לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2009, 09:19
  g1234 g1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
יציאה מקרבי ושיבוץ מחדש בבק"ום /מז"י

אחרי חודשיים של סבל ,דיכאון והשפלה בשירות קרבי (בצנחנים) החלטתי סופית שאני רוצה לעזוב(לא להישאר בבא"ח) ושישבצו אותי מחדש בבק"ום ואו במז"י

אני רוצה לבקש תפקיד מעניין או לחזור יומיות כמו : חובש לא קרבי , מדריך כושר ,מציל ,מדריך צניחה ,מש"ק כיבוי אש תעופתי ,שירות בתי הסוהר וכו' ...

1. אם אני ישובץ מחדש בבק"ום או במז"י מה הסיכוי לקבל את כל אחד מהתפקידים שרשמתי למעלה ?

2. למי אני צריך לפנות ומה אני צריך לעשות כדי לצאת לבק"ום או למז"י ?<?

3. מה זה טופס 55 ואיך זה יכול לעזור ?

4. מה עדיף לבקש , לחזור לבק"ום או למז"י ומה ההבדלים בניהם ?

5. האם לדבר עם קב"ן ולהוריד את הפרופיל על נפשי? , האם להוריד את הפרופיל על רפואי (מאז תחילת הטירונות אני נמצא בנוהל שברי מאמץ ואסור לי לעשות כמעט כלום למרות שכבר אין לי כל כך אבים ברגליים )? על ת"ש (כדאי להמציא משהו )? או לדפוק נפקדות וכלא ?

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2009, 19:58
  condescending condescending אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g1234 שמתחילה ב "מישהו יכול לענות ? בטוח יש פה..."

אני יצאתי מקרבי (משריון).
פלטו אותי לבא"ח (גם שם ביליתי כמה חודשים בתפקידים שונים) ולאחר מאבקים שאני אפילו לא יכול להתחיל לפרט אותם פה נפלטתי למז"י.

לאחר למעלה מחודש במז"י, קיבלתי יומיות בתפקיד שלא תואם רבע מהיכולות שלי (לא בגלל שאני גאון או משהו, אלא כיוון שאם אתה טוב בכדורגל אין טעם שישימו אותך בנבחרת כדורסל).
הרעיון הוא ל"דפוק" אותך. הם ידעו בדיוק לאן רציתי להגיע וגם ידעו שאני תואם את התפקיד ושרוצים אותי שם.
אבל למערכת זה לא נראה הגיוני שחייל גם יצליח לצאת משריון וגם יקבל את מה שהוא רוצה.

אני השלמתי עם המצב ואני כרגע מוציא את המירב מהתפקיד.

בתכלס מה שאני מנסה להגיד זה שאל תבוא עם ציפיות כי רק תתאכזב. תבוא עם המון כח רצון ואל תוותר.
לא משנה מה יגידו לא משנה מה יעשו, פשוט תמשיך להילחם כי אחרת הבירוקרטיה הצה"לית תנצח אותך.

עוד דבר תלחם דרך הצינורות שלהם אל תתן להם לשבור אותך ואל תיכנס לכלא.
יש דרכים אחרות אני לא אתחיל לחפור פה אבל כבילות חיילים הוא מקום טוב להתחיל בו.
ישן 17-01-2009, 11:53
  g1234 g1234 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי condescending שמתחילה ב "אני יצאתי מקרבי (משריון)...."

אחי אתה יכול לפרט מה עשית כדי להגיע למז"י ?

כדאי לדבר עם קב"ן ?

מה אתם אומרים על התוכנית שלי :

ללכת לקצין שלישות לבקש שיבוץ מחדש בבק"ום אם לא מצליח אז במז"י , אם זה לא מצליח אז או לחכות חודשיים להקצאות מז"י בסוף אימון בסיסי או ללכת לקב"ן ולהוריד פרופיל נפשי , ואם זה מצליח אז לדפוק ניפקדות וללכת לכלא עד שיוציאו אותי לבק"ום או למז"י .
אם בבק"ום או במז"י מציעים לי תפקידים שאני לא מעוניין בהם עם יציאות חרא או משעממים אז גם שם ללכת לקב"ן , לסרב להתפנות , לדפוק נפקדות וללכת לכלא עד שאני יקבל את אחד התפקידים שרשמתי למעלה או תפקיד אחר מעניין עם יציאות טובות .

ישן 24-01-2009, 18:02
  g1234 g1234 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g1234 שמתחילה ב "יציאה מקרבי ושיבוץ מחדש בבק"ום /מז"י"

אני עדיין לא יודע מה לעשות ?

א.לצאת למז"י עם פרופיל 97 ?
ככה יש יותר סיכוי (מאשר עם פרופיל נפשי) לקבל תפקיד איכותי ומעניין כמו : חובש לא קרבי , מ"כ של ג'ובניקים , מציל ,מפעיל חדר כושר מדריך כושר,צניחה , ניווט ,קרב מגע וכו' ?

או שבטוח יחייבו אותי להיות במשהו קרבי בגלל הפרופיל ?

בנוסף באיזה דרך כדאי לצאת למז"י עם פרופיל 97 ? :

1. לחכות לשיחה עם קצין שלישות ולבקש לצאת למז"י (עם פרופיל 97) ?

2. לבקש שיחה עם מפקד פלוגה ולצאת למז"י (עם פרופיל 97 )?

3. לחכות 5 שבועות להקצאות מז"י בסוף האימון הסיסי (05) וולצאת למז"י (עם פרופיל 97) ?

ב.לצאת למז"י עם פרופיל 45 נפשי דרך קב"ן? איזה תפקידים מציעים במז"י לבעלי פרופיל 45 נפשי ? מה הסיכוי לקבל תפקיד מעניין או את אחד התפקידים שרשמתי למעלה עם פרופיל 45 נפשי ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר