לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2009, 11:11
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
פריקה

נורא חבל לי, עוד שלב בחיים שלי עומד להסתיים וגם ממנו אני יוצאת בלי ה"חבורה" הזאת, במשך שנתיים וחצי ראיתי איך זה קל להכיר עוד חברים ולהיות איתם כל יום אבל בתכלס החברויות האלה הן חברויות נוחות ותו לא. השקעתי בקשרים האלה מעל ומעבר כדי לקבל סטירה כל פעם מחדש ולהבין עד כמה החברים האלה הם חברי אינטרסים, ברגע שלא היו צריכים ממני שום דבר הם נעלמו והלכו לאנשים אחרים.

ציפיתי לצאת מהתואר הזה עם איזה חבורה כמו בסרטים, בני 30+- שיוצאים ומעלים חוויות וגדלים יחד, אבל ברור שברגע שאקבל את התעודה לא ישאר כלום, אמשיך למקום אחר בלי החבורה הזאת.

מאז שחברה שלי נפטרה זה הפך להיות לשיגרה, מקום חדש, חברים חדשים, ושוב, נגמר השלב ושוב לבד, כל אחד מתפצל למקום אחר ולא שומרים על קשר בגלל הדוחק היומיומי.

לא טובה בלשמור על קשרים, שני האנשים שאיתם אני בקשר שנים נמצאים שם בגלל שהם משקיעים יותר, הם מתקשרים ויוזמים, ולי אין אף פעם זמן, כל העבודות והעובדה שאני גרה מחוץ לעיר כבר כמעט 3 שנים עושים את שלהם.

אני מתגעגעת למה שהיה, כשחברה שלי עוד הייתה בחיים, כשהכל היה משותף, היינו יוצאים פעם - פעמיים בשבוע כל החבורה, יושבים באיזה פאב או סתם מעבירים את הזמן, הטלפון תמיד צילצל, עכשיו נותר לי רק לראות חבורות של אחרים וללכת איתם מידי פעם, לרוב כי אחד הבנים שם מתחיל איתי, וכשמגיע סוף הקשר <או הסירוב> אז כולם נעלמים יחד איתו, וגם ככה הם לא החבורה שלי, אלא שלו.

רוצה את החברה הטובה הזאת שיחד נעשה דברים, נשפוך את הלב בחופשיות, לא ידידים. זה כ"כ חסר לי, הלוואי שיכולתי להחזיר את השעון לאחור ולעשות דברים אחרת, אבל אי אפשר, חברה שלי ז"ל לא תחזור, ואף אחת לא נכנסת לנעליים של ה"חברה הכי טובה", השנים עברו, ויותר מידי, התבגרתי, השתנתי מהקצה לקצה, אבל הקשר היחידי שלי עם מישהי שאני אוהבת הוא טלפוני בגלל המרחק הזה והדוחק <ואת יודעת מי את , וגם לה יש את החבורה שלה והחברות הטובות שלה.

בתכלס - אני לבד. זה מתבטא ביציאות של שישי, זה מתבטא בכך שאחותי טסה ואז איבדתי את הרצון לצאתוזה הכי מתבטא בכך שאני יושבת לבד בחדר ולומדת שקיר לידי נמצאת כל "החבורה" שהכרתי והשקעתי ב 3 שנים האחרונות- בלעדיי כי אין להם יותר מה לקחת ממני.

אני יודעת בגלל מי הגעתי למצב הזה עם החבורה מהלימודים, קנאה נשית נטו. לי היו המון חברים, רזיתי בצורה משמעותית, מתלבשת אחרת והכל כ"כ שונה, דבר שלא התאים לה, גם הדייטים שלי יצאו מוצלחים, תמיד הגברים הטובים ביותר, החכמים והיפים, גברים וקשרים שלה לא היו, גוף והצלחות שלה לא היו. אז היא סיכסכה בנינו, ביני לבין כולם ואחר כך דאגה לחזק את הקשרים שלה עם כולם דרך לימודים ומפגשי ארוחות, נשמע כ"כ חלש אבל עבד לה מצויין. נתקתי את הקשר איתה ולמרות שזה היה לטובתי כי היא רק נתנה עצות רעות שנועדו להכשיל אותי, איבדתי גם את הקשר עם כולם, לא יודעת מה היא אמרה להם.. היא מסוגלת להכל, אבל וויתרתי עליהם, עברתי את השלב של לנסות ולברר, יותר מידי לחץ בלימודים ובחיים כדי להתחיל לברר ולנסות להשיב את הכל.
אז ככה השבוע ישבתי בחדר שלי לבד, הפלאפון כבוי כהרגלו, וגם כשכבר מתקשרים אז הוא באיזה פינה חשוכה בחדר, אין לי כבר אנרגיות לזה, רוצה רק להתחתן ולנהל אורך חיים שכולל בעל, עבודה, משק בית וילדים, עד כמה שזה נשמע הזוי, אני בת 22 ומרגישה שזה הזמן שלי, לא לצאת לחו"ל ולמצוא את עצמי, לא להיות חיית מסיבות, מאסתי ביציאות לפאבים ולמסיבות, רוצה רק להתיישב.

תודה למי שקרא עד כאן, סוג של פריקה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2009, 18:52
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "פריקה"

מותק, אני באמת מרחם (במובן הכי לא פתאטי שיש..), אני לא יודע אני נמצא במצב שלך בין בן אדם של חבורות לבין חבר טוב אחד פשוט אין כוח להשקיע בקשרים עם אנשים. לחשוב שאיבדת בן אדם שהיתה חברה כל כך קרובה שלך בצורה כזאת טראגית ומכלול הארועים אחרי זה ולפי מה שאת כותבת זה מתבטא גם אולי ביחס ו'כמות' ההשקעה שלך בחברים.
אני אמנם לא מתיימר להיות אדם בעל חכמת חיים גדולה אבל אני חושב שגם את יודעת את התשובה והפתרון בעצם, השינוי צריך לבוא ממך... זה תלוי בך אם תרצי להשקיע בקשרים עם האנשים לדבר איתם. את כתבת שאין לך כבר אנרגיות לענות אפילו.

אני מקווה שמה שכתבתי עזר ולו במעט. אני חייב ללכת כעת אני מקווה שאוכל לעזור יותר כשאחזור..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

ישן 09-01-2009, 02:03
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
יכולתי להישבע שבאתי בכוונות טובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "פריקה"

תסלחי לי על הזילזול אבל- "עוד שלב בחיים שלי",מותק אנחנו בני 22 עדיין חיים במסיבות שתיה סמים התנסויות וכל מה שקשור בזה,את לא מבוגרת ומדוכאה כמו שאת חושבת שאת,את עדיין סופר צעירה ויש לך סופר כוח להמשיך בחיים,וכניסה לדיכאון זה לא מה שיעזור לך להעביר את ה98 שנים הבאות(תמיד מאחלים עד 120 לא ? )

בכל מקרה אני בגילך אבל לא מתיימר להרגיש את מה שאת מרגישה,בנוסף לפי מה שאת מתארת את בנאדם שאוהב חברה,למרות שאת לא שומרת על קשר עם כולם,את עדיין יושבת בבית מחכה לכל סימן חיים מהפלאפון,אם כזה הוא הצורך שלך בחברה,האם כל כך קשה ליצור קשר בעצמך?

במקום לשבת מול הקיר ולספור את הרבדים של הצבע הלבן שניצבע לא פעם אחת ולא פעמיים,ולהקשיב לקולות בחוץ,צאי החוצה ותשמיעי קול בעצמך,אין שום פסול לרצות בחברה זה הטבע האנושי,אין ספק שאת מרגישה מדוכאת כי את לבד,תנסי להיתחבר אם אנשים סביבך לא משנה באיזה דרך ותראי איך תרגישי יותר טוב עם עצמך.

הפיסקה השלישית נכתבה באמת בכנות רבה לרוב אני עצמי בנאדם פסימי מאוד,ואני יודע מה זה לחיות לבד בלי אף אחד,ואני לא מאחל את זה להרבה אנשים,רק אנשים מסויימים נכנסים לתוך עצמם בולעים את עצמם וחוזרים שלמים.
ואת מאמי לא הייתי מציע לך לצעוד בדרך הזאת,צאי לפאב דפקי תראש,עם ההאנגאובר של מחר תעלי על האוטו תיסעי לאט לאט לאיזה מקום שקט מקום גבוה להשקיף על הטבע קחי שמיכה קחי כרית,כל מה שחסר לך זה לקחת שאיפה עמוקה לריאות וללכת לישון לשכוח מהכל.

זה מה שאני עושה מקווה שעזרתי,בכנות ! (וזה נדיר למצוא כיום)...
ישן 18-01-2009, 03:11
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי yossiF22 שמתחילה ב "למה את חושבת שזה רק עושה נזק..."

סמים, אלכוהול וכד' הם פשוט אמצעים של איבוד הדעת..

במילים אחרות - אתה מציע למישהי בדיכאון פשוט להסיח את הדעת מהבעיות שלה ולהיכנס לעולם של טראנס הזיות ופיזור נפש.

הבעיה מתחילה כשחוזרים למציאות כשנגמר החומר ואני יכול לומר לך שברוב המקרים, אם לא בכולם, הסיפור לא נגמר טוב..

אבל מ'כפת לך?? זה לא כאילו באמת מזיז לך אם מישהו, אולי במצב לא כלכך טוב, לוקח ברצינות את ההודעות שלך..
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 19-01-2009, 13:41
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Mithrix שמתחילה ב "וואו..."

וואו.

באתי לכתוב לך תגובה כזאת שתפיל אותך מהכסא, תוריד אותך בנוק-אאוט כך שלא תוכל להוציא את הפרצוף שלך מהחדר, תפרק לך את צורת החשיבה שלך לכל החיים.בסוף החלטתי שאפשר פשוט לכתוב שכתבתי ומחקתי את זה כדי לא לפגוע בך.

תן לי דבר אחד הגיוני בסמים שבאמת מועיל לאדם בחייו, בעוד הוא לא לוקח סיכון שהן יתפרקו לגמרי ואולי אני אפנה מזמני לפתוח איתך דיון על כך. וכמובן שזה יהיה בפרטי.

מי יתן וכל האנשים ידעו להתמודד כמו שצריך עם החיים שלהם בלי לדפוק לעצמם ת'מוח.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר