לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2009, 14:44
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
נראה לי בלתי אפשרי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dream Theater 1986 שמתחילה ב "חזרה לצבא כלוחם"

הרי אתה אמור בגיל זה להתחיל מסלול מחדש. כולל טירונות. אבל אתה כבר אמור להיות בקבע ובעל דרגה. בזה אי אפשר לחזור אחורה. ולא נראה לי שיש תקנים לקבע לטירונים, או אפילו בהמשך.
אני יכול לספר לך על בחור, עתודאי, שלמד פיזיקה והתגייס לצבא לתפקיד מטה. אחרי שנה וחצי נמאס לו מהתפקיד עם הניירת והחליט להיות קרבי. הוא עבר הרבה יחידות (נפגש עם מח"טים) ובכולם התלהבו לקבל קצין עם רקע אקדמאי - אבל זה לא הצליח, בגלל תקנים ובגלל שהוא עמד להיכנס לקבע באמצע המסלול.
לא רוצה ליאש וכל הכבוד על הרצון, אבל נראה לא אפשרי. נסה על ידי מכתבים לאכ"א ואם יש לך קשרים ביחידות -נסה לראות אם הם יכולים גם להפעיל לחץ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2012, 00:35
  kamadi kamadi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.12
תשמעו אני מקרה מאוד דומה של הבחור הזה כאן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dream Theater 1986 שמתחילה ב "חזרה לצבא כלוחם"

אני גם הייתי במחשבים בחיל האוויר וגם משוחרר שנה מהצבא. בול אותו מקרה של הבחור רק 3 וחצי שנים אחרי.

בהתחלה הייתי ביחידה קרבית עשיתי טירונות 03 ואחר כך בגלל סיבות רפואיות וירידת פרופיל רפואי ל-45 עברתי למחשבים.
היום הסיבות הרפואיות האלה כבר לא קיימות כלל. אני אומר את זה בוודאות. כל רופא יאשר את זה.
ברוך השם אני בריא במאת האחוזים.

אני כיום בכושר מטורף ובטוח שאני מסוגל לשרת באחת מהיחידות המובחרות ביותר בצה"ל.
יש לי מבנה גוף מצוין, שנים של אימונים, יש לי כושר ריצה מצוין... אני מוכן לכל גיבוש אפשרי.
אם יתנו לי עכשיו לעשות בר-אור אני מקבל את הציון המקסימלי בבטן, שכיבות שמיכה וריצה. אני חולה על ספורט ויש לי שריטה עמוקה בקטע הזה, חייב להיות כנה.
הבעיה היחידה שאני אחרי כל השירות שלי וכבר לא בן 18.

אני מאוד הייתי רוצה לעשות שירות קרבי... יש לי רצון עצום. לא אכפת לי שעשיתי כבר 3 שנים.
מאז השחרור שלי מצה"ל הראש שלי כל הזמן בצבא... אני חולם על הצבא. אני חולם שאני לוחם גבעתי עם כומתה סגולה. אני חולה על המדים הירוקים.
משהו לא בסדר איתי ואני חייב להגיד שזה מדכא עם כמה שאני מנסה להדחיק.

אני אומר לכם דברים מהלב אין לי מה לשקר ואין לי מה להכחיש. לא סתם יש לי חלומות כאלה כבר במשך שנה מאז השחרור. אני כל הזמן חולם שאני מקבל שוב פעם את החוגר שלי.
לא יודע מה לעשות עם זה כבר... אין לכם מושג כמה זה מצער אותי ומבאס אותי העניין הזה.

אם הייתם מכירים אותי אישית הייתם מבינים עד כמה אני בן אדם שמתאים לתפקיד קרבי.
תמיד אנשים אומרים לי שנראה להם שהייתי בשירות קרבי.
אני לא בן אדם שמתלונן, לא תראו אותי אף פעם מתלונן על משהו. צריך להיות משהו מאוד קיצוני.
המפקדים שלי בשירות חובה אהבו אותי מאוד, הייתי חייל מאוד אהוב ומאוד כייפי. נהנתי מהשירות הצבאי.
אבל זה לצערי עמוק בלב זה לא מספיק לי. מה אני יכול לעשות בקשר לזה?
לא אכפת לי עכשיו מהלימודים ולא אכפת לי מכסף, זה לא הכל בחיים בשביל.
אני צריך סיפוק, הערכה מהסובבים אותי, אתגר, גאווה, שאיפות, רצונות, להרגיש שאני עושה משהו חשוב.
כל אלה חסרים לי באזרחות ואני יכול לקבל את זה רק בצבא כלוחם.
יגידו שאני שרוט, יגידו שאני לא נורמלי, יגידו שאני חי בסרט, יגידו שאני מבלבל במוח, יגידו שאני מדבר שטויות... אבל תכלס עמוק בפנים זה משהו שהייתי מת לעשות וללכת איתו עד הסוף.

נערך לאחרונה ע"י kamadi בתאריך 10-09-2012 בשעה 01:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר