לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2009, 17:31
  מייקי12 מייקי12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.08
האם שליחת מכתב היא דרך מתאימה?

שלום,

לפני כמה חודשים היה לי ריב עם ידידה כלשהי, יותר נכון ניתקתי איתה קשר מסיבה מסויימת. לאחר שמשהו כמו חודש וחצי לא דיברנו, הבנתי שטעיתי , וניסיתי ליזום מספר פעמים שניפגש ונפתור הכל , משום מה זה לא יצא (כמה פעמים היא הבריזה), ובעצת כמה אנשים פה, המשכתי הלאה - כי אני לא יכול לנסות כל הזמן ולהיות "סמרטוט" מה שנאמר אלא לחכות שהיא תיזום מעצמה שיחה, מפגש או כל דבר אחר.

לפני כמה ימים זה קרה והיא זרקה לי כמה מילים אבל התעלמתי, ועוד פעם היום היא ניסתה לדבר איתה ולשאול מה הולך ומה קורה אבל לא עניתי..

אחרי זה חשבתי בבית על כל מה שהיה איתה במהלך החודשים האחרונים, ובאמת כואב לי שאנחנו לא מדברים, אבל אני לא מוכן לעשות כל כך הרבה מאמצים ובעצם היא תחזיר בכלום, התעלמות.

חשבתי לשלוח לה מכתב \ הודעה עם כל מה שאני חושב ולמה אני התנהגתי ככה וכל מה שאני מרגיש ...

מה אתם אומרים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2009, 08:51
  משתמשת נקבה nonny nonny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מייקי12 שמתחילה ב "האם שליחת מכתב היא דרך מתאימה?"

אמרת משהו על סמרטוט? מה קשור סמרטוט?
זה גורם לי לחשוב בעצם על איך היה הקשר לכם. אם היא הייתה עושה ממך סמרטוט בקשר אז אולי זה לא שווה לדבר איתה. אבל אם אמרו לך לעזוב אותה כי היא עושה ממך סמרטוט כשאתה מבקש סליחה, אז אולי היא באמת נעלבה...... אולי היא עדיין נורא כעסה. לפעמים צריך לתת לאנשים לנוח מהכעס שלהם.
אני חושבת שהרבה פעמים מכתב יותר משמעותי ממילים, גם כי אתה יכול "להגיד" את כל מה שאתה רוצה לפני שמישהו אחר נכנס לך לדברים. הוא כאילו חייב להקשיב להכל. ואתה יכול לכתוב לה בסוף המכתב שתתקשר אליך כשהיא מסיימת לקרוא אותו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר