לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2008, 13:09
  er_an er_an אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
המלצה איתות טכני שלילי - רשימת מעקב לשורט מניות מת"א - התיק עשה ב 2008 מעל 20 אחוז תשואה

רשימת מעקב ישראל - מניות לשורט מאתר צארט סטוקר (ChartStocker)

מניות רבות נתנו ביום חמישי איתות טכני שלילי, חלקן סגרו מתחתיו, על מנת לקבל איתות טכני שלילי צריך לקבל גיבוי של סגירה מתחת לאיתות ולא להיכנס בגבוה או נמוך יומי במהלך המסחר, עצם הסגירה היא קריטית להתממשות האיתות, וכמובן לקבל גיבוי של מחזור מסחר.

אגרסיבים בדר"כ פותחים פוזיציה כאשר מתרחש האיתות, סולידיים מחכים לסגירה של יום או יומיים מתחת לאיתות, המשמעות של לחכות היא לפעמים לפספס את הזדמנות הכניסה, הכל ענין של סיכוי מול סיכון, כמה סיכון אני מוכן לקחת כאשר אני נכנס לפוזיציה שקיבלתי איתות אבל מבלי שאני יודע שהנייר אכן יסגור מתחת או מעל האיתות עצמו.

משמעות סגירה מתחת או מעל לאיתות טכני, היא משמעות המאבק ואפשרות להכרעה בין כוחות ההיצע והביקוש, שזו המטרה = לזהות מתי ההיצע גובר על הביקוש במקרה של איתות טכני שלילי = שורט או יציאה מפוזיציה של לונג, או לחילופין מתי כוחות הכוחות גדלים על ההיצע ואז מתקבל איתות טכני חיובי או סגירת פוזיציית שורט.

מצורפת רשימת המעקב שלי עם מניות שנתנו איתות טכני שלילי ומועמדות לשורט, המניות שברו את תבנית המדרגות וניתן לקחת בחלק גדול מהן פוזיציית שורט עם סטופ מעל המדרגה.המשמעות היא שמבחינת יחס סיכוי/סיכון הסטופ (נקודה לקטיעת הפסד) הוא קרוב.
הסקירה מתעדכנת ברגעים אלו מבחינת נתונים, הגרפים יועלו בהמשך היום עם הפתעה שתעלה בקרוב לאתר, רמז עבה יהיה בסקירה הזו לאחר שיועלו הגרפים...

אני לא מתכוון לתת איתות על הניירות עצמם עקב סיכוי גדול להרבה ניירות שייכנסו לתיק, מה שכן - כל נייר שיענה על האיתות ייכנס אוטומטית לתיק ובסוף היום אני אפרסם את הביצועים.

מניות ממדד ת"א 25

דלק רכב (כנראה תשבור את התעלה שהעלתי בסקירה לפני שבועיים) איתות טכני יתקבל בסגירה מתחת ל 1870(םרטים נוספים בסקירה המלאה)

אורמת - סגירה מתחת ל - 2340 תוביל לאיתות טכני שלילי עם אפשרות לכניסת פוזיציית שורט בנייר, ב- 24.12 וב - 25.12 קיבלנו שני ימי מסחר שהנייר סגר מתחת לאיתות הטכני השלילי ולכן הנייר נכנס לרשימת מעקב לשורט ואמור להיכנס במהלך היום לתיק בשורט.

דיסקונט א - איתות טכני שלילי יתקבל בסגירה מתחת ל 297, הנייר בשבוע האחרון ירד מספר פעמים מתחת לרמה זו, אך סגר מעליה (חשיבות הסגירה מתחת לאיתות היא קריטית)

דיסקונט השקעות - איתות טכני שלילי יתקבל בסגירה מתחת ל 2700 (הנייר סגר ב 24.12 על האיתות ב 2700, וב- 25.12 יום ה' האחרון קיבלנו סגירה מתחת ל- 2700)

דלק קבוצה – איתות טכני שלילי יתקבל בסגירה מתחת ל 12,000

לאומי – איתות טכני שלילי יתקבל בסגירה מתחת ל 770

על מנת לצפות בגרפים ובהמשך הסקירה

---------------------------------------

צ'ארט סטוקר - ניתוח טכני ופונדמנטלי לשוק ההון

---------------------------------------

סקירה זו אינה בגדר ייעוץ ואינה מהווה הצעה/ המלצה לרכישת אף אחת מהמניות המצוינות בה,
הכותב משקיע בניירות ערך שונים, לרבות ני"ע אותם הוא מנתח ועליהם הוא כותב,
ולכן יש לו או עשוי להיות לו עניין בחברות עליהן הוא כותב בסקירה זו. הפעולות שהכותב עושה הינן צילום ישיר של פעולותיו ואינן מהוות המלצה לקניית/ מכירת הניירות,
הכותב אינו בעל תעודה מוסמכת בניהול תיקים או ייעוץ השקעות,
אין באמור משום ייעוץ או המלצה כלשהי לקנייה או מכירה של ניירות ערך ו/או מכשירים פיננסיים, הסקירה הינה אינפורמטיבית ואין לראות בסקירה זו תחליף לייעוץ אישי המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל משקיע
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:25

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר