לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2009, 20:00
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
מהי השאיפה שלכם בתחום הספרות?

אם יש?
האם אתם חולמים לפרסם ספר ולגרוף מליונים? האם אתם רוצים להיזכר כגדולי המשוררים הישראליים של המאה 21? האם יש איזו יצירה שאתם מפנטזים שיום אחד תצא לאור ושמכם יהיה חתום עליה?
כאן זה המקום לפרט...

שלי:
אני לא מתכוון להיות סופר, אני יודע שאין לי את זה. אני בהחלט מתכוון להמשיך לכתוב ואולי גם ללמוד בהמשך, אבל אני לא רואה את עצמי עושה מזה מקצוע. מה שכן, אני כבר הרבה זמן חושב לכתוב פנטזיה צינית- פנטזיה שבניגוד לרוב הפנטזיות (שמציגות עולם מרהיב, ודמות אחת עם גורל מיוחד, לרוב שנקבע בנבואה עתיקה, שתכריעה את גורל העולם באיזו מלחמת-על שממשמשת ובאה) תציג עולם שכלפי חוץ הוא אולי מושך יותר מהעולם שלנו, אבל ככל שהזמן עובר מגלה שהוא רגיל, משעמם, רע, ואכזרי לא פחות מהמציאות שלנו, ואולי אפילו יותר.
למרבה התיסכול, עוד לא הצלחתי לכתוב אפילו טיוטה מוצלחת על פי הרעיון הזה (שאני רוצה שהוא יהיה די ארוך), וההתפגרות של הנייד שלי לא תורמת לפורדקטיביות שלי... אבל אני מקווה שיהיה טוב בהמשך.

ואתם?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 12-01-2009, 21:56
  משתמש זכר Mnemosyne Mnemosyne אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07
אשכול מצויין ורעיון ראוי לשבח...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "מהי השאיפה שלכם בתחום הספרות?"

אכן זמן רב אני תוהה מה יהיה עתידי בכתיבה ! אני אוהב שפות, ואוהב שירה ופנטזיה, כעיקרון אני רוצה להמשיך בלימודים (באוניברסיטה) בתחום הספרות, על מנת לחזק את יכולתי לכתיבה, ועל מנת להרחיב ידע,גם כן אני בזמן זה וכבר מאז שנה כתבתי או מנסה לכתוב סיפור פנטזיה באנגלית, הסיפור בעיקרו מבוסס על הרעיון שבעולם יש משהו שנקרא איזון, ואיזון זה תמיד גורם למהפכות מלחמות,בריאה , כמעט ואפשר לומר עליו שהוא כוח עליון, והוא תמיד משנה את הסדר העולם בלי שאף אחד ירגיש, הספר שלי מדבר על תקופה שבה כלום לא קיים ואז מכלום היה עולם ובני אנוש ואלפים, בני השמשועוד...

הסיפור עדיין לא גמור אבל בהחלט הישג של 20-25 דפים (ואנילא מאמין שאם יש יותר מילים אז זה יותר טוב) זה מצוין הרעיון בעל בסיס טוב והכתיבה שלי מאוד טובה, בקרוב גם כן אפרסם את 3 העמודים הראשונים של הספר !

כאן נפגשים הלימודים שלי החיים שלי והסיפור פנטזיה שעדיין לא גמור, בעתיד עם רעיון שכבר התעכל ותוקן הרבה פעמים , עם השכלה ספרותית , אולי אוכל לכתוב ספר זה ולהיות סופר ידוע !

גם כן , אף על פי שכתבתי הרבה באנגלית אני מגלה צד שאוהב את העברית בשירה , אני פשוט מתמוגג לצליל ומשמעות המילים, ובעת תשוקה וגיל התבגרות אני כותב שירי אהבה פה ושם , ומנסה ליצור לי מחברת קטנה על מנת לזכור בעתיד את ימי נעוריי.

ורק דבר אחד אומר לכולם, עם כול הכבוד, כשיש לך יכולת מדהימה של כתיבה , ציור, פיסול, השכלה מדעית תנצלו את זה ואל תגידו שזה תחביב, כי יום אחד זה יכול להציל אתכם או לגרום לכם להגיע לשאיפה שלא דמיינתם.

נערך לאחרונה ע"י Mnemosyne בתאריך 12-01-2009 בשעה 21:59.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר