לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2009, 22:09
צלמית המשתמש של amirsgv
  משתמש זכר amirsgv amirsgv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מאצו פיצו שמתחילה ב "וואו, שומו שמים! זה מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מאצו פיצו
וואו, שומו שמים! זה מה שמטריד,צורם, מפריע, טורד את מנוחתם של חברי הפורום הנכבד הזה בימים אלה. אין לך דברים קצת יותר רציניים לעסוק בהם?
.

אנחנו לא מנהלים מלחמה. מותר לדבר גם על "שטויות".

ציטוט:
אולי הוא קנה את המעיל של ירום הודו איש צ.א. בשוק הפשפשים?
בעזה.

ואם אני אקנה שכפ"ץ בשוק, זה חוקי ? אם זה מעיל צ"א, אזי הוא נועד ללבישה ע"י אנשי צ"א, נדוקה סוף פסוק

ציטוט:
וו איך קציני המילואים של פיקוד העורף, המןופיעים בטלויזיה, מתהדרים במדים של אנשי קנע..

אתה צודק, מדי ב' במידה ק' יהלמו יותר דמות יצוגית ... וברצינות, הם מייצגים את צה"ל. ל-YHS יש סיפור שהוא סיפר פה איך משלחת צה"ל למחנות ההשמדה נראית כמו פלנגות עם ארבעה או ששה סוגי מדים, זה באמת לא נראה טוב

ציטוט:
וואולי אחרי שנפתור את כל הבעיות האמיתיות האלה , נעבור לנושאים הזניחים כמו מלחמה בעזה.

כנראה שאתה ואני לא ננהל מלחמה, אחרת היינו בחמ"ל ולא כותבים בפורום

גלריה: www.pbase.com/amirsgv

נערך לאחרונה ע"י amirsgv בתאריך 04-01-2009 בשעה 22:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2009, 23:20
  Eli0607 Eli0607 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
ממש מצחיק אותי מה שקורה פה....
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי amirsgv שמתחילה ב "לא, יש פה כללי נימוס אלמנטרי"

סתם להבין את מה שאתה אומר, -
ציטוט:
לא כל יחס מכובד לותיקים ממך הוא טחינת צעירות
כלומר אתה עדיין טוען שבגלל שאתה ותיק פה בפורום ויש לך מעל 1500 הודעות ( כבוד !! )
פה בפורום את זכאי ליחס של כבוד ( בלי קשר למי שאתה ומה אתה, סתם כי אתה ותיק פורום ).
בנוסף כתבת שאם אני ימשיך בגישה זו כלומר בגישה של לא לתת פה לותיקי הפורום ולמפלצות הודעות כמוך ( 1500 הודעות כבוד ועוצמה ! ) את הכבוד שלדעתך מגיע להם.אתם תמנעו ממני לכתוב פה בפורום.
מעניין.. אז דבר ראשון, אם מאיזושהי סיבה לא ברורה החלטת לקחת את מה שאני ( בן אדם שאתה לא מכיר ושלא מכיר אותך ) כתבתי כל כך אישית וכל כך להפגע מזה אז שמע אחי באמת לא יודע מה להגיד לך.. כמובן שלא התכוונתי שתפגע ככה וצר לי על כך.

ודבר שני, אם יש פה עוד אנשים שחושבים כמוך בדיוק בכל העניין הזה של ותיקים וכבוד ואיומי חסימה אשמח אם הם יגיבו פה ואז אני יחסום את עצמי כבר...
ישן 04-01-2009, 22:45
צלמית המשתמש של amirsgv

תראה
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי LexXx שמתחילה ב "פליז שאתה מקבל בשירות נועד..."

פליז שאני מקבל, אולי אני אלבש אותו, בטח בשירות מילואים - אבל לא ממש נראה לי שאלך עם מעיל שכתוב עליו "גדוד XXX" באזרחות. למעט האמת, יש לי פליז שקיבלתי מגדוד המילואים שלי, ולא נראה לי שאלך אתו באזרחות - ואחרי שתשתחרר, נראה לי שגם אתה לא ...

יש גם הבדל בינך וביני, אנשי מילואים (לפחות אני ...), לבין כתב צבאי בשידור בטלוויזיה. מצדי, ביום שישי בערב שילך עם מדי ב', דרגות רא"ל ופליז של מסייעת 13, אבל בטלוויזיה, נא יתכבד ויכבד את הוראות המטה הכללי.
בכל מקרה, מאחר והבעתי את דעתי לעיל שזה לא מעיל צבאי, הדיון לא רלוונטי.

ישן 05-01-2009, 18:48
צלמית המשתמש של NehemiaG
  NehemiaG NehemiaG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי amirsgv שמתחילה ב "[QUOTE=מאצו פיצו]וואו, שומו..."

זה לא פשוט כמו שאתה מציג את זה.
על פי חוק אסור ללבוש מדים שלא במסגרת שירות צבאי (אאל"ט זה סעיף מפורש בחוק העונשין).
מצד שני, מעיל צ"א הוא לא בגדר מדים - מדובר במעיל אזרחי להפליא שניתן לקנות בצורה חוקית להפליא, שמוענק לאנשי צ"א והם רשאים ללבוש אותו מעל מדי א' ומעל סרבל טיסה. וגם באזרחות (הוא שלהם, מתנה מהצבא).
מעיל פליינג ז'קט של צ"א (האפור עם הפרווה והפאץ' המרובע) הוא בהחלט פריט לבוש צבאי שאסור ללבישה שלא במסגרת שירות פעיל מעל סרבל טיסה בלבד.
כיום מעיל פליינג ז'קט כחול/ירוק של משרתי קבע שלא זכאים למדי הקבע החדשים הוא פריט לבוש אזרחי שמותר ללבישה מעל מדים (לא מנופק יותר על ידי צה"ל, אבל אם הוא תואם את מפרט אט"ל הוא מותר ללבישה מעל מדי א').
מעיל פליז עם סמל היחידה שהוענק למשרתים ביחידה או נקנה על ידיהם (יש ויש) מותר ללבישה אזרחית. מעיל שנופק על ידי מרכז ציוד ליחידה הוא רכוש צבאי לכל דבר ועניין.
חם-צוואר שנרכש על ידי חייל ותואם את מפרט אט"ל מותר לשימוש באזרחות, חם-צוואר שנופק ביחידה הוא רכוש צבאי לכל דבר ועניין..
שכפ"ץ אזרחי שתואם 1:1 שכפ"ץ צבאי הוא עדיין שכפ"ץ אזרחי שאינו רכוש צבאי ואינו מדים, ולכן מותר לשימוש.. שכפ"ץ צבאי הוא רכוש הצבא.

ישן 05-01-2009, 21:00
צלמית המשתמש של amirsgv

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "זה לא פשוט כמו שאתה מציג את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NehemiaG
זה לא פשוט כמו שאתה מציג את זה.
על פי חוק אסור ללבוש מדים שלא במסגרת שירות צבאי (אאל"ט זה סעיף מפורש בחוק העונשין).
מצד שני, מעיל צ"א הוא לא בגדר מדים - מדובר במעיל אזרחי להפליא שניתן לקנות בצורה חוקית להפליא, שמוענק לאנשי צ"א והם רשאים ללבוש אותו מעל מדי א' ומעל סרבל טיסה. וגם באזרחות (הוא שלהם, מתנה מהצבא).
מעיל פליינג ז'קט של צ"א (האפור עם הפרווה והפאץ' המרובע) הוא בהחלט פריט לבוש צבאי שאסור ללבישה שלא במסגרת שירות פעיל מעל סרבל טיסה בלבד.
.

נחמיה היקר
שליטתך המופלאה ברזי פקודות מטכ"ל כולל מספריהן היא ללא ספק אקזמפלר מיוחד במינו. אם זהו זכרונך - אתה תותח. אם יש לך זמן לחפש - שתהיה לי בריא ...
א. המעיל האפור עם הפרווה, למיטב ידיעתי מאז ומתמיד, ניתן ללבישה על מדי א'. אם יש חידוש מהשנים האחרונות שהוא לטיסה בלבד, מעניין - כי אז מהו מעיל מעל מדי הקבע לשימוש צ"א ?
ב. זה שרשאים ללבוש את המעיל, ניחא - גם דובון רשאים ללבוש אם קר לך, וזה לא הופך אותו לפריט אזרחי. למיטב הבנתי, אם המעיל סופק על ידי הצבא, הוא לא ניתן לשימוש אזרחי. אם מאן דהו קנה באיביי - שיהיה לו לבריאות ...

ישן 05-01-2009, 21:20
צלמית המשתמש של NehemiaG

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי amirsgv שמתחילה ב "[QUOTE=NehemiaG]זה לא פשוט..."

אהלן,

א. הכל מהזיכרון, ובהחלט ייתכן שזכרוני מטעני והפליינג ז'אקט האפור הוא אכן לא'. מצד שני, החבר'ה מסתובבים בעיקר עם מעיל העור על מדי א', אני לא זוכר שפגשתי לאחרונה אצ"א עם המעיל האפור על א'*.
ב. לגבי רשאים ללבוש על אזרחי - אני לא מכיר איסור ללבוש מעיל דובון צבאי על אזרחי, ומרבית חיילי החובה שאני מכיר עושים זאת מחוץ לשעות הפעילות כשקר להם (מעטים יחסית מביאים מעיל אזרחי). כאשר אתה אזרח המעיל לא אמור להיות ברשותך, ומכאן שאסור לך ללבוש אותו. נבדל מזה מעיל העור - הוא נשאר אצל אנשי צ"א גם אחרי הפרישה שלהם משירות מילואים/סדיר; וכמו שהבהרתי לגבי הפליינג ז'קט הכחול/ירוק - אם קנית אותו, הוא בהגדרה המעניינת של פריט לבוש אזרחי שמותר ללבוש מעל מדים..

*מעילי צ"א קיימים:
א. כחול ללא צווארון מבד מבריק כלשהו, בטנה כתומה - משמש פרחי טיס, צוותות תעופה (פקחי טיסה, לדוגמה) ואם אני זוכר נכון - גם אנשי צוות עזר אווירי כמעיל א'.
ב. ירוק ללא צווארון, בד מבריק ובטנה כתומה אאל"ט - משמש כמעיל ב' מעל סרבל טיסה אנשי צ"א וצע"א.
ג. אפור עם צווארון פרווה (פליינג ז'קט) - מסתבר שהוא מעיל א', וזכרוני הטעני, של אנשי צ"א.
ד. מעיל עור חום לשימוש צ"א בלבד כמעיל א' וב' מעל סרבל טיסה.
יש עוד?

אההה, נ"ב קטן: תותח, לא תותח.. לא עשיתי כלום כדי להיות בעל הזכרון הזה (לא משהו של זכרון, עובדה שעברתי תיאוריה שניה בלבד..), אבל פקודות מטכ"ל למדתי על מנת לסייע לחברי הפוחחים בעת צרה. וזמן אין לי, לשמחתי, חוץ מהערב.

נערך לאחרונה ע"י NehemiaG בתאריך 05-01-2009 בשעה 21:45.
ישן 07-01-2009, 16:09
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
בשעת לילה מאוחרת השבוע אני נתקל באחד מקציני המילואים,
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "הכובע הרוסי...? אני חושש שהוא..."

ולבחור יש משהו שנראה כמו כומתה על הכתף.
מחשבותי לפי הסדר:
1. למה לקצין מילואים יש כומתה?
2. ממתי בצה"ל יש כומתות פרווה?
3. למה הוא מסתובב בחמ"ל עם כובע כלב?

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

ישן 05-01-2009, 13:07
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
תיקון טעות קטנה של פותח האשכול
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי RockFord שמתחילה ב "או..סוף סוף. תודה על..."

בניגוד לדברים שכתבת בתחילת האשכול: "(למי שלא מכיר,זהו מעיל "א" של קציני צ"א)", כיוון שאני רואה שהנושא מאוד חשוב לך, אז אני אתקן ואומר שמדובר במעיל המיועד לשימוש בבסיסים ובטיסות בלבד (אתה רשאי לכנות אותו מעיל "ב") בזמן שאינך לובש מדי "א". כלומר, לאנשי צוות אויר אסור ללבוש אותו מעל מדים (בודאי כאשר הם מחוץ לבסיס). זה מה שנקרא לתת לילד סוכריה (היה מיועד בזמנו להגביר מוטיבציה להתנדבות לטיס, בסביבות שנת 1991) אבל לא להרשות לו לאכול אותה. מעיל מאוד לא נוח לצרכי טיסה (אבל דומה מאוד ל"מעיל של פעם" בקרב טייסי ארה"ב ובריטניה, שלבטח היה נוח יותר).
קשה לי להאמין לסיפור של הענקת המעיל במתנה. זה לא נהוג. אבל לא אתווכח אם הדבר מגיע ממקור מהימן.
יתכן גם שהמעיל אינו מעיל צ"א, מאחר ואין בכתף שמאל כיסים אנכיים דקים המיועדים לכלי כתיבה (אלא אם כן שינו את הדגם הנרכש במהלך השנים).
ישן 05-01-2009, 16:47
צלמית המשתמש של NehemiaG

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי yaari שמתחילה ב "תיקון טעות קטנה של פותח האשכול"

יערי ידידי,
בפקודת אגף כח אדם 33.0501 העוסקת בלבוש והופעה, מוגדר במפורש שמעיל צ"א מעור משמש אנשי צ"א כמעיל ב' מעל סרבל בטיסות וגם כמעיל א' מעל מדי א'.
יש מעט טייסי קרב שעולים איתו לטיסה, מהיכרותי. מצד שני, אני מכיר טייס מהולל שטס עם משקפי טייסים במקום המשקף הסטנדרטי - והוא בהחלט מהבודדים.. אז כנראה שהמעיל (כמו המשקפיים) משמשים לפוזה.
אגב, משומה נהוג ללבוש אותו כשאינו רכוס, לאחרונה נצפה כך גם מח"א..

ולגבי קיום הכיס לעטים - קיים גם בדגמים האחרונים שנתקלתי בהם.

ישן 09-01-2009, 10:22
צלמית המשתמש של NehemiaG

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "זה לא כל כך ביזארי... יש לכך משמעות תקשורתית ודמוקרטית אמיתית"

מי החליט שתפקיד העיתונות הוא להיות אובייקטיבית? או לספר אמת? או לא לנקוט עמדה? או למתוח ביקורת?

נראה לי שאת המהפכות העיתונאיות הגדולות באמת עשו בעלי עמדה ודיעה, וכם כאלה שלא בחלו בהסתרת פרטים שלא תומכים בגישה שלהם. זה לא אומר שהם התנהגו באופן ראוי, אבל לפחות הם עשו משהו.

כלי תקשורת נועד לספק את תאוות הציבור למידע מכל סוג ומין. כל עוד יש מגוון רחב של כלי תקשורת ודיעות, לא מעניין אותי האם כולם אובייקטיביים ודוברי אמת צרופה. הציבור ישפוט.. אני, לדוגמה, קורא הארץ, מעריב, ידיעות, ישאל היום, BBC ו-CNN, וצופה בעוצי 10 ו-2 (לא באופן קבוע כמובן, רק מוכן לקרוא/לצפות בכל אחד מאלה), ובכולם מעורבות דיעות אישיות, אנחנו בני אנוש.
מצד שני, ברגע שהתקשורת כולה או רובה הקובע מגוייסת/מתגייסת למטרה מסויימת, היא חוטאת בפוליטיקה טהורה, לפעמים עד כדי פאשיזם.. ע"ע התייחסות התקשורת לבנימין נתניהו בשנות כהונתו כראש הממשלה, או התייחסות חלק ניכ מכלי התקשורת לשרון, ויש גם דוגמאות "צבאיות" יותר.

אבל בין זה לבין מעיל עור מדגם צבאי אין ולא כלום. אם הוא היה לובש כאפיה, לדוגמה, הייתי מניח שהוא מביע את תמיכתו הברורה בצד מסויים. אבל מעיל טייסים? מי מזהה אותו בכלל?
וכתב שהולך עם שכפ"צ וקסדה לא מעיד על עצמו שהוא חלק מהמערכה? ע"ע כתבי אל ג'זירה, שעומדים בפתח בית חולים עם הציוד הנ"ל, אבל גם צלמים ישראליים כגון זיו קורן (לא ראיתי אותו בעימות הזה).

ישן 10-01-2009, 17:13
צלמית המשתמש של NehemiaG

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "נחמיה, התקשורת בישראל מגויסת למערכה. היא מציגה תמונה חלקית ומוטה מאוד של המציאות."

התקשורת בישראל לא ממש משתיקה את הצד השני - קראתי היום מוסף סופשבוע שלם שעסק בעיקר בצד השני, ובעיני היה תבוסתני עד מאוד.
לא מראים אצלנו גופות מדממות, זאת החלטה עקרונית מאז השער המפורסם של זיו קורן מהפיגוע בתחילת שנות התשעים (מצטער שזכרוני בגד ואני לא זוכר איזו שנה ואיזה פיגוע).

הסבל האנושי של הצד השני לא מעניין אותי יותר מדי - אני לא רוצה להרוג ללא הבחנה, אבל אני גם רוצה שיבינו שבעל הבית השתגע ואי אפשר יותר. אם העיתונות הצבאית מוצאת את זה כגישה נכונה - מה טוב (מבחינתי).

אני מניח שאם הייתי לומר תקשורת הייתי מודח בבושת פנים.

ישן 10-01-2009, 22:40
  freedom_fighter freedom_fighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.06
בפרספקטיבה אזרחית ודמוקרטית ההצגה החד מימדית של המציאות בעייתית מאוד.
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "התקשורת בישראל לא ממש משתיקה..."

אני בעד המבצע הזה, וחבל שבעל הבית חכה כל כך הרבה זמן עד שיצא איליו.
אבל מצד שני אנחנו חייבים להבין גם איך המבצע הזה נראה בעולם, וגם להכיר בכמות האזרחים החפים מפשע הנפגעים ונהרגים.

יש הרבה אנטישמיות בעולם, אבל לא רק. בימים אלו יש שטיפת מוח תקשורתית המתעלמת לחלוטין מהמחיר האנושי הנורא של הפעולה בעזה. המחיר הזה איום הרבה יותר מכל שנות ירי הרקטות על הדרום שלנו.

גל"ץ הם עיתונות צבאית, במחנה ובטאון ח"א הם עיתונות צבאית. אין לי בעיה שהם יציגו תעמולה. זה תפקידם, והם עושים זאת היטב.
אבל כתבי ערוץ 10 ו-2 הם אזרחים. תפקידם כעיתונאים בדמוקרטיה מחיב אותם לדווח אמת, ואת כל האמת. הם אינם תקשורת צבאית, וכשהם מתחילים להתנהג ככזאת, הם מועלים בתפקידם העיתונאי והדמוקרטי.
ישן 10-01-2009, 23:03
צלמית המשתמש של NehemiaG

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "בפרספקטיבה אזרחית ודמוקרטית ההצגה החד מימדית של המציאות בעייתית מאוד."

במבצע הנוכחי, ההבדל בין העיתונות הזרה לישראלית מתבטא בכך שבישראל נותנים במה גם לכאב שלנו, ובחו"ל ההתייחסות לכך אפסית (רינו צרור דיבר על דוד מול גוליית, כשאנחנו רוצים להיות דוד אבל מצטיירים כגוליית).
אני באופן קבוע קורא ברשת את ה-CNN וה-BBC, ואנחנו לא כל כך רחוקים מהם - באופן טבעי אצלנו מדברים וכותבים על הנושא הרבה יותר, אז התמהיל שונה - אבל אצלנו מאזכרים את מה שמאזכרים "שם".

אין לי בעיה עם תקשורת לא-ממשלתית שלא מספרת את כל האמת.
אני רוצה שהתקשורת הממשלתית תגיד רק אמת, ואם אפשר את כל האמת, אבל האיזון בין הסיפור שלנו לסיפור שלהם צריך להתבצע לפי שיקולים שהם לא בהכרח אובייקטיביות מלאה. זאת התפיסה שלי בנושא זכות הציבור לדעת.
באופן טבעי, זהו מצב כמעט בלתי אפשרי. ואצלנו כבר לא צופים בערוץ 1.

תקשורת חד צדדית ומהולה בשקרים זה אל ג'זירה בערבית. תקשורת סופר מגוייסת ונוטפת ארס זה אל ג'זירה באנגלית.
תקשורת מאוזנת פרו-ערבית זה ה-BBC, ובדיחה זה הערוצים הישראליים שלא סגורים על עצמם, ע"ע יונית לוי..
אגב, גל"צ לא קרובה אפילו להיות תחנת תקשורת צבאית. זה כבש בעור זאב.

ישן 11-01-2009, 04:38
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "מי החליט שתפקיד העיתונות הוא..."

ציטוט:
נראה לי שאת המהפכות העיתונאיות הגדולות באמת עשו בעלי עמדה ודיעה, וכם כאלה שלא בחלו בהסתרת פרטים שלא תומכים בגישה שלהם. זה לא אומר שהם התנהגו באופן ראוי, אבל לפחות הם עשו משהו

מן הסתם, אותם עיתונאים החזיקו בדיעה ועמדה מנוגדות למושא הסיקור שלהם- מה שהביא אותם למצוא ולפרסם מידע שלילי נכון עליו.

בכל מיקרה, אני חושב שהתקשורת הישראלית לא כרוכה אחרי הצבא והשלטון ואינה אוטומטית נגדם- היא פשוט רודפת פופולריות (אפילו יותר מרייטינג). היא חשה שהמלחמה אהודה ולכן היא תומכת בה; ברגע שדעת הקהל תשתנה, התקשורת תתחיל לתקוף. גם ב- 2006 איני זוכר ביקורת תקשורתית על הצבא לפני שהמלחמה נגמרה. לא נחשפו חילוקי הדעות בצמרת הצבא ושינויי הפקודות התכופים. מבחינה זו, כתב צבאי ישראלי יכול ללבוש פליז יחידה ועדיין לבקר את הצבא (כמו כל מילואימניק )
ישן 09-01-2009, 11:32
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי freedom_fighter שמתחילה ב "זה לא כל כך ביזארי... יש לכך משמעות תקשורתית ודמוקרטית אמיתית"

אני לא חושב שאלון בן דוד התכוון לשדר את הסאב טקסט שאתה מרמז עליו כשהוא בחר ללבוש דווקא את המעיל הזה.

אולי הייתי מסכים עם דעתך במידה וכתב של ה-CNN היה מופיע לבוש במעיל צבאי שמקושר באופן מובהק לצה"ל אבל מאחר ומדובר בכתב ישראלי ובמעיל שרוב חברי הפורום בכלל לא זיהו כפריט צבאי (שלא לדבר על אזרח מן השורה שלא מתעניין בתחום ובכלל לא היה מבחין בייחודיות של המעיל) אני לא רואה את הבעיתיות פה.

ד"א, למה שכלי התקשורת הישראלים לא יהיו מזוהים אמוציונאלית עם המערכה? הכתבים לא שונים ממני וממך ובסופו של דבר הם גם משדרים לציבור הישראלי.
דווקא כתבי ה-CNN שאין להם שום סיבה לקשר אמוציונאלי לצד זה או אחר נוקטים באופן מסורתי עמדה חד צדדית.

נערך לאחרונה ע"י Elad E בתאריך 09-01-2009 בשעה 11:36.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:20

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר