לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2009, 22:21
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי want2buy שמתחילה ב "צודק. בגלל זה צריך לבדוק בשבע..."

השאלה שלך מתאימה (הרבה) יותר לפורום חומרה,
אבל בגדול - סדרת הP אכן מתאימה יותר לויסטא (בעיקר בגלל ריבוי הליבות שויסטא מנצלת טוב יותר)
אל תבין לא נכון - זה יהיה מצויין גם לXP, אבל זה יהיה הדבר היחידי שיפעל טוב יותר בויסטא.
הזיכרון (800MHZ) והדיסק הקשיח (5400) (דווקא הלוח אם מצויין יחסית למהירות, לא מתמחה בחומרה אז אני לא יודע עד כמה הוא טוב) לא מתאימים לויסטא עד כמה שאני יודע.
אז כן, היא תרוץ חלק (ושימי - היא תרוץ חלק, ראיתי אותה על מחשב איטי יותר וזה לא עבד כזה גרוע), וכן אתה תהנה ממנה מאוד, במיוחד עם כרטיס גרפי כזה, אבל אל תשכח שהיא רק מערכת הפעלה, אם אין לך דרישה מיוחדת ממנה - לך על XP ותשדרג ל-7 כאשר יצא אם יהיה צורך, הכול במסגרת התקציב שלך כמובן - אין סיבה להשתולל "בשם הקידמה"...

נ.ב. אם אתה מיעד את המחשב למשחקים, כדאי לך לשים עין על סידרת ה t9 ולא ללכת אל סידרת הP, אם אתה רוצה פעולות כבדות סטייל עריכות תמונות למיניהן... אז הP יתאים לך יותר, אני מקווה שאני לא מטעה כאן, אבל זה למיטב הבנתי, פרטים נוספים תקבל בפורום חומרה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2009, 00:07
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני ראיתי אותה רצה לא חלק..."

תשמע, אחותי לא מתלוננת, והיא עובדת עם מעבד ישן יותר משל פותח האשכול וכרטיס מסך onboard (2 ג'יגה זיכרון)
אמנם היא מעולם לא שיחקה עם לינוקס ולא רגילה למהירות שלו (שאגב - לא יותר מהיר, או אפילו באותה מהירות OOTB מהXP שלי על אותו מחשב בן 5 או 6 כבר), אבל על מהירות היא לא התלוננה גם כשהיא הפעילה את מוצרי אופיס (2003, אבל עדיין אופיס), אינטרנט וסרטים... כמו כל אדם ממוצע, בעצם על שום דבר היא לא התלוננה.. והמחשב רץ כבר יותר מחצי שנה בלי האטה וכו'

אני לא אומר שזה יהיה המצב אצל כל אחד, אבל אני לא רואה סיבה למה עם תחזוקה נכונה אתה לא מאמין שאפשר להגיע למצב הזה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:23

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר