לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2008, 09:30
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
יש לקיים משפט ראווה היסטורי ל"נביא" מוחמד, גדול פושעי המלחמה של ההיסטוריה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "ח"כ א-סאנע על תקיפת עזה: קניבליזם מזעזע."

הקוראן מקומו באותו מקום של מיין קאמפ: כחומר לימודי עיוני בפקולטה, או בחוג לקרימינולוגיה, ולא בידי פראי האדם מסוגו של א-סנע.

בכל מקום בו נמצא המוסלמי מתלווה אליו הרצח, הדיכוי וההשפלה: המוסלמי אינו מכבד את אחיו למין, בני האדם, ולכן אסור לכבד אותו: חלוקת כבוד למוסלמי מתפרשת בעיניו כהבעת חולשה, כמו גם כל מקרה של הבעת צער. לא יתכן מצד שבו בני האדם מכלילים קוד התנהגות חסר פניות המחייב כפפות של משי במגע עם כל "הומו ארקטוס", אולם בו זמנית מזלזלים לחלוטין בזכותם להתקיים של אלפי מיני בע"ח שאין להם לא את הכוונה להרע לבני האדם, ובטח לא את התבונה או החושים להמנע מפגיעה בידי בני האדם.

אנו שוחטים מאות מליוני חיות אומללות, לאחר שגידלנו אותם בתנאים שהקו המנחה העיקרי שלהם הוא שיביאו את החיה לתת לנו תנובה מקסימלית, אבל לא מסוגלים לקבל מצב טבעי המחייב מלחמה בנושאי דגל הרצח: המוסלמים, אנשים שככך הנראה יש להם תבונה כלשהי, ובמודע בוחרים לדכא אותה.

להכות באיסלאם בכל מקום ובכל רגע! זו קריאתה של ההיסטוריה העגומה שהותירו פראים אלה. הנחתת מהלומה על המוסלמי חייבת להביא אחריה אך ורק הכנת מכה נוספת. כל יום שבו נותנים רווחה ומנוחה לפאשיסטים הוא יום מבוזבז המקרב את הקץ.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2008, 12:56

התכוונתי דווקא לאיסלאם!
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "לא ממש, רק באיסלאם.."

שמי שקרא הודעה או שתיים שלי, יודע שאני רואה אותו כצל אחד, גדול ומאיים. התוספת "פאשיסטי" הנה רק כלי רטורי (שאולי השתמשתי בו פה ושם): עקרונית בעיני להגיד "איסלאם פאשיסטי", זה כמו להגיד "דג עם סנפירים".

מה שכן, הבהרה אם מתעקשים: אני מתייחס לאיסלאם ככוח פוליטי/מדיני/צבאי וחברתי משמעותי. אין לי עניין במוסלמים כפרטים כל עוד אינם מאוגדים באופן שנותן לדת השטנית שלהם כוח להשפיע באופן פוליטי או מיסיונרי.

ובכל מקרה: בדיוק כמו הדילמה דה לוקס שיש לכמה אנשים של "האם לירות על קבוצת מחבלים תוך הסתכנות בפגיעה בחפים מפשע", התעלמות מן הצורך לדכא את האיסלאם, רק תקרב מגוון רחב של אנשים לקיצוניות גדולה בהרבה, ורחבה בהרבה, שבסופו של יום תביא תוצאות אפילו חמורות יותר. בשלב ההוא לא תהיה תחנת עצירה במצב בו האיסלאם הפוליטי יפורק, אלא (כמו במלחמת העולם השניה) ימשיכו היישר לשחיטה מאסיבית של המוסלמים, ללא קשר למידת מעורבותם. הרוב האדיש והמתון של היום, הוא הרוב הזועם והשוצף של מחר.

ישן 29-12-2008, 13:18
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב ""שלי"="שלך" במקרה זה"

איך דיון רציני יכול להתקיים כאשר ידי כבולות ואסור לי להגיד דברים מסוימים על פי חוקי הפורום וחוקי המוסר היהודי לפני שישווי אותי לנאצי ולאנטישמי. הרי זה יודע וברור שיש יותר מאלה שטוענים שהיהודים הם מקור כל הרוע בעולם לעומת אלה שטוענים שהמוסלמים הם מקור כל הרוע. על פי העקרון הזה אין שום הבדל בין תורה אנטישמית כנגד יהודים לדבריך כנגד מוסלמים והאסלם.
בשביל זה יש חוקים לפורום, מאחר ולא כל דיון ראוי שייערך לעיני כל.
נימוקים יש לכאן ולכאן, ואדם משכיל ורציני כמוך יכול להסכים לחלקם כמו שאני יכול להסכים למעט מאד מהעקרונות שלך אבל לא לכלל המכליל.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 29-12-2008, 13:43
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "איך דיון רציני יכול להתקיים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
הרי זה יודע וברור שיש יותר מאלה שטוענים שהיהודים הם מקור כל הרוע בעולם לעומת אלה שטוענים שהמוסלמים הם מקור כל הרוע. על פי העקרון הזה אין שום הבדל בין תורה אנטישמית כנגד יהודים לדבריך כנגד מוסלמים והאסלם.

ואין שום הבדל בין הטענות והאמת שמאחוריהן זהה, נכון?
מה לעשות, וכיום תתקשה מאוד למצוא סכסוך אלים בעולם שבו מוסלמים אינם אחד הצדדים הלוחמים (ובצד התוקפני). שלא לדבר על ניסיונותם הגלויים להשפיע על החוקים והמנהגים של ארצות לא-מוסלמיות בהן הם חיים, תוך ניצול הכנסת האורחים לה הם זוכים (שהיא, באופן אירוני משהו, פעמים רבות תוצאת השואה).
כך שיש כנראה הבדל כלשהו בין טענה לפיה היהודים הם מקור הרוע, לבין ציון עובדות שהמוסלמים מתגאים בהן בעצמם. האמת, מה לעשות, לא נמצאת "אי שם באמצע"...

http://www.baking.co.il

ישן 29-12-2008, 13:54
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "[QUOTE]איסורים, ורובם..."

הגם אתה נוסטור ?

ברור איפה אני נמצא, אבל האדון GLSH שפך את חמתו על האיסלם, סגר את הויכוח בגלל שאני לא מוכן להתפלפל איתו, וחתם ביום טוב.
אני מוכן ואפילו רוצה להתפלפל, אבל מגבלות ואיסורים מונעים ממני (וטרחתי לציין זאת בציטוט שהבאת) להציג דעות נגדיות למטרת הויכוח. לכן הויכוח הזה לא יכול להתקיים בתנאים הנוכחיים ודברי השטנה כלפי כל מוסלמי עלי אדמות שאמר GLSH והודה שהוא מודע לחומרת הדעות, ישארו כתובים, ודיון מפולפל לא יתקיים בתנאי הפורום הנוכחיים.

john reese

ישן 29-12-2008, 14:14

שוב יום טוב: "הדיון המפולפל" לא נערך אתך מסיבה אחת פשוטה
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "הגם אתה נוסטור ? ברור איפה..."

משום שהודעתך הקצרה הראשונית הכילה בעיקר פרשנויות מרחיקות לכת שלך למה שכתבתי (וכן קריאה להסקת מסקנות) ועליה הוספת בעוד הודעה, עוד פרשנות.

עכשיו: יש לי לא מעט נסיון בכתיבה בפורומים, ולא מעט נאמר/נרמז לי שאני "כבד", "טרחן" ומסורבל, וזה מאנשים שלא חולקים עלי ממשית באידאולוגיה. אז הנה, למדתי משהו: דיון שמתחיל בספין על דברים ברורים שאמר מישהו אחד והעובדות שם ברורות, נוטה להתפתח ולהתפרע לכוונים לא עניניים כאשר מתחילים להתפלפל. הייתה לך מטרה אחת: להציג את דברי כבעלי משמעות מסויימת - "משפטית" ולכן בעלת השלכות "משפטיות" (חסימה. הדיום כאן הוא הרי לא על דעותי, אלא על "הסתה"). כל מילה שאוסיף (בנושא) תגדיל את נפח הדברת ותקהה לכן את העובדה שהטענה שלך הנה משאלת לב ("הוא קרא למחות מעל פני האדמה את כל המוסלמים, מכל מין, גיל וצבע") ונטולת בסיס עובדתי. ה"נפח" הזה הוא ההתפלפלות, ועד כמה שמפתה להכנס אליה (אחרת למה אנחנו כאן בפורום?), יש לי מספיק נסיון בשביל לדעת לאן תגיע וכמה רחוק תוביל מנקודת ההתחלה.

וחזרה לנקודת ההתחלה: אם יש ולו צל של סיבה לחסום אותי, או להזהיר (ולא על רקע של "אתיקה" אלא על רקע חוקי הפורום היבשים) הרי שמי שתפקידם לעשות זאת, ראוי שיעשו. להמציא עבורי "אני" קיצוני חדש, מלבד זה שכבר ישנו, באמת חבל לך על המאמץ משום שאת מה שאתה אומר תוך זהירות וגמגום משהו (אודותי), אני אמרתי ממזמן ובקול רם וברור:

אני רואה בחיסול האיסלאם הפוליטי (בהגדרתו הרחבה) צורך איסטרטגי.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 29-12-2008 בשעה 14:18.
ישן 29-12-2008, 14:28
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "שוב יום טוב: "הדיון המפולפל" לא נערך אתך מסיבה אחת פשוטה"

ציטוט:
אני רואה בחיסול האיסלאם הפוליטי (בהגדרתו הרחבה) צורך איסטרטגי.

זה כבר עידון של הדברים שלך.

אין לי עניין לחסום אותך.
יש אחרים שאותם אשמח לא לראות, מאחר והם טוקבקיסטים שמדביקים הודעות שחוזרות על עצמן ללא יכולת אמיתית להתוכח או להתפלפל עליהן ללא כניסה לעולם האסור שבו נחסמים ומגורשים מהפורום.
גם אני מחזיק לעיתים בדעות קיצוניות, ובפורום הזה אני מן הסתם במיעוט, אבל עדיין זה לא מונע ממני להגיע לא מעט פעמים
למצב
המעצבן
הזה של
מקום ליותר
ממילה אחת
או שתיים
מפאת אורכו
של הויכוח

הדעות שהצגת אינן מקובלות עליי בניסוח המקורי שלהם, וכנגד אני יכול להציג דעות הפוכות שמציגות את היהודים כספיניונרים עולמיים וכמרכזי(הפועל לא שם העצם) הרשע בעולם.
במקרה יצא לי לדבר עם לא מעט יהודים ניצולי שואה על נושאים שנויים במחלוקת, והדברים שהייתי כותב היו מרחיקי לכת שטרם קראתי בפורום הזה. לכן בחרתי לעצור את דבריך ולא להכנס עם הדברים שלי כקונטרה.
לא טענתי שדבריך עם הסתה, אבל עדיין הם קראו במשמעותם הראשונית ובהופעותם הראושנית כאן באשכול להשמדת האסלןם כולל המוסלמים מעל פני האדמה.
מה שאני מנסה לעשות עכשיו זו הפסקת אש כפויה בין הדעות וגם בין הכותבים.
אני לא אכנס בימים הקרובים לויכוח הזה, אולי בעתיד, ואולי רק בזירה מוגנת ללא טוקבקיסטים שעלולים להצית אש מיותרת.
מנהלי הפורום יחליטו מה שיחליטו, אבל שים לב שכבר 2-3 כותבים מפקפקים ביהדותי ובצד שאני נמצא בו, רק בגלל שאני טוען שיש דעות נגדיות לדברים שאמרת. יש אנשים שלא יכולים לחשוב מחוץ לקופסה, גם לא סתם בשביל לבחון דעות אחרות, יכולות ויכוח ועוד

john reese

ישן 29-12-2008, 14:59

לא עידון: זו "האסטרטגיה"
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "[QUOTE] אני רואה בחיסול..."

בהודעות קודמות היה דיון בטקטיקה, ארסנל ואידאולוגיה, ולכן, מןהסתם, נעימה פחות לאוזן.

אני מודה: למרות שאני דובר שמאלנית שוטפת, אינני משתמש באוצר המילים שלה שאינו משותף במקרה לשפת היום יום שלי: במילים פשוטות לא תשמע אותי אומר "גם אני הייתי רוצה שהערבים יעלמו, אבל זה לא מעשי ולכן יש ללמוד לחיות אתם" כפי ששומעים תדיר אמירות מפי דמויות שאינן חשודות בלאומנות.

אין לי כוונה למנות כרדע את כמויות ה DNA של ניצולי השואה שזורם בעורקי, בוא רק נסכים על כך שהשואה הנה אירוע עצום ומקיף מכדי שיוכל אדם לטעון כי יש לו דעות ברורת, ובו זמנית לטעון כי אלה הושפעו מן השואה. כל אחד יכול ליטול מהאסון הזה את ה"ערכים", "לקחים" ורעיונות שמתאימים לו, אבל הטיעון לפיו "כמי שהוא בן לניצולי שואה אז..." שחוק ממזמן ולכן לא אשתמש בו, גם אם מובא כנגדי.

ובעניין שואה, יהודים ומלחמת העולם השניה: אדם חד עין ומצוי בפרטים הרלוונטיים ישים לב דווקא להרבה מוטיביים של הגות תעמולתית סובייטית (1941-4 ליתר דיוק) והרבה איליה אהרנבורג, אם לדייק, בסגנון הכתיבה שלי. זה לא מפריע לי לתעב את המנגנון הסובייטי בכללותו ולהשתמש בו כמשל לשטן מדיני. והיו לי בני משפחה קרובים מאוד ששירתו את המנגנון הזה, או לפחות היו מוכנים לשלם מחיר אישית על תמיכה רעיונית בו. זו המציאות ולכן אודה בה, גם במחיר שחמומי המוח והמקלדת יעשו את האנלוגיות ההזויות שלהם ויקישו שאני בעצם סוג של נאו נאצי (שכן "גם הנאצים עשו כמה דברים טובים").

אז הנה: החיים מסובכים, ולא בושה להציג דעות הרלוונטיות לזמן, המקום והמקרה - גם אם אי שם בעבר איזה עמלק אמר משהו שיש בו מן הקווים המשותפים.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 29-12-2008 בשעה 15:03.
ישן 29-12-2008, 15:27
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "לא עידון: זו "האסטרטגיה""

למרות שמצד אחד אני צאצא של ניצולי שואה ומהצד השני צבר לכל דבר כמעט דור 3. (נכד של חלוץ מהעלייה ה-3).הדעות שלי עצמאיות ורדיקליות לעומת המיינסטרים השמאלני או הימני.

הרשה לי לתקן אותך אבל אינך מדבר שמאלנית שוטפת. למרות שאתה חושב או מתהדר בזה.
שפת המיינסטרים, או שפת הקלישאות איננה השפה שלי וגם לא שלך.
אני לא הייתי רוצה שכל הערבים יעלמו אבל אינני יכול אז אני לומד לחיות איתם.
אני רוצה לחיות, ואני מבין בהשרדות, ואני מבין ביחסי כוחות.
האיסלם זו דת אכזרית כמו שהיהודים היו אכזריים אחד לשני.
קלישאת ה"כל היהודים ערבים לזה לזה" מצחיקה וסותרת מכיוון שמשתמשים במילה ערבים לתאר יהודים.
אני לא קונה את השטויות האלה.
ישראל גזענית מהיום שהקומה על ידי האשכנזים מפולין.
הגזענות הפנימית והחיצונית לא נעלמו מעולם. לא בארה"ב לא בישראל, לא בשום מקום.
רק תראה איזה יופי נשאר כדור הגזענות באוויר לאחר האח הגדול המתועבת.
אלה רק חלק מהפנינים שאני יכול להעלות כנגד טיעונים שלך שאתה יודע מה מצחיק ? אני מסכים איתם.
איפה שיש מוסלמים יש מלחמה, ואיפה שיש יהודים יש מלחמה ושנאה.
אני לא קורא להשמדת איזשהו פלג של העולם, אני קורא לשינוי העולם ולשינוי בעולם, וזה ההבדל ביננו. אתה פשיסט ימני ואני אולי פשיסט שמאלני. אבל שנינו רוצים אותו דבר בדרכים שונות. שהדבר הזה שגורם לנו להלחם כל הזמן יעלם מחיינו.

john reese

ישן 29-12-2008, 14:03
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי shlomz שמתחילה ב "[QUOTE=מצפון]לא על זה דיברתי,..."

האמת, זהו לא ויכוח שאני שמח לערוך בכלל אם בכלל.
חלק מהעובדות אכן אסורות לפרסום, בגלל המקור בו הן נכתבו, או האופן בו נכתבו ומוצגות.
אבל אין זה מבטל את העובדה שיש עובדות לשני הצדדים, ודיון חד צדדי הוא כמו קריאות אספסוף במגרש הכדורגל. ללא ייצוג הצד השני אין ויכוח.
הדיון הזה קשה ולא קל, ואני בוחר כרגע לא לערוך אותו מסיבות שקשורות לנסיבות ולהעדפות שלי.
הדברים של GLSH קשים, ועד לפני מספר שבועות חוקי הפורום היו שונים ולא איפשרו דברים שכאלה. להערכתי עם עריכת החוקים החדשים (ואינני זוכר ציון של שינוי החוקים לטובת הקוראים) תימצא הפרצה שתאשר להשאיר את הדברים הקשים שלו ללא הערה/מחיקה/חסימה.

john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:08

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר