לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2009, 09:11
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
מתנות ממשרד התקשורת: חיוב לפי שנייה ואיסור העלאת תעריפים בתקופת התחייבות

החל מהיום 1.1.09 חברות הסלולר:

1. עוברות לגבייה לפי יחידת זמן בת שנייה אחת במקום בת 12 שניות כך שמהיום משלמים רק על מה שמדברים ואי אפשר לגזול אותך באופן הזה שאם דיברת 13 שניות תחוייב כאילו דיברת 24 שניות. אני זוכר את התוכנית הנוראית שפעם חברת הסלולר שלי חייבה אותי אליה כששידרגתי מכשיר:גבייה לפי יחידת זמן בת 60 שניות (!!!), כלומר אם דיברתי עם מישהו 5 שניות (כמו למשל בשביל להגיד לחבר שאני מחכה לו מתחת לבית) היו מחייבים אותי כאילו דיברתי 60 שניות.

2. לא יוכלו להעלות תעריפים בתקופת ההתחייבות כך שאם אתה מחוייב ל 36 חודשים בתוכנית שאתה משלם עליה (לדוגמא) 7 ש"ח סכום קבוע ו- 60 אג' עבור דקה (כלומר אג' לשנייה) החברה לא תוכל פתאום להקפיץ לך את המחיר באופן שרירותי בזמן שאתה במקביל מחוייב אליה ונאלץ לספוג את ההעלאה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2009, 11:47
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "לא ברור ולא נעליים. בכל הסכם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
בכל הסכם התחייבות היה מופיע בפירוש שהחברה רשאית לעדכן תעריפים. אמנם לא זכור לי שחברה כלשהי עשתה לי את זה אי פעם.

אני לקוח ותיק של אורנג' ועשו לי את זה כמה וכמה פעמים. רק לפני חודש - חודשיים העלו לי שוב את התעריף והתשלום החודשי הקבוע. כששידרגתי את המכשיר לפני כשנה דרשו ממני התחייבות ל 36 חודשים כשהם יכולים לעדכן מחירים באופן שרירותי. זה לא דבר הגון. תאורתית הם יכולים לקפיץ לך את הסכום לכל סכום אחר ואם אתה רוצה לעזוב במחאה אז הם לוקחים לך החזר הטבה.

להפתעתי דווקא בהוט הייתי בתקופות ממושכות במסלולי מבצעים כאשר הייתה להם הרשות עפ"י החוזה לשנות מחירים והם לא שינו אותו לכל אורך ההתחייבות (אחד המסלולים היה שנתיים ועכשיו אני כבר שנה במסלול אחר ואף פעם לא לקחו לי יותר ממה שסוכם בהתחלה).

ישן 25-03-2009, 10:31
  משתמש זכר עו"ד אחד עו"ד אחד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.08
קטעים הצחקת אותי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מתנות ממשרד התקשורת: חיוב לפי שנייה ואיסור העלאת תעריפים בתקופת התחייבות"

חברות הסלולר הוכיחו את נכלוליותם המקצועית. אל תבנה על התקנות.
הנה פתרון אפשרי:
אתה מקבל מסלול בחיוב של 500 ש"ח לחודש. יקר הא? אין בעיה, אנחנו נותנים לך הנה חודשית ע"ס 250 ש"ח. רק חתום על התחייבות.
שנה אחרי אנחנו מורידים את גובה ההנחה. לא העלנו לך את התעריף חס וחלילה. זכותנו לקצץ בהנחה!

חיוב לפי שניה? מעלים תעריפים, קובעים דמי שימוש חודשיים גבוהים יותר, מאריכים את הדיליי במענה ובניתוק, המענה הקולי ידבר לאט יותר ויוסיף עוד כל מיני קשקושים למשל:
במקום "התקבלה מאת..." שלוקח שניה בדיוק, יאמרו "ההודעה שלה אתה עומד להאזין התקבלה ממספר הטלפון הבא..."
ואלה פתרונות שהצלחתי לחשוב עליהם בשניה תוך כדי שיעור.

הם ישקיעו הרבה יותר זמן ומחשבה כדי להפוך את התקנות לכתב פלסתר כמו שהם נוהגים לעשות כל הזמן מתאבת הבצע וההתנהגות הגועלית והבלתי הוגנת שלהם!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:50

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר