לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2009, 20:09
  SHMOEL SHMOEL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.12.08
למה בכתה יונית? כי בעצומה נגדה חתמו 17 אלף איש

מגישת המהדורה המרכזית של חדשות 2 הסתגרה בחדרה, כשדמעות בעיניה, לאחר המהדורה של יום שלישי. על פי גורמים בחברה, הסיבה היא ביקורת שנמתחת ממנהליה על כך שהמגישה מביעה את עמדותיה בשידור

נסיכת הקרח מפשירה: יונית לוי, מגישת המהדורה המרכזית של חדשות 2, סיימה ביום שלישי את המהדורה עם דמעות בעיניה.

על-פי גורמים בחברה, מיד בסיומה של המהדורה לוי הסתגרה בחדר ההלבשה במשך דקות ארוכות וסירבה לדבר עם הסובבים אותה. סיבת ההסתגרות והבכי לא ברורה, אך על-פי השערה של אחד הבכירים בחברה, לוי נפגעה מהערות של אנשי החברה לפיהן היא מביעה את עמדותיה במהדורה, דבר שפגע בה מאוד.

"בתקופה שכולם רוצים שצה"ל ינצח. אין מקום לדברים האלה" אמר אותו גורם, "בזמן האחרון יש תלונות על זה שהיא מביעה את עמדותיה וזה לא מוצא חן בעיניי מנהלי החברה".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/837/632.html?hp=0&loc=7&tmp=4821
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2009, 22:49
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "זהו? נגמרו החדשות במדינה?"

רומק אל תיקח זאת אישית, אך עם ישראל אמר את דברו.
כפי שרשמו בפורום 20+ יונית לוי עושה זאת הרבה פעמיים גם שלא היינו תחת איום הטילים.
אם תביט בשפת גוף שלה או כל מיני דברים קטנים שהיא מוסיפה שאף מגיש חדשות אחר לא עושה פרט לתמרי שלום עברה מערוץ 10 ל ערוץ 22, ערוץ 10 כנראה זרק אותה בגלל אופן ההגשה שלה. אותו דבר כמו יונית עם אותן דעות. למגישי חדשות יש המון כוח ולכן אסור להם/ן להראות שום דעה כל שהיא.
לא נוח לה? יונית לוי מוזמנת לפרוש, העם אמר את דברו וגם בכירים בערוץ 22.
אני באופן אישי לא צופה יותר בחדשות ערוץ 22 עד שהיא תפרוש או תבקש סליחה מכל העם בשידור חיי. כמה שהכוח שלך יותר גדול יש לך אחריות ותרצה או לא זה משפיע על אנשים אחרים. יונית לוי מנצלת את הכוח שלה לרעה. אנשי התיקשורת בישראל יכולים ללמוד מהמקרה הזה.

אתה לא תראה את נסלי ברדה/מיקי חיימוביץ/הדס סיני או יעקב איילון עושים כזה דבר.
חדשות זה דבר יצוגי לאותה מדינה ולא אמור להיות בעל דעה כל שהיא נגד המדינה, לא ככה?
סוף סוף התיקשורת, רובה לפחות עמדה לצד המדינה ולא נגדה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 09-01-2009, 12:21
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "גם זו לא תשובה קונקרטית...."

אני מניח שלא כולם שמעו מה היא אומרת, העיקר שאמרו שהיא מכוערת.
מהקצת ששמעתי היא מביעה סוג של כעס ועצב על הפגיעה בחפים מפשע
וכביכול מטיחה במרואינים את הרע שצה"ל מפגין בפגיעה שכזאת
לא דוברת חמאס אלא בחורה רגישה, שיכול להיות שצריכה קצת להתאפק
ולשמור על מערכתיות, ולא להביע דעות אישיות, כמו למה צה"ל פוגע בחפים משפע
כאילו שזה בכוונה. אלא אם היא יודעת דברים שאחרים לא יודעים ?
איך שאני תופס את זה, שוב בלי לשמוע הרבה אני ערוץ 10 יותר, היא מסתכלת על התמונה
כאילו מדינת ישראל מנסה לייצר מאזן אימים של הרוגים כמטרה.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 09-01-2009, 14:56
  SHMOEL SHMOEL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.12.08
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "גם זו לא תשובה קונקרטית...."

מהבלוג של יוזם העצומה (?)

איך לא הורידו אותה מהשידור לאלתר, עוד ביום שני בערב, כשהיא אמרה שירי הרקטה על אשדוד ממנו נהרגה אירית שטרית, בא בתגובה לירי צה"ל על עזה, כאילו לא קדמו לכך 8 שנות ירי על יישובי הדרום? איך לא סתמו לה את הפה הציבורי כשבמהדורת החדשות מוקדם יותר באותו ערב, היא אמרה שקצת קשה להבין את ישראל כשאצלנו יש הרוג אחד (סחתיין על הנאחס שהיא עשתה לנו, על הדרך), בעוד בעזה יש למעלה מ-300 הרוגים? מה קורה כאן???
להעביר ערוץ, לא מגיע לה שיצפו בה בכלל!"

דוגמה להתבטאות שלה:

פואד: "אני משבח את הרמטכ'ל, שהוא הרמטכ'ל הראשון שאני רואה מזה שני עשורים שבורח מפוליטיקה ומתעסק רק בדבר
אחד- צה"ל ובראש ובראשונה ביטחון ישראל. כמו כן אני משבח את צה'ל וחושב שההישגים במבצע הזה בינתיים הם לתפארת."
יונית: "אז אתה אומר שצריך לעצור."
פואד: מה? לא אמרתי את זה!
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://forum.bgu.co.il/style_emoticons/default/blink.gif]

http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=611790
ישן 10-01-2009, 14:25
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
יונית לוי אינה גרועה מהראש המדבר הממוצע - פשוט יש לה רייטינג גבוה יותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SHMOEL שמתחילה ב "למה בכתה יונית? כי בעצומה נגדה חתמו 17 אלף איש"

ולכן ההטייה הפוליטית הבוטה שלה, בולטת יותר.
גאולה אבן היא תועמלנית בגרוש, אבל בערוץ 1. שלומי אלדר הוא תועמלן בגרוש, אבל הוא בערוץ 10,
איילה חסון תפקדה בתור הדוברת של חשודי במשך 3 שנים, ושל שרון במשך 5 שנים, אבל היא בערוץ 1.

מהדורת החדשות של ערוץ 2 (הגרועה והשטחית מבין השלוש, לטעמי), זוכה לרייטינג גבוה משמעותית
משתי האחרות, ולכן הפרצופים הבולטים בה, נראים כמוטים יותר, כשהם מפגינים את הטייתם הפוליטית.

אין שום סיבה בעולם לדרוש ממהדורה מסחרית לפטר את יונית לוי. אפשר פשוט להמנע מצפייה בה,
אפשר להמנע מרכישת מוצרים שמפרסמים במהלך מהדורת חדשות 2, ואפשר לעשות 1,001 צעדים
צרכניים, מלבד לעורר קול זעקה, ואז להמשיך לצפות בה...

יונית לוי, גאולה אבן, מיקי חיימוביץ', יעקב אילון ואחרים, הם בסה"כ ראשים מדברים. רובם המכריע
מגבש את דיעותיו בהתאם למה שכתוב בטלפרומטר, ולא ממש מתעמק בסוגיות שמעבר. סביר מאוד
שהם אכן מוטים חזק שמאלה, אבל הסיבה לכך קשורה בכך שמלכתחילה לא מקבלים לעבוקה
במקומות כאלה אנשים שאינם מאנ"ש. להטפל דווקא ליונית לוי, זה מיותר וחסר תוחלת. גם אם יפטרו
אותה מחר בבוקר, יחליפו אותה בדוגמנית מקדלמת שתגיש בדיוק את אותם דברים...
מי שרוצה לעסוק בהטייה במהדורות החדשות צריך לבדוק מיהם עורכי המהדורות. הם אולי לא מוכרים
לנו בפניהם - אבל 99% מהטקסטים המקוממים שהראשים המדברים מקריאים לנו מדי מהדורה,
נכתבים או מאושרים לשידור ע"י אותם עורכים.
מחאה סבירה יכולה להיות נגד כתבים ופרשנים, שאכן הם בעלי דיעה. בהקשר זה יש לנו את השלומי
אלדרים, האמנון אברמוביצ'ים, העפר שלחים, האלון בן דודים ו(למרות מעיל העור הפ33תי שהוא
מדגמן לנו מדי ערב...) כן הלאה.

אני חייב לציין שבחודשים האחרונים המהדורה המאוזנת ביותר בטלוויזיה משודרת דווקא בערוץ 1.
אני לא מייחס את זה לינון מגל (שככתב היה מהמאוזנים ביותר) או למרב מילר (לה אני מייחס את הזינוק ברייטינג...), אלא לכך שהכתבת הפחות מאוזנת במערכת, איילה חסון, מצאה עצמה בחזקת
רונין (סמוראי שאדונו מת, וכעת הוא חופשי בשטח...), ברגע שחשודי התפטר. חסון לא אוהבת את
לבני (כי חשודי לא אוהב אותה), לא אוהבת את ברק (כי חשודי לא אוהב אותו) ולא אוהבת את ביבי
(את ביבי היא שנאה עוד לפני שחשודי שנא אותו...), ולכן דיווחיה מאוזנים למדי, וכך קרה שהמקום
היחיד שבו שמענו על פרשיות הפריימריס באט"ד, היה ערוץ 1...
ישן 10-01-2009, 16:38
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
א. חלק גדול מ"ההערות הקטנות" רשומות בעצמן בטלפרומטר...
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "בכל מקרה שום דבר [b]לא[/b]..."

ב. גם אלה שלא רשומות, אינן בדיוק פליטות פה לא מתוכננות.

מי שיש לו תחושות קשות ממהדורה של יונית לוי (ולי היו תחושות קשות ממהדורות שלה, הרבה לפני
שהחלה לשחק אותה "דעתנית"...), שלא יצפה בה. ירידה של 50 אחוז ברייטינג, תזיק לגברת לוי ולעורכים
שלה, הרבה יותר מאשר אלף עצומות סתמיות באינטרנט.
בארץ יש 3 מהדורות חדשות טלוויזיוניות בלבד. תמיד יש אחת מהן שתהיה מאוזנת יותר משתי האחרות.
אם רוצים שהשאר ינהגו כמוה - יש להקפיד לצפות במי שמפגין יתר איזון. אם הרייטינג יראה שמשתלם
להיות מאוזן - האיזון יגבר. כל זמן שיש טמבלים שמעדיפים לקטר ולהמשיך לפרנס את עורכי המהדורות
הלא-מאוזנות, אין להם סיבה להתלונן...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:27

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר