לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2008, 23:51
  משתמשת נקבה איילת_ק איילת_ק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.08
המממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אניעדי שמתחילה ב "סטארט אפ"

זה כמו לשאול:
אני חושב שאני יודע איך צריכה להתנהל המדינה. הבעיה היא שאני לא יודע איך מנהלים מדינה, איך רצים לראשות ממשלה ואפילו לא איך מקימים מפלגה. אני גם לא מוכן להגיד מה המצע שאני מציע, כי אני מפחד שאולי יש מפלגה שכבר חשבה על זה, או שיגנבו לי. אני צרך שיסבירו לי כמו לילד קטן איך עושים את זה. כן, זאת בעיה.למרות זאת, אתה יכול לפנות לחברת פיתוח אתרים, או חברת בניית אתרים, או מישהו שאתה מכיר או אפילו כאן בפורום שיודע לעשות את הדברים האלה. תטרך להסביר את הרעיון שלך. לרוב, אתה לא יכול לחתום על חוזה סודיות מבלי שהסכמתם על תשלום כלשהו - כלומר, אתה לא פונה לבונה אתרים ומחתים אותו כאילו גייסת אותו למודיעין או לשב"כ שהוא מבטיח לשמור ביניכם כל מה שנאמר בתוך החדר. כדי לחתום איתו (או איתה) מסמך נאמנות כלשהו אתה צריך להבטיח תמורה - כלומר, תשלום על פיתוח הרעיון עצמו - בניית האתר או הסטארט אפ האינטרנטי שלך.
כל זה אם אתה לא מכיר מישהו שאתה סומך עליו מספיק וגם מבין בתחום כדי לספר לו.

אפשרות נוספת היא להריץ חיפוש בגוגל על כל המילים שנדמה לך שמספיק קרובות לרעיון שלך, ולראות מה התוצאות שמתקבלות. אבל כדי להגיע למילים שמספיק קרובות לרעיון שלך אתה צריך להבין אותו די לעומק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר