לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2009, 00:27
  רק אמת1 רק אמת1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.08
אביב גפן: ישראל היא מדינה פרנואידית

ציטוטים מראיונות אביב גפן בגרמניה

"זה נכון שממשלת ישראל לא יכלה לשבת בחיבוק ידיים לאחר שנים של שיגורי רקטות מצד חמאס. אבל האם הפיתרון הוא להעניש את האוכלוסיה הפלסטינית באופן קולקטיבי? ישראל היא מדינה פרנואידית שלא מסוגלת לסמוך על שכניה".
"יש לי חבר, שכמוני, משתייך למחנה השמאל הרדיקלי. לפני כמה ימים הוא בא אלי ואמר: 'אנחנו מפגינים למען שלום איתם והם יורים עלינו. עכשיו אנחנו כותשים אותם'. החמאס הצליח לגרום לאנשים כמוני להרגיש טיפשים. אבל מי שמאמין שהמלחמה תאפשר לנו לשרוד, הוא עדיין טיפש".

- - - - -

נראה שאביב גפן הרבה יותר ציוני מאבא שלו שאמר ש"טוב, ילדים חמודים, נדמה לי שקצת נמאסתם עליי, וגם פיקוד העורף יכול ללכת להזדיין מצדי. מעניין אם גם בעזה יש עורף, ואם גם שם מרטיבים או רק נשרפים. אם אתם בלחץ נפשי, תטפלו בזה בעצמכם. ילד, אתה בן 34 ואחותך בת 36, ואני לא הולך להתעסק עכשיו עם ההרטבות לילה שלכם, יש לי מספיק על הראש. אני הייתי מההתחלה נגד המלחמה הזאת, ואם בא לכם להרטיב תעשו את זה בבתים שלכם".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2009, 08:52
צלמית המשתמש של אורנג'די
  אורנג'די אורנג'די אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "מי נתן לזמר הנכשל הזה לפתוח..."

בס"ד

שאלת אתעצמך פעם
איך זה שתמיד מצטטים אותו או את אבא שלו
ואילו אותך אף פעם לא מצטטים...

ברור לכולנו שזה לא בגלל ערמות החכמה שהוא שופך עלינו עם התובנות שרק הוא מצליח להבין

המסקנה שלי היא
שפשוט מנסים לייצר פה אליטה
והיא כולה שמאלנית רדיקלית(או הזויה בעיברית צחה)

השמאל ההזוי מבין היטב את מה שתמיד אנחו בימין המתון לא מבינים
שהבעיה היא לאו דווקא אתה כי אתה מסוגל להבחין בין טוב לרע
הבעיה היא דווקא כל בנות ה-12 שהולכות שולל אחרי הגיגיהם
ובעתיד הדי קרוב אותן בנות ישפיעו בקלפי

ישן 19-01-2009, 20:47
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי לביאה34 שמתחילה ב "זה הבחור שאפילו לא התגייס, לא?"

בתיאוריה הוא זה ששר אנחנו דור מזוין בהתייחסו להערכתי לדור שלו וחצי דור שאחריו בקיצור לשכבות הגיל 22-39 שזה הגיל הממוצע להערכתי למרבית הגולשים כותבים באתר
בפרקטיקה הוא די צדק
אנחנו דור מזוין

הוא זמר, הוא לא אמור להגיד מה על ישראל לעשות עם החמאס, הוא אמור לשיר שירים ולהגיד מה הוא חושב
זה כמו שאת לא מצפה מהרמטכ"ל לשיר שירים, אל תצפי ממשפחת גפן להגיד מה לעשות עם הסמג"ד בנ"נ שנוסע לאסוף את המ"מ

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 19-01-2009 בשעה 20:52.
ישן 20-01-2009, 10:40
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אולי אתה "דור מזויין" (אני לא מכיר ולא יודע מספיק כדי לאשש)
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "בתיאוריה הוא זה ששר אנחנו דור..."

אבל "אני" בטח לא דור מזויין, לא הדור של אביב גפן (למרות שאני נופל בטווח הגילאים שציינת) ובכלל לא "דור"...

אביב גפן דיבר, אם בכלל, בשמו של אותו דור שלעולם לא יגמר של ילדים של סלבס בוהמיינים שבמקום לטפל בילדים שלהם שילמו כסף למטפלת, ובמקום לקרוא להם סיפור לפני השינה, קראו עיתון באיזה בית קפה.

אין לזה קשר לגיל, לדעה פוליטית או לדת: זה הטיפוס ה"רגיל" של בן לתא משפחתי לא מתפקד, וגם התנובה ה"רוחנית" שלו טיפוסית... מין רוג'ר ווטרס לעניים (מרודים).

אז עשה לנו טובה: זיין אותנו, אבל בבקשה לא עם שירים של גפן ברקע... גם לנידונים לסבל יש זכויות בסיסיות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר