לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2009, 14:22
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
מידע מפגש בבית הלבן: בוש, אובמה ו-3 נשיאי עבר

מפגש בבית הלבן: בוש, אובמה ו-3 נשיאי עבר

הנשיא היוצא אימץ את הרעיון של הנשיא הנכנס והזמין אותו ואת כל הנשיאים האמריקנים
לשעבר שעודם בחיים לסעודה בחדר הסגלגל. הפעם האחרונה שמועדון הנשיאים התכנס בבית הלבן הייתה ב-1981

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3651983,00.html

כתבה תמימה למדי, מעניין על מה בדיוק הם דיסקסו שם.. מצחיק שאובמה בעצמו יזם את המפגש הזה
מעניין מה בדיוק הוא רוצה ללמוד מחבריו למקצוע... כבר יש שמועות שאובמה לא נבחר במקרה,
מה גם שיוטיוב מוצף בסרטוני קונספירציה כאלה ואחרים על אובמה, והוא עוד לא עלה לתפקיד חחחח.

בקיצור ולעיניין, מעניין על איזה נושאים שלא ידועים לתקשורת הם עוד דיסקסו שם...
כנראה נותר רק לנחש ולהפליג עם הדימיון, נקווה שהם מתכננים משהו טוב לעולם ולא משהו אפל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2009, 15:18
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בוש האב, ג'ימי קרטר ואובמה מתיישבים לדבר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "מפגש בבית הלבן: בוש, אובמה ו-3 נשיאי עבר"

אם לבחון את הקדנציות של אותם אישים נוכל להעריך כמה דברים:
1. בוש האב הוא זה שנאם את "נאום הסדר העולמי החדש" כפי שמתייחסים אליו קונספירטורים רבים. אני חושב שהנאום קצת הוצא מהקשרו אך בשביל חלק זה כבר מספיק בשביל להדליק נורה אדומה.
2. קרטר הוא האדם שהמהפכה האיראנית התרחשה בתקופתו ויש כאלה שמאשימים אותו באי תמיכה מספקת בשאה האיראני בשביל לעצור את ההפיכה והרי אנו תמיד טוענים שהאנשים מאחורי הסדר העולמי חושבים עשורים קדימה
3. (וזה לא כל כך קשור לנושא עצמו) הם בטח גם דיברו איתו על היחס לישראל ואיך צריך להחזיר לה את הצייתנות, אולי אפילו עידוד לא לעשות כלום עם איראן (לא שכרגע המצב בנושא טוב).

בקיצור- ימים קשים עומדים לפנינו, עם קבוצות צללים או לא.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-01-2009, 19:15
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
לגבי סעיף 3 שלך...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "בוש האב, ג'ימי קרטר ואובמה מתיישבים לדבר"

יש מצב טוב שזה כבר קורה מתחת לאפנו, מה שאתה מתאר זה אקט חיצוני שארה"ב אולי ינקטו כלפי ישראל..

אבל בתכל'ס ישראל היא די בובה על חוטים של המערב מזה זמן רב, ואם נתניהו יבחר אז ככל הנראה
זה יספק את ליבם של מושכי החוטים, אחריי הכל נתניהו דיי מקושר שם למעלה כידוע לנו, בונה חופשי וגם יש לו קשרים,
גם מוניטין וגם כריזמה לא חסר לו... הוא כן יוכל להפוך את ישראל לצייתנית שחבל על הזמן...
ואם ליברמן לצידו אז בכלל יהיה כאן משמעת חחחח....

בכל אופן אנחנו כבר מודעים לזה שכך או כך העתיד בארץ לא יהיה וורוד! גם ככה יש כבר אקטים פנימיים שהחלו לרעת האזרחים!
מאגר ביומטרי, חוק נתוני תקשורת, מצלמות בכל מקום והרשימה עוד ארוכה...

אני מתחיל לחשוב שכל עוד יש דבר כזה בעולם שנקרא כסף וכלכלה אז תמיד יהיו מעמדות!
הרי מה מבדיל בין אנשים ומעמדותייהם? לא זו לא ההשכלה, זה גם לא החינוך שלהם, רק כסף!
כסף כסף קשרים ועוד קשרים! מין מוצא את מינו כך גם בעלי המעמד הגבוהה...
והמעמד הנוך ובינוני נשארים למטה לנהל את חייהם מבלי שום שמץ של איזה דברים מסריחים מתבשלים שם למעלה...

אז מי יודע? אולי אתה צודק.
ישן 09-01-2009, 22:28
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
הבה לא נקפוץ למסקנות
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "לגבי סעיף 3 שלך..."

יחסי ישראל-ארה"ב תלויים באיך ישראל רוצה לנהוג: כשרצינו היינו אנו המושכים בחוטיה של המעצמה האמריקאית והיינו פעולים נגד החלטותיה ובפעמים אחרות היינו בובה ממושמעת. הכול תלוי בממשל הישראלי ולכן צריך לדאוג שלביבי יהיו כמה קיצונים ימניים בממשל, רק כדי להזכיר לו לאיזה מחנה הוא שייך .

עוד דבר- נתניהו הוא בונה חופשי? מעולם לא שמעתי על זה ואשמח אם תשלח לי את מקור המידע בו זה מצויין. כבר זמן רב שאני בטוח שהבונים איבדו את רוב הנציגות שלהם בממשל והמידע הזה הוא מעניין במיוחד.

לבסוף, האם דיבורי המעמדות מרמזים על תפיסה סוציאליסטית-מרקיסטית? (Lance, אולי התנצלתי מוקדם מדי )

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 10-01-2009, 02:30
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "הבה לא נקפוץ למסקנות"

ציטוט:
עוד דבר- נתניהו הוא בונה חופשי? מעולם לא שמעתי על זה ואשמח אם תשלח לי את מקור המידע בו זה מצויין. כבר זמן רב שאני בטוח שהבונים איבדו את רוב הנציגות שלהם בממשל והמידע הזה הוא מעניין במיוחד.

יש על זה משהו בארכיונים של הפורום.
אם אני לא טועה, נתניהו הצהיר על הקשר שלו לבונים החופשיים באחד מהביקורים שלו בארה"ב.
אם היה לי כוח, הייתי מחפש את ההודעה שמדברת על זה בפורום, אבל אמצע הלילה ואני עייף מידי
ציטוט:
לבסוף, האם דיבורי המעמדות מרמזים על תפיסה סוציאליסטית-מרקיסטית?

אני לא חושב שיש קשר. אתה לא יכול לייחס לקונספירטורים תפיסה סוציאל-מרקסיסטית רק מפני, שיש דמיון בחלקים מסויימים בתפיסה שלהם.
באותה מידה אתה יכול להגיד שמארקס היה אחת מהבובות של קברניטי ה-NWO. הרי הוא שאף לביטול לאומים וגבולות.

הקשר בין קונספירציות לדיבור על מעמדות הוא מקרי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר