לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2009, 10:16
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי VitaminC שמתחילה ב "טיפול רפואי בפלשתינים בישראל"

בסופו של דבר, אתה משלם. גיסי רופא שמטפל בחארות האלה (ציטוט של אלוף אריאל שרון במליוה"כ).
לדבריו, חלק משלם מכספו (עכשיו תחשוב מאיפה הישיג את הכסף) אבל הרוב ממומנים ממרכזי שלום למיניהם, כגון "מרכז פרס לשלום" ואחרים. "מרכז פרס לשלום" ממומן בחלקו מכספי משלם המיסים.

אבל יש עוד עלויות הקשורות בטיפול רפואי: תורים.
רופא או חדר ניתוח, מטפל בחולה אחד כל פעם, ולכן יש תורים לטיפולים.
כאשר מגיעים ערבים מבחוץ שמוצנחים לראש התור, משלמי מסים וביטוח בריאות רבים נדחפים לאחור. כאשר מדובר בטיפול דחוף או מציל חיים, יהודים נדחים ומתים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2009, 12:55
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי omry n שמתחילה ב "אם אבא שלך יחטוף "כאפה"..."

קודם אבא שלי לא יחטוף כאפות במחסום כי הוא עבר מזמן את גיל המילואים. אם כבר - אני אחטוף כאפות, ולמזלי אני מספיק ותיק ולא זרקן אז לא שולחים אותי לתע"מ אלא מזמנים אותי לתרגילים.

וזה פשוט עניין של השקפה. אני חושב שטיפול רפואי, גם ע"ח משלם המיסים, בכמה חולים פה ושם לא ישבור אותנו כספית אבל כן חשוב לנו כעם הומאני.
אני לא חושב שמשפחתו וחבריו של אדם שרופאים יהודיים הצילו את חייו יהיו בין אלו שנותנים כאפות, שזה חשוב בפני עצמו, ואני בטוח שהתועלת התקשורתית שאפשר להפיק מזה היא גדולה מזו של איזה שהוא קמפיין שאולי היו מעלים. זה שלא מנצלים את התועלת הזו זה כבר סיפור אחר של הביזיון ההסברתי של ישראל בעולם.
ושוב, גם בלי הסברה - לי אישית זה חשוב ומחמם את הלב בדיוק כמו משלחת של יחצ"א לסיוע לנפגעי רעידות אדמה או צונאמי באיזה חור.
ישן 02-01-2009, 12:59
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי VitaminC שמתחילה ב "טיפול רפואי בפלשתינים בישראל"

אז מהכמה וכמה פלסטינים שפיניתי לבתי חולים ישראליים עולה התמונה הבאה:

על מבוקשים,דרושים,ופלסטינים שמוחזקים בבי"ח בגלל שצה"ל מעוניין בהם-משלם משרד הביטחון.

פלסטינים שהגיעו לבי"ח ישראלי מיוזמתם האישית-מממנים את עצמם,ולעיתים מקבלים סיוע מארגונים הומניטריים.ד"א,זה ממש יקר. אחד הפלסטינים שפיניתי מקלקיליה,תוך כדי ניתוח שהסתבך,נאלץ לתת פיקדון של 10,000 במזומן,בכניסתו למיון (הילדים שלו נתנו,הוא היה די מורדם)

תהליך השגת האישור,לפחות ביהודה ושומרון,עובר דרך האחראית על תיאום רפואי במנהל התיאום והקישור,הדי ידועה לשמצה בקושי שיש לקבל אצלה אישור,אבל ההליך יכול לקחת בין כמה שבועות במקרים פחות דחופים,ועד מס' דקות במקרים דחופים. מה שכן,במקרים דחופים ביותר (תאונות דרכים וכו') קודם מפנים,ואחר כך מקבלים אישור בדיעבד.

דווקא בנוגע לטיפול של פלסטינים ביהודים,נתקלתי בזה,ולא במקרה אחד.כמו שאנחנו מטפלים בהם אם אנחנו מגיעים ראשונים,כך גם הם.עניין של אדיבות בסיסית בין צוותי רפואה.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר