לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2009, 11:30
  רוחיל(: רוחיל(: אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.08
שלח הודעה דרך ICQ אל רוחיל(:
איך "הופכים" את החבר לרומנטי?

לא בדיוק הופכים, אבל גורמים לו לעשות משהו.
אני אסביר..
אני מרגישה שאני יחידה שמשקיעה בקשר, אני שולחת לו חבילות לצבא, מכינה לו מכתבים בימי ראשון כשהוא הולך, קונה לו מתנות קטנות, שולחת אסמסים חמודים כל היום.. ואני לא רואה ממנו כלום.
אני יודעת שהוא אוהב אותי וכשהוא חוזר מהצבא הוא רק איתי ואנחנו מדברים הרבה פעמים ביום, זאת לא הבעיה, הבעיה היא שאני רואה מסביב את חברות שלי שמקבלות מידי פעם פרחים, דברים קטנים וחמודים, מחוות רומנטיות.. והוא לא. לא נעים לי להגיד לו :"תעשה לי! גם אני רוצה" אבל רמזתי לו כמה פעמים כמו שאמרתי לו בחצי צחוק :"טוב, אז כשאתה בא אליי היום תביא לי פרח" או סתם דוגמא כשאנחנו עם חברים אז אני אומרת לו - :" הנה, תלמד.." והוא פשוט לא מבין. הוא שומר שבת ככה שיום שישי אנחנו לא יוצאים ובמוצ"ש אי אפשר ממש לצאת כי למחרת שנינו קמים נורא מוקדם.. אז גם כשאנחנו יוצאים חמשוש אנחנו יושבים בבית, לא יוצאים. אתמול הערתי לו על זה, והוא אמר לי טוב מחר נצא, תבחרי לאן, מה שבא לך. אני מרגישה שהוא מפיל עליי את האחריות, שוא מצידו אמר לי יאללה ניצא, ואני צריכה להחליט לאן. כאילו הוא מנסה לרצות אותי בזה, הוא לא חושב גם לאן לצאת.
אני כבר לא יודעת מה לעשות..ניסיתי הכל איתו, והוא לא עושה עם זה כלום, הוא כל הזמן אומר לי לא להסתכל על זוגות אחרים אבל זה לא בקטע כזה, זה בעניין שגם אני אישה, גם אני רוצה את הדברים האלה שיעשו לי כייף..
מה עוד אפשר לעשות ? או שזה חסר סיכוי..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2009, 11:59
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רוחיל(: שמתחילה ב "איך "הופכים" את החבר לרומנטי?"

יש מה לעשות - אבל לא בטוח שאפשר.

את לא יכולה להפוך מישהו לרומנטי. כמו שרומק אמר זה צריך לבוא מהלב ואם את רק תגידי לו מה את רוצה - זה יבוא מראש. מחוות רומנטיות הן כאלה רק בגלל שעומד מאחוריהן רגש. אם יש מאחוריהן רק מחשבה - אז זה ריק מתוכן.

אז מה כן עושים?

כמו שאמרתי - את לא יכולה להפוך מישהו לרומנטי. אבל, את כן יכולה להוציא את הפן הרומנטי אם הוא כבר קיים. כלומר, כן להסביר לו ביוק מה חסר לך, כן לתת דוגמא, כן לומר לו תודה בצורות מאוד מיוחדות כשאת מקבלת את המחווה ואז, כחלק מהתהליך ולא משהו חד פעמי, זה כן יכול לקרות.

לדעתי, את צריכה לדבר איתו, להיות סבלנית ולהשוויץ על מחוותיו ולשמוח בפניו ובפני חבריכם כשאת מקבלת אותם.

מה דעתך?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר