לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2009, 11:52
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
אתר Ynet באנגלית הושחת על ידי קראקרים...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://shimi.net/images/stories/Ynetnews-crack/20090102-ynetnews.png]

מבדיקה שערכתי, נראה שמישהו שינה את שרתי ה DNS שמנהלים את הדומיין, משרתי ה DNS הרגילים, של חברת הפצת התוכן Akamai, לשרתי ה DNS הבאים: ns1.bestsecurity.jp, ns2.bestsecurity.jp, אשר בתורם מכריזים שכתובת ה IP של ynetnews.com היא 64.38.30.147, השייכת לחברת אירוח אתרים בשיקגו, בשם FastServers, ומשם עולה האתר המושחת.

כדי לבצע דבר זה, היה צריך לפרוץ לחשבון הניהול של הדומיין Ynetnews.com, או, לחלופין, לפרוץ למחשבי החברה שבה נקנה הדומיין - חברת DomainTheNet. כנראה שאופציה זו נבחרה לאחר שלא הצליחו לפרוץ לשרתים של Akamai הבינלאומית, אז הלכו על האופציה הישראלית יותר...

נראה שלבינתיים התקלה בשלבי סידור (שרתי ה DNS תוקנו, אבל עדיין נמצאים בזכרון המטמון של ספקי אינטרנט שונים ברחבי העולם, ולכן חלק מהגולשים מקבלים את האתר המושחת, וחלק את האתר התקין...)

מקור: אני

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2009, 12:43
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "שרת רישום של אתרים ישראלים נפרץ"

אכן העליתי בהודעה המקורית שלי שזה כנראה מה שקרה.

רק שזה לא "של אתרים ישראליים". זו חברה ישראלית, שבין השאר, מורשית ברישום דומיינים. במקרה של האתר דנן, שהוא אתר עם סיומת com, הוא בכלל לא "ישראלי" מבחינת האינטרנט, אלא רישומו מתבצע במערכות חברת Verisign מחו"ל, אשר מנהלים את מרשם הכתובות בסיומת com.

לצורך העניין, אם Ynet היו הולכים לחברה קצת יותר מקצועית, ישירות בחו"ל (מומלץ להמנע מחברות שבכתובות הדפים שלהם מופיעה הסיומת asp או aspx... שאגב, במקרה, תמצאו ב DomainTheNet...), לא יכלה הפריצה הזו לפגוע בהם, כיוון שהיא אינה נוגעת, כאמור, לאתרים "ישראליים". (אתר ישראלי, כלומר עם סיומת il, מנוהל על ידי מונופול יקרן למדי ששמו ISOC-IL - "ארגון האינטרנט הישראלי", ארגון "ללא כוונת רווח", אבל כנראה עם רווחים בפועל - עובדה שהם יושבים במגדל אביב ברמת גן... במקרה הזה, DomainTheNet היא רשם מורשה של ISOC-IL, אבל זה לא הופך את ynetnews.com ל"ישראלי"...)

ישן 02-01-2009, 13:31
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
קוריוז
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אכן העליתי בהודעה המקורית שלי..."

לדואר האדום של TheMarker הגיעו ידיעות לפיהם גם האתר Bwoman.co.il נפרץ אתמול על ידי האקרים פלסטיניים. הדבר התגלה היום בשעה 6 לפנות בוקר. ככל הנראה אירגון האקרים פלסטיניים מוסלמים הנמצאים בצרפת ביצע את ההשתלטות. בעת הכניסה לאתר נשמעה מנגינה שקטה ברקע ועל הצג הופיע כיתוב עם תמונה הקורא להפסקת המלחמה והפגיעה בילדים ונשים חסרי ישע בעזה. אתר זה נמצא בבעלותו הפרטית של סמיר זערור, ערבי ישראלי המתגורר ברמלה.

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=dw20080102_0014789

תגובה מס' 9 - סמי זערור
פרצו לי אישית לאתר Bwoman.co.il
הם עבדו על האתר שלי ב 5 6 לפנות בוקר, כדי שאף אחד לא ישים לב...

זה כנראה האתר של סמי
www.Bwoman.co.il

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר