לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2008, 14:29
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "הפגנות הסטודנטים אתמול-דעה אישית"

אז הטענה שלך היא שהם בעצם צבועים, ובגלל זה צריך להעיף אותם בהאוניברסיטה? לא, זה לא יתפוס בשום כנסת ובשום בית משפט ובשום ממשלה, אלא אם כן ליברמן יגיע להיות רה"מ.

אנחנו חיים במדינה ששרים ערבים מחרימים ישיבות, שבה חברי כנסת ערבים נוסעים חופשי למדינות אויב לנשק את מנהיגהם, וח"כ שבגדו במדינה באופן בוטה ממשיכים לקבל פנסיה, אפילו שלא מוכנים לעמוד דין במדינה שאת אזרחיה ייצגו כל-כך הרבה שנים.

אז כמה סטודנטים באו והפגינו בעד החמאס ועזה. ביג דיל. אני גם סטודנט ורואים לא מעט מההפגנות של הערבים אצלנו באונ' תל-אביב, אבל אני כל כך ציני וכל-כך מתוסכל מהמדינה הזאת שכבר לא איכפת לי. באמת שפעם גם הייתי זועם, עכשיו אני לא שם זין, כי אני הבנתי שמי שיש לו את הכוח לשנות את כל זה, גם לא שם זין. למה סתם להתרגש?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2008, 15:10
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "כפי שאמרתי לא פעם [b][u]רק..."

אני לא יודעת מה איתך - אבל הסטודנטים הערבים שיצא לי להכיר ואלו שאני מלמדת - כולם משלמים שכ"ל בעצמם. לא לומדים לא על חשבונך ולא על חשבוני.

ובנוגע לנושא האשכול - ההפגנה היא עדיין אחת הזכויות הדמוקרטיות. או כמו שנאמר - "אני לא חייב להסכים עם דעתך, אבל אלחם על זכותך להביע אותה". או משפט נוסף - חופש הביטוי הוא גם הזכות לשרוף את דגל מדינתך כמחאה.

לא כולם חייבים להסכים עם כל מהלכי הממשלה, וזכות כל אחד להביע את דעתו. נורא קל להגיד "גיס חמישי" "חיים על חשבוננו". אם נשים עצמנו ולו לרגע אחד במקומם, נבין שהם מגיעם ממקום לא פשוט. יש להם הזדהות תרבותית ואתנית עם הפלסטינים ביש"ע. חלקם אף קרובי משפחה. מצד שני - כאן ביתם. כאן משפחתם חיה בעשרות ומאות השנים האחרונות. התרבות היוצרת שלהם כבויה, וחסרה מנהיגות איתה יוכלו להזדהות.

את כל מה שאני רוצה להגיד אפשר לסכם ב"אל תשפוט אדם עד שתימצא בנעליו". לכו קילומטר בנעליהם, אולי תדברו אחרת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 30-12-2008, 23:36
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
זאת בדיוק התהיה שלי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "כן. אבל האם הקריאה להוציא..."

במה עוזרת ההשכלה אם התוצאה היא בורות?
למרות המצב המורכב שכבר צויין-לגור בעיר שסופגת טילים ובמקום לנצל את העובדה להסברה שהם נפגעים מזה בדיוק כמונו, הם רק מעודדים שימשיכו להפגיז אותם זאת בהחלט בורות
שמת לב שלפעמים שחיילים בדואים נהרגים אז לא מציינים את זהותם?
זה כדי שהשכנים של בני המשפחה לא יתנכלו להם בגלל השירות הצבאי של הבן
ואם כבר ציינתי בדואים, הפגנות שלהם בגנות המדינה פחות יפתיעו אותי כי אפשר להבין את חוסר ההכרה של המדינה במה שנבנה בניגוד לחוק
אבל מצד שני המדינה דווקא את המתגייסים מקרב הבדואים צריכה לעודד
זה לא אומר שברגע הם יהפכו לציונים נלהבים אבל סביר להניח שהם פחות ירקו לבאר ממנה הם שותים

ישן 30-12-2008, 15:24
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
מחר תתקיים באוניברסיטת חיפה הפגנת תמיכה בצה"ל ובישובי הדרום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "הפגנות הסטודנטים אתמול-דעה אישית"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.haifastudent.net/uploadimages/LOGO1.JPG]

29.12.08
סטודנטים יקרים שלום,

להלן מקבץ הודעות אגודה חשובות:

1. ביום רביעי 31.12.08, בשעה 11:45 תתקיים עצרת תמיכה בצה"ל ובתושבי דרום הארץ.

העצרת תתקיים בכיכר ההפגנות שבאוניברסיטת חיפה, כמו כן היא מאושרת ע"י האוניברסיטה.

אנו, צוות אגודת הסטודנטים, פונים אליכם בבקשה לבוא ולהביע תמיכה בפעולותיו של צה"ל ברצועת עזה, יחד איתנו. נא להגיע לבושים בחולצות כחולות או לבנות.

בנוסף לעיל, תוקם עמדת התרמה ל "לב"י" בקומת ה-600. אנא פיתחו את הלב ותירמו לחיילינו.

בברכת "תומכים בצה"ל"

לפרטים נוספים,

טקאטש אושר

דובר אגודת הסטודנטים

אוניברסיטת חיפה

נייד: 054-2425237

doverhs@gmail.com

ישן 30-12-2008, 19:44
  reason reason אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.06

מחר - עצרת תמיכה ענקית בתושבי הדרום ובצה"ל
מיקום - בכניסה לאוניברסיטת תל אביב - מ-11:00 עד 14:00 (כיכר אנטין)
זוהי עצרת משותפת שתתקיים בכל האוניברסיטאות הגדולות ובמרכזים נוספים בארץ ! (ראה פלייר מצורף)

זוהי השעה להפגנת תמיכה במדינת ישראל, בצה"ל ובתושבי הדרום -
הגיע הזמן להפסיק לשבת בחיבוק ידיים - זו השעה להראות לכולם -
לסטודנטים, לתל אביבים, לתושבי עוטף עזה והמדינה, לחיילי צה"ל ולעולם כולו -
שאנו מחזקים את ידם ואומץ ליבם של תושבי הדרום וסומכים על פעולות צה"ל במשימת ההגנה על תושבי הארץ.

זה הזמן להתאחד! זה הזמן להפגין אחידות! זה הזמן לתמוך! זה הזמן להתגאות בצה"ל ובישראל !
כולנו ישראלים, כולנו רוצים בטחון בישראל,
כולנו תומכים בצה"ל ומאמינים ביכולתו ובפעילותו !

בשעה זו שבה המדינה וצה"ל לא יושבים בחיבוק ידיים - מוטלת עלינו המשימה לתמוך בהם -

נעשה את שביכולתנו ונביא לכך שלפעילות תהיה הדים בכל המדינה !

אפשר וכדאי להזמין חברים ואזרחים נוספים לאירוע - כדאי להגיע עם דגלי ישראל !

פרטים נוספים בלינק - http://www.new.facebook.com/event.php?eid=45984816226

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר