לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2009, 17:18
  anonimi150001 anonimi150001 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.09
עזרה עם מישהי, רמזים שהיא שולחת או לא

שלום..

הסיפור שלי הוא כזה: יש לי מישהי איתי בעבודה, אני נמצא איתה בעבודה כבר 8-9 חודשים, הכל היה רגיל כמו עם כולם, בשבועות ובמיוחד בשבוע האחרון הרגשתי שאני רוצה אותה, אני כל היום חושב עלייה, חולם עליה לפעמים, ובמקביל אנחנו מתקרבים כל הזמן, יושבים הרבה ביחד, צוחקים (למרות שזה היה תמיד אבל לא בתדירות כזאת)...

אבל יש דברים שונים שקורים, לדוגמא: יום אחד היא הראתי לי תמונות והיא אומרת לי "זה חבר שלי" ואחרי 2 שניות אומרת לי סתם, או שהיא רואה אנשים אומרת איזה חתיכים ואז אומרת סתם, אבל יום אחד היא באה ודיברה עם חברה טובה שלה, והיא אומר לה שהיא בחיים לא תצא עם מישהו בגיל שלה, אני בגיל שלה, או שהיא רוצה לגרום לחבר לשעבר שלה לקנא ושאני יעזור לה, אבל מנגד היא אומרת לי שהיא רוצה שאני יעזור לה ללמוד למבחן..

אני מניח שהבנתם את התמונה הכוללת, אני בטוח ששחכתי משהו, אם כן אני אוסיף..

אהה ומשהו חשוב, הרבה אמרו לי שהחברה הכי טובה שלה מעוניינת בי, וגם היא מהעבודה, וזה יוצר קצת בעיות..

אז מה לדעתכם קורה ? לדעתכם היא גם מסתכלת עליי בצורה כזאת ? ומה עליי לעשות ? ואל תגידו לי תזמין אותה, או דברים בסגנון, כי אני ביישן מאוד מאוד, ואני בחיים לא עושה דברים כאלה גדולים, אלא דברים יותר קטנים, כמו אם היא שואלת אם יפה ואני מחמיא לה באותה רגע, אבל ככה סתם בחיים לא, ככה אני, בעיה, אבל אין לי מה לעשות עם זה..

תודה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2009, 20:58

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "אני מסכים איתך. יש הרבה..."

קרה מקרה, פעם אחת היא אמרה לחברה שלה שאין לה תמונה איתי, אז היא באה לצלם אותנו, אז חיבקתי אותה, אתה יודע כזה הנחתי עליה את היד, איך להסיבר, כמו שבסרטים בחור שם על בחורה שהוא יוצא איתה את היד ואז הוא חושש עם היא תוריד לו אותה, אז חיבוק כזה, והצטלמנו, לא הרגשתי שהיא מתנגדת, אבל עדיין, זאת תמונה שה הגיוני שאני יחבק אותה, או שפעם אחת ישבנו בספה כזאת, והיא נשענה לאחור לכיווני, לא רציני, הישענות קלה, אני לא בטח אפילו שהיא שמה לב שהיא נשענת עליי, כנראה שכן אבל לא בטוח, אבל הכל טוב ויפה, מה אני עושה מפה ? כי כמו שכתבתי להזמין אותה אני לא יזמין אותה, אז בבקשה רעיונות אחרים, ובבקשה אל תגידו לי אין מה לעשות אתה חייב להזמין אותה, כי בטוח יש עוד דרכים, וכמו ש UAL כתב ני לא הביישן היחיד אז חייבת להיות דרך
ישן 04-01-2009, 21:17
  משתמש זכר UAL UAL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי anonimi150001 שמתחילה ב "קרה מקרה, פעם אחת היא אמרה..."

זה טוב שציינת את זה.

כי נשים מחשיבות מגע הרבה יותר ממה שאתה מחשיב את זה.

אז לכן לדעתי אתה כן יכול ללכת על זה.

נכון שאמרתי שאתה לא הביישן היחיד, אבל נראה לי שקיבלת מספיק רמזים.

אתה גם לא חייב להגיד את זה מול כולם בעבודה.

תן לה איזה טרמפ ערב אחד, או תפוס אותה בדרך החוצה, ותציע לה לצאת איתך לאכול משהו - אפילו בארותו הערב - ותראה איך היא מגיבה.

אם היא מסתייגת - אז תבין לבד ולא קרה שום דבר וכך גם אין מבוכה.

אם היא מעוניינת - מזל טוב!

ורק שתדע שאפילו אם היא לא מעוניינת - נשים מאוד מוחמאות שמתחילים איתן.

ועוד טיפ: אל תחשוב אל מה יקרה אם היא תסרב.

תחשוב על כמה טוב יהיה אם תסכים וכמה אתה מפסיד מזה שלא תיקח יוזמה.

בהצלחה!

UAL

ישן 04-01-2009, 21:26

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי UAL שמתחילה ב "זה טוב שציינת את זה. כי נשים..."

סבבה אחי , אבל קורה מלא פעמים שאני עובר לידה ואני שומע אותה מדברת כל הזמן עם בחורים, מלא פעמים, נכון שכנראה רובם ידידים, אבל היום למשל הבאתי לה טרמפ, והיא דיברה בטלפון על מישהו, וממה שהבנתי זה היה על מישהו שהיא הייתה איתו בקשר, ומה יהיה עם זה, לא בטוח שהיא דיברה על העתיד של הקשר ההוא, לא כל כך הקשבתי, יותר התבאסתי, ובקשר של להזמין אותה, אם זה לא ילך ויקרה משהו לא נעים, אני כול יום אחרי זה יהיה איתה וזה לא נעים בכלל, ושוב, אני לא יודע מה לעשות, כאילו אני ממש חסר ניסיון, וכן אני לא ילד בן 15, אבל ככה יצא אצלי אני ממש חסר ניסיון, טוב אז אם אין לכם עוד איזה שהם רעיונות איך להתקרב אליה בלי להגיע למשהו ישיר מדי, אז נחכה להתפתחויות, שלא תחשבו שאני נותן לה לעשות הכל, זה לא שאני יושב כל היום ומחכה שהיא תבוא אליי, אני כל הזמן בא אליה, יושב איתה מדבר איתה, תחוק איתה,אבל לא מסוגל לנסות משהו ישיר, אני ממש חבל לי שזה ככה, אבל ככה אני ולא נראה לי שיש משהו שישנה אותי..
ישן 04-01-2009, 21:25
  needhelp1 needhelp1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי anonimi150001 שמתחילה ב "קרה מקרה, פעם אחת היא אמרה..."

אני יודע שההודעה הזאת יכולה לעורר עצבים אצל כמה נשים, אז שתדעו, אני לא שובניסט.. אני חושב שאלו דברים שנטמעו בתת מודע של כולנו מהילדות.

אם היא רומזת לך שהיא רוצה אותך, אז היא רוצה שתיהיה גבר ותעשה את הצעד הבא, מבחינתה היא עשתה את שלה! רוב הנשים רק ירמזו ולא ייקחו את זה כמה צעדים קדימה, למה? כי זה התפקיד של הגבר!
מה אתה עושה במקום לקדם את זה? אתה רוצה לרמוז לה בחזרה. מה היא תעשה אחרי שתרמוז לה? היא תמשיך לרמוז לך או שהיא תבין שאתה לא הולך לעשות עם זה שום דבר ולאט לאט ירד לה ממך. אל תבנה על זה שהיא תקדם עיניינים!!!

בקיצור, אם תרמוז לה ולא תקדם את זה - אתם לא תיהיו ביחד!!

אתה אומר "אני ביישן" וזה לא נכון.. אתה צריך להגיד "אני פחדן". מה כבר יקרה לך? מקסימום היא תגיד לא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר