לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2008, 18:00
  hagaiad hagaiad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.08
בקשה | המכינה הקדם צבאית בלוד במשימה לאומית!

חג שמח לכולם!
אני חגי ואני תלמיד במקד"צ בלוד. בדרך כלל אני לא אוהב להתפרץ ככה לפורומים זרים לפרסום חד פעמי, אבל הפעם אני חושב שזה מספיק חשוב כדי לכתוב פה...
המכינה הקדם צבאית בלוד פתחה השנה במשימה לאומית - היא עברה לשכונה שהיום 80 אחוז מתושביה ערבים (עד לפני כמה שנים כולם היו יהודים), ובעצם נוכחותה מחזקת את התושבים היהודים והצביון היהודי בשכונה. במכינה בלוד יש הכל, רבנים תותחים, תנאים מעולים ועשייה חברתית לאומית, הבעיה היא שהאמת שיש קצת מחסור בתלמידים השנה (בגלל שיווק כושל, לא בדקו אצלנו הרבה בכלל בשנה שעברה), כדי שזה לא יקרה גם שנה הבאה החלטנו להקדים וליידע את מי שרק אפשר.
אני לא אאריך פה בפרטים, רק רציתי לומר שעכשיו גם נפתח האתר החדש של המכינה, ובו כל מה שצריך וכדאי לדעת על הפרוייקט.
אני ממליץ ומבקש מכולם להכנס, כי באמת אנחנו צריכים אנשים טובים שיעזרו לנו ויצטרפו למשימה החשובה הזאת. תכנסו לאתר לכמה דקות ותקראו, לא רק השמינסיטים שביניכם, כי בעצם כולכם מכירים שמינסטים במשפחה או אצל השכנים, אז תוכלו לעזור לנו אם תביאו לידיעתם את הסיפור.

תודה רבה והמשך חג שמח

www.makdatz.org.il
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר