לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2008, 21:44
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "זה מסגד מיוחד במינו: "בונקר""

ממש לא מפתיע

מאז ומעולם החביאו נשקים במסגדים
חומרי תעמולה
וכל מה שרצו להחביא למרות שידעו שמחפשים
לי אישית יצא לחפש בלא מעט מסגדים ולמצוא כל מיני מציאות
מה שמצחיק זה שהתפיסה הגדולה ביותר שלי יצא להיות נוכח בה היתה של עשרות !! ארגזים של רובים ואקדחים
מפלסטיק.
כמות אדירה של רובי צעצוע שחלקם נראים אמיתיים
ואקדחים שנראים ממש אמיתיים
אבל כמובן שגם אמלח נמצא, ובעיקר נשק קר וחומרי הסתה ודגלים אסורים
ואני מדבר על משהו כמו 15 שנה אחורה

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2009, 06:29
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "זה באמת לא מצחיק ונראה אותך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
זה באמת לא מצחיק ונראה אותך חיי כאשר עכברושים בגדלים ענקיים מתרוצצים לך על הרכית ובין הרגליים.
אני מניח שלא יצא לך להכנס ליותר מדי בתים באמצע הלילה ברצועת עזה, אז מאחד שנכנס לבתים 3 שנים מחייו אני יכול לדווח לך שילדים ועכברושים (חולדות) ישנים שם ביחד וזה הרבה יותר עצוב ממגעיל.
אם זו הדרך שלך לתאר את אותם ילדים, כעכברושים, אז זה באמת לא מצחיק.
זה עצוב וזה מעיד שלא למדנו כלום
כנראה אף פעם לא נלמד גם

יאללה,בכח אתה רוצה שאני אבכה.לא,לא שירתתי בשטחים,אני ג"ובניק מושתן שיודע לנצח מלחמות עם כוס תה מול הטלוויזיה.
עכברושים אלה אינם כאלה עקב טבעם אלא כי היה להם "מזל" להיוולד באיזור זה.ואני מעדיף להקריב אותם מאשר יהודים.כל עוד יש מלחמה,אני לא יכול לראות בפלסטיני סוג של אדם אלא חיה,שנושמת רק כי אני הומאני יתר על המידה.
קודם כל תעשה ככה,שהם יפסיקו ללמד את ילדיהם בבתי ספר על "זוועות ציוניות=יהודיות",תסביר להם,שזוהי אדמה שלנו ולא נזוז מפה בשום אופן,ואז,כשהם יתחילו לחשוב ולהתנהג כמו אנשים,אני אתייחס אליהם בהתאם.
להיום-אלה הם מיליון+ עכברושים.

את שפתם של אויביינו נלמד ונדבר איתם בשפתם!(ודרך אגב,חוץ מפלסטינים יש עוד מיליונים על מיליונים של עכברושים אסלאמיים).

ישן 01-01-2009, 06:12
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "הופצץ מסגד ששימש כמחסן תחמושת של האויב"

אוי לא,עכשיו עוד פעם באתרים מוסלמיים יתחילו לבכות,שהציונים(לא יהודים,חס וחלילה) הורסים מבנים קדושים.
אתמול אסלאמיסט אחד הסביר:נכון,הם מתחבאים בין תושבים תמימים,אבל איפה אתם רוצים שישימו את הנשק שלהם?אין להם ברירה,הם מנהלים מלחמה כפי יכולתם.
רובם של חכמי דת-עולמא-מניחים שאפשרית היא מותם של מוסלמים לא לוחמים,ברגע שהתוקף(במקרה שלנו-הציונים) מנצלים אותם כמגן אנושי.כל זאת עקב החשש,שהתוקף יכול להשמיד את כל הקהילה המוסלמית המקומית.(כלומר,עדיף,שיהרגו עשרות מוסלמים מאשר אלפים). בדיוק באותו אופן,אם מותר להרוג מוסלמי לא לוחם למען רב מוסלמי,כך גם מותר להרוג לא-מוסלמי חף מפשע למען שחרור אדמות-המטרה העיקרית של כל הסיפור.

ועוד משהו:החברה הישראלית,הודות לטבעה האימפריאליסטי,קולוניאליסטי,כובשני וגזעני היא חברה מלחמתית במלואה.כלומר,כל מי שיצא מגן ילדים,גבר או אישה,הינם מגויסים עתידיים לצבא ישראל.לא משנה אם כרגע הוא אזרח פשוט,ביום נתון הוא יהפוך לחייל(מילואים). בזה-בשרה ודמה של האידאולוגיה הציונית. ואפילו גוף "אזרחי לחלוטין" הוא חייל בצבא ציוני-בעיקר אלה "המתנחלים",שכל יבסודם הוא בכיבוש לוחמני של אדמות והפיכתם לבסיסי תקיפה נוספת.

זה רק סעיף אחד מתוך כמה,שתרגמתי תרגום חופשי,כדי שמי שעדיין לא נתקל במנטליות אסלאמיסטית לוחמנית,יראה במה מדובר.

ישן 01-01-2009, 08:04
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה יכול לצרף לינקים לדברים..."

לצערי ולצערך אסלאמיסטים יש גם בין דוברי שפות אחרות.מדובר בתושבי אזרביג"אן-רפובליקה של ברית המועצות לשעבר.את כל זה הוא כתב ברוסית,ובגלל שזה נכתב ללא שגיאות כתיב ובצורה מסודרת,לא בטוח אם אלה הם דבריו או של עוד אתר מוסלמי לדוברי רוסית.
בכל מקרה אני אביא כאן את הלינק.

http://www.day.az/forum/index.php?s...dpost&p=4082659

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.mediafire.com/?ijxxzgscw5m]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.mediafire.com/?ijxxzgscw5m]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://uploading.com/files/DU9Q5PAA/ScreenShot001.bmp.html]

ישן 01-01-2009, 08:27
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "לצערי ולצערך אסלאמיסטים יש גם..."

תשמע, שנאה יש משני הצדדים.
כעס וזעם על פגיעה בחפים מפשע.
קראתי קצת ולא הכל, אכן דברים קשים.
קוראים לחיילים שלנו זאבים ציונים, צריכים להרוג, צריכים לחסל וכו' וכו'.
מה שונה הדבר מילדים עכברושים ?
מה שונה מלקרוא להם בשמות מצידנו ? לזלזל בהם ולצפות מהם להכנע ?

חבל דווקא שלא הבאת תגובות כאלה שגם מופיעות באתר ההוא ועוד מכותב מצול"ש:
(המקור מצורף אם יש טעות בתרגום של גוגל אז כדאי להאיר/להעיר)
ציטוט:

это война.. война была всегда.. не было такого периода в истории, когда никто ни с кем не воевал.. войны будут всегда.. и жертвы будут всегда.. они будут по обеим сторонам враждующих.. и если сидеть тут и говорить "пошли мстить" это никогда не закончится.. следующее поколение захочет переотомстить.. и опять все начнется по новой.. мы можем тут сидеть и говорить о том, какие они нехорошие - убивают наших единоверцев.. но точно такие же молодые ребята, тоже не с маленькой верой в душе, сидят по ту сторону и говорят то же самое.. войной и ненавистью мира не добиться.. темнотой темноту не прогонишь.. чтобы стало светло нужен свет..

the war .. War was always .. there was no such period in history when none none fought .. War will always be .. and sacrifice will always be .. they will be on both sides of the warring .. and if you sit here and say "go to avenge" this will never end .. the next generation wants pereotomstit .. and everything will start again on a new .. We can sit here and talk about what they nehoroshie - our co-religionists killed .. but exactly the same young guys, too, not with a little faith in his heart, sitting on the other side and say the same thing .. war and hatred do not achieve peace .. darkness darkness not drive .. that was the light needed light ..

ויש עוד דעות שם רק התרגום מקשה על הדברים
שנאה ש משני הצדדים ואתה הדוגמה לכך.
גם אני חושב שאנחנו חשובים יותר מהם מאחר ואני בצד שלנו. אבל אני לא משתמש בביטויים שאתה הולך ומחפש אחר באתרים זרים שמשתמשים נגדנו.
מה יחשוב צופה מהצד ?
אלה קוראים לילדים עכברושים והשניים קוראים לחיילים זאבים.

john reese

ישן 01-01-2009, 10:49
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "לשם שינוי אני מסכים לחלוטין..."

עכברושים.אלה שמגיל קטן לומדים אותם להחזיק בנשק,ואתם הרי יודעים,למי מכוון נשק זה-הם בשבילי לא אנשים.ואני לא אשכח,איך ילדים ערביים כמעט הרגו אותנו:באינטיפדה הראשונה,ב 1990 האוטובוס נכנס לאיזור לא בדיוק יהודי,איפה שלא בדיוק שמחו לראות יהודים.חצי מהחלונות היו שבורים והחלון הקדמי הימני של נהג היה מנופץ.רק אבנים,לא יותר מזה,וכמעט נהרגנו.אז לבכות על כל ילד פלסטיני אני לא אבכה,בין אם הוא נהרג כתופעת לוואי או במכוון בגלל שהחזיק נשק ביד.
אין צורך ברצח בשביל רצח,כל השאר-פתוח להצעות.

ובבקשה,שאף אחד פה בפורום לא ילמד אותי על תורת הגזע וגזענות,אני מודע לעובדה,שכל האנשים שווים מבחינת מוצאם.אך במקום של קונפליקטים ממושכים,כאשר ברור שצד אחד לא רוצה לוותר וצד שני לא רוצה ולא יכול לוותר,אני לוקח עמדה לא אובייקטיבית והיא שלי:אזרח ישראלי יותר חשוב מכל ילד "פלסטיני".לא בגלל מוצאו אלא עקב היותו נולד וחי איפה שהוא חי.מלחמת תרבויות,אם תרצו.

ישן 01-01-2009, 11:36
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אם ככה אתה לא שונה. או שלא..."

אתה יכול להניח עד מחר הרבה דברים נוספים.אני לא רק קורא אלא גם מגיב מדי פעמים לטימטום אסלאמיסטי זה ודרך אגב יש לי גם תומכים.(אם כי יש שם איזה שמאלן ישראלי יהודי(?) שכל כולו "כיבוש","רצח עם","דיכוי" וכל הריטוריקה הידוע לך והקרובה כל כך ללבך.אח רוחני שלך,אם מותר לי.)
אני לא גדלתי בשנאה לערבים,אני סתם נתקלתי בשנאה מצדם בחודש הראשון היותי בארץ.מאז עשיתי קצת שינוי בחשיבה,גדלתי,החכמתי,נעשתי יותר הומאני במקומות א" ויותר פאשיסטי במקומות ב".
זה שאתה עושה השוואה ביני לבין אותו ילד זה מאד טיפוסי לכאלה כמוך ואני מתקשה להיעלב עליך.

הבעיה ממנה אני סובל נקראת אינסקטינקט הישרדות,אותו ילד סובל מאינסטינקט תוקפנות.אני מעדיף לדבר בשפה של אותם ג"יהאדיסטים קטנים מאשר ללמד אותם את השפה השלומיסטית התבוסתנית שלך.

ישן 01-01-2009, 11:45
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "אתה יכול להניח עד מחר הרבה..."

תומכים לכל נושא תמצא בכל מקום תסתכל כאן בפורום כמה תומכים יש לכל נושא קיצוני, או במיוחד לקיצוניים.
תעלה רעיון של טרנספר אלים או השמדה של כל המוסלמים, ותראה כמה תומכים.
אופס, אין צורך להעלות, כבר עלו, וממש השבוע.

גם אם אשאר היחיד בפורום מחזיק בדעותי הן לא ישתנו.

אתה לא סובל מבעיה שנקראית אינסטינקט השרדות מאחר ואין בעיה כזו.
אל תמציא לך מחלות שיתנו לך תירוץ לעשות דברים שאולי אתה לא באמת מאמין שהם נחוצים.

ופה למטה יש שני ציטוטים שלך שעומדים בסתירה אחד לשני, כשתבין את זה, אולי תוכל להתקדם מחשבית ולהבין למה התכוונתי, ולמה התכוון PILON שהזהיר מראש שלא יקראו לו שמאלני.
אז תעביר את הויכוח אליו ברשותך, ונראה אותך מתמודד עם אותם טענות אבל עם ימני.

ציטוט:
זה שאתה עושה השוואה ביני לבין אותו ילד זה מאד טיפוסי לכאלה כמוך ואני מתקשה להיעלב עליך.

ציטוט:
אני מעדיף לדבר בשפה של אותם ג"יהאדיסטים קטנים מאשר ללמד אותם את השפה השלומיסטית התבוסתנית שלך.

john reese

ישן 01-01-2009, 11:54
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "אתה יכול להניח עד מחר הרבה..."

לילד אין שום אינסטינקט תוקפנות. ילדים מחקים את המבוגרים שסביבם וש"מחנכים" אותם.
ילד הוא לא בדיוק "בן אדם" במובן הזה, הוא ספוג שמקבל חינוך וערכים מהסביבה, לטוב ולרע. לקרוא לילדים שם בשמות
זה כמו להגיד "ילד מוסלמי", "ילד נוצרי", לילד אין שום דת. הוא משתייך לקבוצה אליה שייכים ההורים שלו. לצערנו ההורים
של הילדים הללנו משתייכים בחלקם לקבוצה של טרוריסטים או אזרחים תומכי טרור.

אני לא שולל פגיעה בילדים האוחזים בנשק ומסכנים אזרחים או חיילים שלנו, להפך. אני בהחלט חושב שיש מקום
לסכל את השאיפה שלהם לפגוע. הטענה שלי היא פשוט שהילד לא אשם בערכים המעוותים שהחברה המעוותת שלו
הכניסה לו לראש. הטענות והגנאי ("עכברושים") צריכים להיות מופנים כלפי ההורים ומערכת החינוך, לא כלפי הילדים
שלו היה מתמזל מזלם והיו נולדים במקום אחר - גם היו מתנהגים אחרת ואולי היה להם סיכוי טוב יותר לחיים נורמלים.
ישן 01-01-2009, 15:22
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "לילד אין שום אינסטינקט..."

יותר מזה,פלסטינאי בן 55 גם לא אשם שכבר 40 שנה הוא עובד כמחבל.הוא פשוט פלסטינאי,כלומר נולד בחבל ארץ זה.זוהי לא אשמתו,הבנתי,נעבור הלאה.את הילד ההוא מגיל קטן מלמדים לשנוא אותנו ועושים מהם מה שאפשר לכנות בשמות רבים,אני בחרתי את השם עכברוש.מותר לבחור פיל או חתול או עקרב,או סתם עכבר.העיקר שבשבילי זה כבר לא אדם.אז סתם לראות בילד פלסטינאי זהו פשע מלחמה,אך ברגע שהוא זורק אבנים על חיילים או לוקח נשק,חובה להורגו או לפחות לנטרל אותו.וכמובן שהעדיפות היא לגמור עם המטומטמים הגדולים,הבכירים,ולא להתמקד בילדים דווקא.
עד שתגיע למערכת החינוך שלהם ולהוריהם,אתה בעצמך תהפוך לשאהיד.אז קודם כל,כמו מנתח טוב,אתה חייב להוריד את הגידול עצמו ואת הגרורות שלו(ובמקרה של ישראל יש הרבה מאד כאלה) ורק אז,אחרי שהסימפטומטיקה נחלשה,לעבור לטיפול:העמדת הנהגה טובה לנו,משמנו,שינוי טוטאלי במערכת החינוך שלהם ועזרה בפיתוח תשתית ומוסדות שונים.
לצערי ישראל סובלת ממחלת חוסר יכולת לגמור,לכן אנחנו כבר שישים שנה מתחילים-ולא מסיימים,ואז גם יהודים סובלים וגם הערבים.אבל אין זה אומר,שהערבים לא אשמים(כל העם אשם ה"פלסטינאי",מי פחות מי יותר) וגם הם צריכים לשלם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:36

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר