לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2005, 12:22
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Solid Snake שמתחילה ב "הרצאה בגיבוש"

תמצא לך נושא שהכי קל לך להרצות עליו, לא חייב בנושא צבא. אתה יכול להרצות על מוזיקה...או נגיד אם אתה שחקן כדורסל תרצה על כדורסל..אנאערף יש מלא נושאים שאפשר להרצות עליהם. אבל אם יש'ך ידע בנושאים שקשורים לצבא ברור שזה הרבה יותר טוב להרצות עליהם, באמת אם תרצה על אחד המבצעים הגדולים זה יהיה טוב, או אפילו יותר טוב לדעתי יהיה להרצות על מבצע של היחידה שאליה אתה רוצה להגיע/של החטיבה אליה התגייסת. אתה יכול בנושא צבא להרצות על הM16, על ניווט, ועל כל נושא שעולה על דעתך, בהצלחה! ותחזור ותכתוב איך היה בגיבוש!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2005, 14:34
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
הנה נושאים אפשריים להרצאה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי SKYHAWK102 שמתחילה ב "על מה כדאי להרצות בהרצאת פתיחה בגיבוש טייס?"

תקיפת סוללות הטילים הסוריות במלחמת של"ג

מבצע מוקד- המבצע שפתח את מלחמת ששת הימים ובו השמיד ח"א את חילות האויר המצרים והסוריים בעודם על הקרקע.

מבצע אנטבה

תקיפת חיל האויר בטוניס ב 1985, התקיפה הכי רחוקה שח"א ביצע

תקיפת הכור העירקי

חילוצים שביצע חיל האויר- חילוץ הטייס ישי אבירם שנטש עם רון ארד, חילוץ ארבעת חיילי גולני שנשכחו בשטח במהלך מבצע כחול וחום בשנת 1988, חילוצו של בני פלד ז"ל ע"י טייס פייפר במהלך מבצע קדש, חילוצו של כוח מסיירת צנחנים בפיקודו של שאול מופז ע"י מסוקי יסעור בזמן מלחמת יום הכיפורים

תקיפת המטכ"ל הסורי במלחמת יום הכיפורים

הפלת 5 מיגים של בריה"מ במלחמת ההתשה

גיורא אפשטיין אלוף ההפלות עם 17 הפלות

על כל אלה אתה יכול לקרוא בביטאוני חיל האוויר, בספרים כגון: עליונות אוירית, בשעה שש כרגיל, חליפת לחץ, לך שמיים לך ארץ, ועוד...

ישן 26-03-2005, 22:14
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי SKYHAWK102 שמתחילה ב "תודה לכם!"

כה צודק, אולי תספר על סוג מטוס?...על ההתפתחות של התעופה? או על ההתפתחות של חלקים במטוסים לאורך השנים(כמו מכ"מ למשל)? או על היווסדות חיל האוויר (זה לדעתי הנושא הכי טוב!)...בעצם כל דבר שקשור לחיל האוויר יכול להיות מעולה.

עריכה: אני יודע! אני יודע!!!! תספר על רון ארד, הרבה אנשים יודעים שהוא נפל בשבי, אבל לא הרבה יודעים מתי? כמה? למה? איך? מי הוא היה? מה הוא היה? מתי הו שירת וכו'....אז תלך תחקור עליו קצת......תספר להם את זה שם כהרצאה ותחזור ותספר לנו קצת...כי כשאני חושב על זה...אני לא יודע על רון ארד כלום!

נערך לאחרונה ע"י SSOTL בתאריך 26-03-2005 בשעה 22:17. סיבה: אני יודע! אני יודע! רון ארד!
ישן 26-03-2005, 17:58
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי SKYHAWK102 שמתחילה ב "על מה כדאי להרצות בהרצאת פתיחה בגיבוש טייס?"

נכון, עידו צודק. אני לא ממש מכיר את חיל האיוור, אז הסתכלתי על הרשימה של המבצעים שעידו הזכיר, והכי מוכר לי ובטח לכולם זה מבצע תקיפת הכור העיראקי. מבצע מאוד מעניין, ואם תקרא עליו תמצא הרבה פרטים מעניינים, החל בעבודת המודיעין ועד למהלך המבצע. בהצלחה!

תאמין לי, על כל נושא אפשר להרצות. אפילו אם יתנו לך נושא שנראה הכי דבילי אפשר להרצות עליו. לדוגמא נתנו בקורס מד"צים להרצות על טוש אקספו. המדריך שאל מי רוצה. כמובן שאפ'חד לא האמין שהמשימה אפשרית, אז אמרתי שאני אקח את המשימה, הוא נתן לי טוש אקספו ואמר לי להרצות עליו 5 דקות התחלתי לחפור עליו מכל מקום, מה אפשר לעשות איתו, על מה אפשר לכתוב איתו, באיזה צבעים הוא קיים, איפה מייצרים אות, ממה הוא עשוי (הכל כתוב על הטוש), על זה שאפשר לחבר כמה ולקבל מין מוט כזה. אחוריזה אתה מתחיל לשאול את האנשים (בשביל להאריך את הזמן) מה דעתם בנושא? איך היה צריך לעשות את זה? ועוד שאלות, הכל בשביל למשוך את הזמן.

נערך לאחרונה ע"י SSOTL בתאריך 26-03-2005 בשעה 18:02.
ישן 29-03-2005, 20:07
  I am me I am me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אין בעיה הנה
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי SKYHAWK102 שמתחילה ב "אחי, יש לי בקשה ממך..."

אוקי אז ככה, צריך להביא - את הזימון, תעודת זהות ( חשוב !), נעלי ספורט , כלי כתיבה, בגדי ספורט ובגדים להחלפה, קרם הגנה נגד השמש וכובע , בגדים לשינה, כלי רחצה, מגבת, לבנים, גרביים ( תביא הרבה..), בגדים חמים ללילה, בקבוק מים ליום הראשון. כתוב גם- מומלץ מאוד לא להעמיס עליכם ציוד מיותר.
ואין להביא כמובן ציוד יקר ערך.
אין להביא פלאפונים !!
ציוד אשר יסופק- מדי ב', מעיל ושק שינה.
וזהו... בזימון יש גם שוברי נסיעה חינם. כתוב גם שיש לידע את ההורים שלא יוכלו ליצור איתנו קשר במהלך כל הגיבוש ובמצבי חירום הם יוכלו להתקשר למדור צוות אויר...
ושיהיה לנו ולכולם בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י I am me בתאריך 29-03-2005 בשעה 20:09.
ישן 09-04-2005, 14:21
  I am me I am me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לא ראיתי שהגבת כאן מצטער....
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי SKYHAWK102 שמתחילה ב "תודה רבה אחי!"

אממם כן אני מביא שעון... אניחושב אני גם יביא פלאפון כי בכל זאת צריך להתקשר לחברים לספר מה היה וכל זה חחחח....
אני נורא שמח שקיבלת תזימון סוף סוף חח !! אגב תחוברת הזאת מקבלים בסוף ירפ"א ב.. אני קיבלתי אותה במקום למשל....
ותודה רבה שאמרת לי לגבי הצ'ט אני בטוח אכנס לשם ואשאל כל מיני שאלות....
ומה איתך אתה מביא שעון? פלאפון ?

בקשר להרצאה - עדיין לא חשבתי על משהו להרצות עליו, אני בטוח ארצא על איזה נושא שרוב האנשים לא מכירים אותו, כאילו קשור כמובן לטייס אבל אני אשתדל לקחת נושא פחות מוכר...
אתה חשבת על משהו להרצות עליו?
נ.ב
שלחתי לך הודעה פרטית תראה...

נערך לאחרונה ע"י I am me בתאריך 09-04-2005 בשעה 14:27.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר