לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2004, 14:56
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
כן סחלב זה קרבי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gever123 שמתחילה ב "סחלב - קרבי ???"

יחידת סחלב נחשבת ליחידה קרבית ובתום השירות שלך אתה מקבל תעודת לוחם, בנוסף לא מעט חיילים של היחידה נהרגו במהלך שנות האינתיפאדה ככה שאתה גם מסכן את החיים שלך, הפעילות המעשית היא שמירה ואיבטוח של העיר חברון, שמירה שלא יווצר חיכוך בין הערבים והיהודים והצבת מחסומים קבועים וסטטים כדי לשמור על בטחון תושביה היהודיים של העיר וכדי למנוע חדירת מחבלים לחברון ולשאר חלקי הארץ.

אני לא יכול לתת לך המלצה ללכת לשם, אין לי מושג אבל מה שאני יודע שזה לא ממש תלוי בך כי פשוט מאוד יבחרו אותך לפי איך שבא להם לא משנה מה הדירוג שתעשה ככה שיהיה בהצלחה (פש"צ כבוד !) בטירונות ובהצלחה הלאה בהמשך השירות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2004, 15:07
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
ייצא לי להחליף אותם למשך שלושה שבועות בחברון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gever123 שמתחילה ב "סחלב - קרבי ???"

התשובה היא לא חד משמעית - מצד אחד סחלב נמצאים במקום קשה מאוד, חברון זה עיר מטורפת, שום דבר לא ברור שם, מי חבר מי אויב, באמת שזה אחד המקומות המסוכנים שייצא לי להיות בהם, וכפי שנאמר בהודעה למעלה, לפני שנה בערך נהרגו ליחידה שתי לוחמים בזמן ששמרו בעמדה בחברון.

אבל אופי הפעילות הוא לא מעניין במיוחד, הרבה מחסומים שהם יותר עמדות שמירה ממחסומים (כי בדרך כלל אין הגבלת מעבר ואם יש אז כולם יודעים שיש אותה ואף אחד לא מנסה לעבור) האקשן הוא הרבה בהפרות סדר, אבל אתה ממש מרגיש כמו גננת כי היהודים מתגרים בערבים והערבים מתגרים ביהודים בחזרה.

יש אקשן, וכשיש אקשן אז הוא הרבה יותר מעניין ממקומות אחרים, אבל מדובר בעבודה מאוד מאוד שוחקת.

בשורה התחתונה - אם כל הקושי והחוסר שפיות שקיים שם, זה עדיין תפקיד לוחם ועדיין תפקיד קרבי, ויש שם אנשים באמת איכותיים (יצא לי ליסגור איתם שבת), אני ממליץ לך ללכת על זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר