים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 27-12-2008, 14:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
צוציקים אלו ידעו מה שווה הרגיעה של ה"משכמו ומעלה", הרבה לפני שה"משכמו ומעלה" הבין זאת
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי inspired-session שמתחילה ב "מחזק. אם כל הצוציקים שחושבים..."

הגיעה העת להתחיל להפעיל ראש ולהפסיק לפעור עיניים מול כל חתיכת ברזל על הכתף, במיוחד כאשר
העונד אותה, כשל בכל מהלך בטחוני אסטרטגי שנקט בו, ב15 שנים האחרונות...
האיש שהיה רמטכ"ל בתקופת אוסלו, ראש ממשלה שביצע את הבריחה מלבנון, אי התגובה על חטיפת
החיילים מהר דוב, האיש שויתר על כל השטח בקמפ דיוויד וטאבה, הבליג על פתיחת אנתפאצ'ת אל-אקצא,
ועל הלינץ' ברמאללה - והאיש שיזם ותחזק את ה"רגיעה, ברצועת עזה.

כל פקפוק באיש הזה הוא דבר מתבקש. חוסר פקפוק באיש הזה (שכולל התבטלות עצמית לגביו, בנוסח
"משכמו ומעלה"), הוא שצריך לעורר תמיהה...
ישן 27-12-2008, 22:42
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי inspired-session שמתחילה ב "מחזק. אם כל הצוציקים שחושבים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי inspired-session
מחזק.

אם כל הצוציקים שחושבים שדעתם באמת שווה משהו, וחושבים שיודעים ולו מה יותר טוב משר הביטחון של מדינת ישראל, אדם משכמו ומעלה ובעל ניסיון מאין כמוהו בכל נושאי הביטחון ופעילויות צבאיות במדינת ישראל ומחוצה לה, היו שומרים את הדעות שלהם איתם עוד זמן מה, היה יותר נחמד.

איך בדיוק אתה מחזק אותי בדברים האלה??
כשאני בעצמי מחזק את טענתו של אורי בדבר חוסר היכולת האומלל של מר ברוג אקירוב,
כל מה שטענתי (וזה היה אחרי דיווח על הרוג מהצד שלנו) זה לא להריץ בדיחות בשעות האלה,
מר ברדק ראוי לכל גינוי על שלל הפאק-אפים שלו עוד מימי אסון צאלים ועד ימינו.
לא אשכח לו למר "ישראל אחת" את הזחיחות וקלות הדעת, ואת חוסר האונים בתחילת האינתיפאדה של 2001.

מר ברדק הוא אולי החייל המעוטר ביותר בצה"ל, אבל לא כל פקוד טוב הוא מפקד טוב,
ברק הצטיין כביצועיסט בשטח בצעירותו וכשל כאסטרטג בבגרותו, והוא בהחלט לא "משכמו ומעלה",
בקושי מגיע "לשכמה" של האשה השניה (זו שלא בזבזה חיים של בדידות לצד איש צבא, ושגם היא בעצמה מושחתת לא קטנה)...
ישן 27-12-2008, 14:48
  lover2 lover2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.02
מה שווה כל היכולת הצבאית שלנו כשידינו עומדות להיות כבולות?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "החלה תקיפה בעזה!"

המלחמה מתנהלת תמיד בשני חזיתות ומי שלא השכיל להבין זאת לא יבין שאם לא נתעשת כולנו נפסיד במלחמה הכוללת.

הטריק הציני, המרושע, והמסריח של הסברה לעולם באמצעות תמונות של ילדים וחפים מפשע פצועים ועצובים הוא נשק יום הדין של הפלסטינים.
בכל פעם שהם מפסידים בחזית הצבאית הם כובלים את ידי צה"ל באמצעות הסברה שגורמת להתנגדות בעולם ואף בקרב ערביי ישראל היושבים בתוכנו . זו חוצפה ורישעות שאין כדוגמתה.

נקודת התורפה שלנו היא המצפון שלנו בעזרתו אנחנו מנסים להימנע מפגיעה בחפים מפשע
בעוד הפלסטינים משתמשים במצפן ולא במצפון ע"מ למקם עצמם בין אוכלוסיה אזרחית וחמור מכך לפגוע בחפים מפשע.

זו מלחמת נשק עם מצפון מול נשק עם מצפן.

נערך לאחרונה ע"י lover2 בתאריך 27-12-2008 בשעה 14:51.
ישן 27-12-2008, 15:00

הערוצים 2 ו 10 ממשיכים, קצת בקטן, בגישה ההיסטרית של קיץ 2006
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "החלה תקיפה בעזה!"

ורק האזנה של כחצי שעה לגל"צ ורשת ב' שעשיתי כשיצאתי לכמה זמן, הבהירה לי עד כמה שידורי הטלוויזיה נגועים בהיסטריה הלקוחה מעולם סדרות הריאליטי.

בעוד שקופית הודעה אודות נפילה בקריית גת מהבהבת לה, אהוד יערי ממשיך לקשקש על מה אומרים עוטי סמרטוטים איסלאמו נאציים אלה או אחרים ברבת עמון, ביירות או דמשק, כאילו שזה ממש משנה (אני בטוח שיערי עצמו די נהנה מפסטיבל הספרות והלשון הערבית שחל בכל פעם שיש אירוע כזה, אבל אני מצתער: את רוב אזרחי ישראל - לא מעטים מהם סיימו תיכון ואפילו אוניברסיטה - לא ממש מעניין מה אומר האנאלפבית המצחין משכונת אל-שעם בדמשק... לפחות לא בפריים טיים) ויאש לא קוטע אותו.

הלופ של צילומי ערבים שמנמנים בג'ינס נקי א-לה פרסיל 3 הפעולות בטבליה אחת המוצאים ממכוניות בעודם עושים פרצוץ של חולה סרטן סופני, כנראה יותר מרגש את העורכים, מאשר שידור ישיר מנתיבות, או אולי לשלוח איזה כתבצ'יק לעיר הספר המרוחקת אי שם מאחורי הרי החושך, קריית גת...

ברשת ב' דיבר איזה כתב על מה שיש לערבים אלה או אחרים להגיד באיזו עיירה ערבית רחוק רחוק מכאן, כהמשך לפרשנותו הפוליטית על ההנהגה המצרית: השדרנית בנימוס היסתה את דבריו ועברה לדיווחים שיותר מעניינים את הישראלי (אתם זוכרים? זה הבנאדם שאמור להיות הקליינט שלכם! הלא ישראלים בד"כ לא צופים בערוץ 10). עניין דומה היה גם בגלי צה"ל. ככל הנראה החדשות של גלי האתר, עדיין שייכות לאסכולה ישנה, או שאולי ברדיו הבבל"ט העזתי לא עובר כל כך יפה, אז מוותרים עליו.

אז: קריאה לערוץ 2 ו 10: את מה שיש להגיד למחמוד סאברי מבית הק'אהווה מסאכנת פאוזי ע'גול דרום בעמאן - תשמרו לחמשת הדקות האחרונות בתכנית של לונדון וקירשנבאום.... בפברואר, או מארס. בינתיים: ספרו לנו את מה שמעניין אותנו! קוראים למקומות הללו, ואני בכוונה כותב לאט:

ש-ד-ר-ו-ת
נ-ת-י-ב-ו-ת
ק-ר-י-י-ת ג-ת
א-ש-ק-ל-ו-ן
א-ש-ד-ו-ד
ע-ו-ט-ף ע-ז-ה

וכו'.

אם זה מדבר ערבית, נראה עצבני אבל מאוד מאוד בטוח שלא יפול לו משהו על הבית שלו עוד דקה: זה לא בישראל, ולכן לא מעניינו.

תודה, אזרח ישראלי משלם אגרה (וגם לYES)

ישן 27-12-2008, 21:44
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
שובר שתיקה
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הערוצים 2 ו 10 ממשיכים, קצת בקטן, בגישה ההיסטרית של קיץ 2006"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
ורק האזנה של כחצי שעה לגל"צ ורשת ב' שעשיתי כשיצאתי לכמה זמן, הבהירה לי עד כמה שידורי הטלוויזיה נגועים בהיסטריה הלקוחה מעולם סדרות הריאליטי.

בעוד שקופית הודעה אודות נפילה בקריית גת מהבהבת לה, אהוד יערי ממשיך לקשקש על מה אומרים עוטי סמרטוטים איסלאמו נאציים אלה או אחרים ברבת עמון, ביירות או דמשק, כאילו שזה ממש משנה (אני בטוח שיערי עצמו די נהנה מפסטיבל הספרות והלשון הערבית שחל בכל פעם שיש אירוע כזה, אבל אני מצתער: את רוב אזרחי ישראל - לא מעטים מהם סיימו תיכון ואפילו אוניברסיטה - לא ממש מעניין מה אומר האנאלפבית המצחין משכונת אל-שעם בדמשק... לפחות לא בפריים טיים) ויאש לא קוטע אותו.

הלופ של צילומי ערבים שמנמנים בג'ינס נקי א-לה פרסיל 3 הפעולות בטבליה אחת המוצאים ממכוניות בעודם עושים פרצוץ של חולה סרטן סופני, כנראה יותר מרגש את העורכים, מאשר שידור ישיר מנתיבות, או אולי לשלוח איזה כתבצ'יק לעיר הספר המרוחקת אי שם מאחורי הרי החושך, קריית גת...

ברשת ב' דיבר איזה כתב על מה שיש לערבים אלה או אחרים להגיד באיזו עיירה ערבית רחוק רחוק מכאן, כהמשך לפרשנותו הפוליטית על ההנהגה המצרית: השדרנית בנימוס היסתה את דבריו ועברה לדיווחים שיותר מעניינים את הישראלי (אתם זוכרים? זה הבנאדם שאמור להיות הקליינט שלכם! הלא ישראלים בד"כ לא צופים בערוץ 10). עניין דומה היה גם בגלי צה"ל. ככל הנראה החדשות של גלי האתר, עדיין שייכות לאסכולה ישנה, או שאולי ברדיו הבבל"ט העזתי לא עובר כל כך יפה, אז מוותרים עליו.

אז: קריאה לערוץ 2 ו 10: את מה שיש להגיד למחמוד סאברי מבית הק'אהווה מסאכנת פאוזי ע'גול דרום בעמאן - תשמרו לחמשת הדקות האחרונות בתכנית של לונדון וקירשנבאום.... בפברואר, או מארס. בינתיים: ספרו לנו את מה שמעניין אותנו! קוראים למקומות הללו, ואני בכוונה כותב לאט:

ש-ד-ר-ו-ת
נ-ת-י-ב-ו-ת
ק-ר-י-י-ת ג-ת
א-ש-ק-ל-ו-ן
א-ש-ד-ו-ד
ע-ו-ט-ף ע-ז-ה

וכו'.

אם זה מדבר ערבית, נראה עצבני אבל מאוד מאוד בטוח שלא יפול לו משהו על הבית שלו עוד דקה: זה לא בישראל, ולכן לא מעניינו.

תודה, אזרח ישראלי משלם אגרה (וגם לYES)

מחזק ובגדול

יותר מזה, בהקשבה לערוצים המלהיבים(ממש) האלו נוצר הרושם שהם כבר החלו להתחנן לעולם שיעצרו אותנו.
הרמה הכללית של צורת ההגשה נראת כאילו הם פונים לצופים עולים חדשים ותינוקות שאינם יכולים להבין לבד את המתרחש.

ערוצי ההבלים.
ישן 27-12-2008, 21:52
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "שובר שתיקה"

מחזק את שניכם
כבר הושמעה הביקורת בימי מלחמת לבנון II
יהיה זמן לכל זה אחרי המערכה אם בכלל

כתובית מעצבנת במיוחד בערוץ 10 בצהריים היתה:

ציטוט:
דיווחים קשים או מראות קשים מרצועת עזה בערוצים הזרים.....

כרגע לא באמת מעניין אותנו מה רואים בחוץ, כרגע מעניין אותנו להתחזק ולהכות בחמאס.
דמורליזציה שכזו מחלישה אותנו בעיני עצמנו ולשם כך הרי בכלל יצאנו למערכה הזו

קברינטי התקשורת מוכרחים להתאפס, וכשהתותחים רועמים והפעם לצערי די בצדק (ואני האחרון שרצה ורוצה פעולה בעזה על פני המשך המצור) חייבים לחזק אותנו על ידי מראות של ניצחון ולא כתוביות של איך העולם רואה אותנו כאשר אנחנו מגינים על עצמנו

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 27-12-2008, 22:10

לקברניט של התקשורת [כמו לקברניטם של דברים רבים אחרים] קוראים - 'כסף'.
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "מחזק את שניכם כבר הושמעה..."

וקפיטן כסף הוא חסר אידאולוגיה...

תן לערוץ 2 שבועיים ותקבל שתי תוכניות ראליטי:

[1] הרפתקאות בובליל במרחב המוגן - הרעיון הוא שאזרחים האוהבים את בובליל שולחים לו SMS של צבע אדום וכאלו שאוהבים את שפרה שולחים לחמאס SMS של 'ארוך בחמש מאות, ימינה שלוש מאות'.

[2] השדרדות - תוכנית השרדותית בשדרות בה 12 מתנדבים מתגוררים במאהל בגן ציבורי בעיירה כאשר הם תלויים אך ורק בשלטונות. בפרק השיא יאלצו שני השורדים השדרותיים להתראיין ע"י שלומי אלדר ולשכנע את גדעון לוי שהחמאס אשם. הפרס הראשון - סוודר שסרגה שפרה.פרס ניחומים - וילה בנתיבות.
ישן 28-12-2008, 10:43

בינתיים יש לנו גירסא מודרנית של "אגדות עמים" הזכורה לטוב של ג'ון הארט והכלב...
בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "לקברניט של התקשורת [כמו לקברניטם של דברים רבים אחרים] קוראים - 'כסף'."

כתב ערוץ 2 - סולימאן א שפי (שאין לי בעיה עם זה שהוא ערבי, בסופו של דבר מבחינת יושרה ומידת ההטיה הוא ראוי יותר מאשר אמנון אברמוביץ, לדוגמא) שורף לנו זמן מסך יקר על מונולוגים כמו:

"מפקד הביטחון המסכל הפנימי של חמאס חארת' זייתון, חמיד אבו אל מסכונה, המכונה "אבו אל ג'יפט" ברחוב העזתי, נהרג ככל הנראה בתקיפה על מפקדת חיל האספקה של הביטחון המסכל בעזה - בניין ששימש בזמנו כמועדון הקצינים של המוחבראת' אל ג'בליה של מוחמד דחלאן. יש לציין כי אל מסכונה זה, הוא לא חמודי אל מסכוני, המכונה "כול אל ערב אל קאהר" בפי מתנגדיו הרבים, מפקד זרוע ההדרכה של יחידת הרקטות של עז א דין אל קסאם, שככל הנראה לא נפגע בגל התקיפה הזה, ועוד נשמע ממנו".

אז זהו: סולימאן יקר, סולימאן חביב (אני מניח שאתה די שמח סוף סוף לחזור ולאכול ארוחות בוקר בפרדייז באר שבע...): לא נורא מעניין אותנו כל הסיפורי חמאס האלה, או איך שאמר פעם יהודי גלותי בשם מנחם בגין (קיץ 1982):

"הוא מכותר שם ויש איתו איזה שני "אבו'ס" - אבו זיאד ואבו איאד או משהו כזה... אההההה!".

"

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:30

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר