לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2008, 03:43
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "אני מבקש להכריז כבר כעת שציפי ליבני תהייה ראש הממשלה הבא"

באיזה חלום בדיוק?
גם במלחמת לבנון השנייה היא לא עשתה כלום וגם עכשיו לא עשתה כלום.
אפילו ראש הממשלה הנוכחי, עושה יותר ממנה. ברק אם כבר עושה את מרבית העבודה.
בכל מקרה ביבי יזכה בלי בעיה בבחירות הללו, השאלה באיזה הפרש...
אולי ברק יגנוב לו, אבל אני בספק. בכל הנוגע לקדימה וציפי שלך במיוחד היא... שתלך ללמוד קורס במנהיגות. עד היום היא נכשלה בכל מבחן שהיה לה. ניסתה להפיל את ראש המפלגה שלה כמה פעמיים? ואז שוב נעלמה שוב ושוב... יכלה להקים ממשלה משלה ונכשלה בקיצור היא כישלון. ציפי וקדימה הביתה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2009, 14:35
  לביאה34 לביאה34 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.08
אני מבקשת לשאול האם מישהו זוכר משהו שהיא עשתה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "אני מבקש להכריז כבר כעת שציפי ליבני תהייה ראש הממשלה הבא"

ובפרט האם מישהו זוכר משהו שהיא עשתה למען הנשים?

האם ידעתם שלמרבית החוקים שנועדו לעזור ולקדם נשים ציפי לבני התנגדה?

למשל זה:

[font='David','sans-serif']הצעת חוק לתיקון פקודת מס הכנסה – זיכוי ומענק להורה עובד בעד טיפול בילדים[/font]

[font='David','sans-serif']בתאריך ה-2/4/2008, נפלה במליאה, בקריאה ראשונה, הצעת חוק, שעניינה מתן נקודות זיכוי במס הכנסה או מענקים לאימהות חד הוריות ולנשים נשואות, בשיעורים שונים. ציפי לבני התנגדה להצעת החוק. [/font]

[font='David','sans-serif'][font='Times New Roman','serif']http://www.knesset.gov.il/Laws/Data/BillKnesset/154/154.pdf[/font][/font]

וזה:
[font='David','sans-serif'][/font]

[font='David','sans-serif']הצעת חוק לתיקון דיני המשפחה – הרחבת חובת המזונות[/font]

[font='David','sans-serif']בתאריך ה-30/6/2004, נפלה במליאה, בקריאה טרומית, הצעת חוק של זהבה גלאון שעניינה הרחבת חובת המזונות גם לבני זוג שנישאו בנישואין אזרחיים. ציפי לבני התנגדה להצעת החוק.[/font]

[font='David','sans-serif'][font='Times New Roman','serif']http://www.knesset.gov.il/privatelaw/data/16/967.rtf[/font][/font]

ויש עוד, אז למה היא ראויה לתפקיד הזה?
ישן 03-02-2009, 17:04
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
שבוע לפני, ובסוף שוב כולם יאכלו את הכובע.....הייתכן?????

סקר גלובס: האיחוד הלאומי 6 מנדטים
מסקר "גלובס" ומכון גיאוקרטוגרפיה עולה כי הליכוד זוכה ל-24 או 25 מנדטים, קדימה עם 21 מנדטים, ישראל ביתנו 17 והאיחוד הלאומי 6.
עוזי ברוך

מסקר "גלובס" ומכון גיאוקרטוגרפיה בהנהלת פרופ' אבי דגני עולה כי אילו הבחירות היו מתקיימות היום, היה הליכוד זוכה ל-24 או 25 מנדטים. בסך הכל שלושה מנדטים יותר מקדימה (21). צמוד. בגלובס מסבירים כי ההיחלשות הדרמטית של הליכוד משנה לחלוטין את המפה הפוליטית: לראשונה אחרי תקופה ממושכת, אף מפלגה לא חוצה את רף ה-25 מנדטים.
האיחוד הלאומי עולה ל-6 מנדטים ובישראל ביתנו של אביגדור ליברמן, ממשיכה לשמור גובה עם 17 מנדטים. גם מפלגת העבודה, ע"פ הסקר, זוכה ל-17 מנדטים. ש"ס זוכה ל-11 מנדטים.

תנועת השמאל החדשה זוכה ל-8 ואולי אף ל-9. מנדטים. רע"מ-תע"ל חזרה עם 2 מנדטים בדיוק כמו הגמלאים. מנגד, הירוקים עוד לא הצליחו לעבור את אחוז החסימה.

יהדות התורה זוכה לחמישה מנדטים והבית היהודי לשני מנדטים.

ישן 10-02-2009, 21:56

הצחקת אותי... חחח
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "קדימה חברים, להוציא מלח,פילפל ולהתחיל לאכול את הכובעים..."

בכל מקרה זה לא משנה מי יזכה ביבי או ציפי הולכים לבחירות עוד שנה שוב, כי שניהם אווילים ,בלי כושר החלטה ואוהבי כיסאות. אם ציפי ליבני לא הצליחה להקים קואליציה עם מה שהיה לקדימה בבחירות ה 17 היא לא תצליח עם מה שהיא תקבל ב 18... אז היא לא תוכל להוביל את המדינה עם מה שקדימה קיבלה לכנסת ה 18. חלומות לחוד ומציאות לחוד ילד. יותר הגיוני שיהיה סבב של שנתיים שנתיים כמו בשנות ה 80 וזה גם במקרה הטוב...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 10-02-2009, 22:00
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
מבולבל מה נסגר עם העם הזה? לא יכול להיות שטפת ראש ממשלה מחר

טוב בכותרת זה סתם רגע של חולשה גם האמונה שלי יכולה להיחלש בנסיבות חמורות.

אבל, אני רוצה לצאת רשמית בהצהרת נגד התחזית של שונרא.
לאחר שנירמלתי את התוצאות במדגמים עם סגירת הקלפיות והשוותי לתוצאות הסקרים בשבוע האחרון , על בסיס ההנחה שלא תיתכן תזוזה גדולה מידי בין הגושים הגעתי למסקנה הבאה:
הליכוד יקבל 4 מנדטים יותר מקדימה

אני יודע שאני נוטל סיכון גדול בכך שיוצא נגד התחזית "הרשמית" ועוד בהפרש רציני אבל המספרים לא טועים אם כי במידה ואטעה יתכנו כמה אפשרויות לטעות:
- הסוקרים (לפני הבחירות) לקחו לעצמם יותר מידי חופש בקביעת פרמטרים שונים מה שהביא לתוצאות המוזרות בסקרים ולקפיצות שראינו
- העם דביל

ובכל זאת כדי שלא תגידו שאני סתם מפריח בלונים לאויר אני גם מבטיח שבמידה ואטעה אצא בהודעה דרמית שלא תזעזע אף אחד מחברי הפורום.
ישן 11-02-2009, 11:13

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "הכל תלוי בש"ס"

איש אפילו שהיא קיבלה מנדט אחד יותר היא לא תוכל להיות ראש ממשלה. גוש הימין גדול מדי.
אם ליברמן תוקע לה ברז ואומר לא, פרס נותן לביבי להרכיב ממשלה. כמו שאמרתי ילד חלומות לחוד ומציאות לחוד הפעם טעית ואגב הספירה הסופית תסתיים רק ביום ה, יש עוד כמות של ארבע מנדטים והחיילים יתנו את הקול שלהם לביבי... זה בלי הימאים והדיפלומטים.

תקרא טוב בעיתונים, אומנם היא קיבלה יותר מנדטים,אך זה יש לה סיכויים קטנים מאוד להרכיב ממשלה. לביבי יש סיכוי יותר טוב. בקיצור אם ליברמן אומר לא לקדימה, איזה כובע אתה הולך לאכול?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר