לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2009, 14:12
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
גלעד שליט הוא נכס לחמאס
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "נקודה נוספת לאי ודאות"

ולא רק מבחינת שחרור אסירים - עד עתה, הוא היה המגן החי של הנהגת החמאס, ואני חושש שהוא עדיין מחזיק בתואר הזה.
כל עוד אין פגיעה בהנהגת החמאס הבכירה (מה שמכנים אצלנו "הדרג המדיני"), שליט ממשיך להיות נכס עבורם.
אבל אתה צודק, ישראל לא הזכירה בכלל את שליט כחלק ממטרות המבצע - הוא הוזכר בחצי פה, ודובר על כך שכחלק מההבנות בסיכום המבצע יהיה חידוש המו"מ, כלומר, ישראל לא וויתרה על מוכנותה לשחרר מאות מחבלים תמורתו, גם בשעה שהשיגה מנופי לחץ חדשים (ומכאיבים יותר).

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2009, 13:49
  רואה נסתרות רואה נסתרות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
שחרור גלעד שליט חייב להיות חלק מהמבצע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "נושא לא קל לדיון ובייחוד בימים אלו-גלעד שליט"

זוהי ההזדמנות הכמעט בלתי מעורערת שלנו להחזיר את גלעד הביתה.
לא יכול להיות מצב שנצא מעזה בלי שגלעד יהיה חלק מהחיילים שחוזרים הביתה!!
או לפחות חלק מאיזשהו הסכם על הפסקת אש!!!
אני חושבת שכולנו צריכים להיות מאוחדים בנושא הזה ואני יודעת שזה פחות קל לדבר על כך בימים בהם נהרגים חיילים שלנו שיצאו להגן על המדינה.
אני חושבת שזה הזמן לאחד כוח מול האויב ושכולם יידעו שיש לנו מטרות ברורות ושאחת מהן היא החזרת חיילנ הביתה באשר הם.
אני מניחה שיש עוד אנשים בכירים שמרגישים כמו במכתב הזה והייתי שמחה אם עוד היו מוציאים מכתבים כאלו , ולו רק בכדי שגלעד יידע שלא ויתרנו עליו!!

מכתב הקצינים ואפרים סנה:
http://www.facebook.com/home.php?re..._id=57428116954
ישן 06-01-2009, 20:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נושא קל מאוד לדיון, גם אם לא ממש נעים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "נושא לא קל לדיון ובייחוד בימים אלו-גלעד שליט"

למבצע זה יעדים אסטרטגיים. גלעד שליט אינו בעיה אסטרטגית ולכן אינו יכול להכלל ביעדי המבצע הכלליים: הווה אומר - לא על פיו יקום ויפול דבר.

מה שכן: התבוסתנות שפשטה בישראלים החושבים כי "אי אפשר לנצח את הטרוריסטים" בהחלט עשוייה למנוע את שחרורו גם אם תהיה סיטואציה מתאימה. לפעמים נראה לי שכמה מהוגי הדעות כאן פוחדים להראות רע אם יסתבר שיהיה אפשר להביא את החמא"ס לשחררו ללא תמורה של פחות מ 1000 מחבלים.

לפני שבועיים אמרו לנו שאי אפשר לנצח את החמאס בעזה ורק לחיות איתו. היום פתאום מדברים על האם משתלם לגמור את החמאס.

כנ"ל לגבי שליט: עוד לא בדקו כמה החמא"ס לחיצים, וכבר מזכירים לנו ש"אין מה לעשות, שליט יחזור רק תמורת מחבלים". עם גישה כזאת גם אם ישארו שני חמאסניקים מורעבים בעזה, הם עדיין יצליחו לסחוט מאיתנו תנאים קשים...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר