לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2005, 21:41
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
פיגוע מחאה על פישולים של ההפקות במסיבות

אני חייב להגיד שבזמן האחרון שאני במסיבות אני כל הזמן רואה אנשים מאוכזבים ולא מרוצים וזה משני גורמים עיקריים:

1. האלימות, זה הגורם העיקרי, חייבים להתחיל לעשות סלקציה בכל מסיבה! זה כבר נעשה שיגרתי שבמסיבה יש מכות עדין לא הייתי במסיבה אחת בשנה הזאת בלי מכות, וזה עד כדי דקירות, אם זה בצצה ש-4 ילדים נדקרו שם, אם זה בדאנס סיטי שהיו שם גם דקירות ואם זה באומן בחיפה שהיו יריות, פשוט חייבים לעשות בדיקה ביטחונית יותר מוקפדת על אנשים, יותר אנשי ביטחון, שוטר בכניסה (החוק הזה כבר נכנס לפעולה אבל אני לא רואה שעושה משהו בעיניין), וסלקציה! חייבים לעשות סלקציה בלי סלקציה זה כמעט בלתי אפשרי לעשות מסיבה טובה!

2. ההפקה בישראל גרועה! לא ראיתי עדין שום הפקה שלא מפשלת במשהו: אם זה הקהל, איחור הכנסת קהל (כמו שקרה לפני כמה ימים בחממה נכנסו שעתיים אחרי שהמסיבה התחילה זה פשוט בושה), הקדמת סיום המסיבה, מחירים מופרזים שלא מודיעים אותם קודם לכן, הבטחת דברים כמו "שתייה חינם כל הערב" ולא מקיימים אותם, די ג'יים שלא מגיעים ועוד מיליון ואחד תלונות! זה פשוט מוגזם כל הקטע הזה! אני כבר רגיל שדופקים אותי מכל הצדדים במסיבות, אין לי כבר כוח להתווכח עם מפיקים או יחצנים אפילו אם הם חברים שלך זה עדין כמו לדבר עם קיר.
אני, אישית הייתי בכמה פגישות של הפקה אחת אני לא רוצה להגיד איזו, ואני מופתע לראות שהם רק אבל רק מדברים על כסף, לא מדברים על הכנה לקראת המסיבה, מי עושה מה במסיבה וכתוצאה מי זה אנשים תקועים מבולבלים לא מבינים איך כל הזמן דופקים אותם, זה לא מיקצועי!!!

חייבים שמישהו ישגיח על המפיקים שלא ירמו אותנו שוב!

חזרה לפורום
ישן 31-03-2005, 10:00
  Nitzang Nitzang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.04
אמממ
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי dmt4me שמתחילה ב "אחינו.."

טוב שמעו.. בתור אחד שהרבה במסיבות.. (צלם) ומכיר את כל העסק הזה מקרוב מאוד..
- המפיקים שרוצים לארגן מסיבה העניין הראשון שלהם זה כסף.. אין מה לעשות - אני יכול להגיד שגם אני בתור אחד שמשקיע זמן הייתי רוצה לקבל כסף בחזרה, אבלל הם עושים הכל למען זה.
- עכשיו מסיבות גדולות זה כל מה שאמרתם פה.. ומה שקורה בדרך כלל שמזמינים אמן מפורסם כלשהו ונגיד הוא מבטל אז הם לא יעשו הזמנות חדשות(עולה להם כסף).. הם רוצים למשוך את האנשים אז הם רושמים אותו בהזמנות אין שם עקיפה נגד זה..
- בקשר לסלקציות יש סלקטורים.. תמיד יש אבל הבעיה איתם במסיבות גדולות שהם לא עוברים אחד אחד "לא על הזין שלהם" (כמו שכבר שמעתי ממישהו).
- בקשר לאלימות הקשה ועד מצב של דקירות, אולי תופתעו אבל גם המפיקים לא אוהבים את זה.. מה קורה כשיש דקירות? => באה משטרה => משטרה רושמת כנס, בדרך כלל אחרי כנס סוגרים תמסיבה למה כנס לקח להם כסף.. הם לא רוצים לבזבז עוד על עוד DJ שעולים כסף (שאגב הבטיחו בהזמנות).. תכסף שלהם הם עשו.. נגמר הסיפור!
- בקשר לזה שמבטיחים שתיה חופשית? אין מצב.. נראה לכם? שהם יהיו "פראיירים"? הם רק רוצים למשוך ת'אנשים לבוא.. ושלא נדבר על זה שכוס מסריחה של קולה חמה שעמדה איזה שעתיים בחוץ עולה 5-10 שקל..
------------------------------------------------------------
רק רציתי להוסיף פה, שבמסיבות קטנות של 300 איש.. שאני פחות מעדיף האומנם.. אבל האנשים, ההפקה, המחירים - הכל יותר איכותי!! וזאת בחירה שלכם- האם ללכת לאיכותי וקטן? או חרא וגדול.. אני אישית עמוק בחרא כבר..
שלכם ניצן-ג
חזרה לפורום
ישן 31-03-2005, 13:31
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "מחאה על פישולים של ההפקות במסיבות"

לפי דעתי dmt אתה צודק חלקית, ישנם באמת מקומות שההפקה מעולה, שלמפיקים לא איכפת מכסף איכפת להם מהאנשים אם הם מירוצים (וכן יש כאלה, אני מכיר אישית כמה), אבל תראה, קצת יותר משבועיים היה יריות באומן 17 בחיפה שהאומן נחשב בכל ישראל לרשת מעדונים הכי גדולה וטובה בארץ עם ההפקות הכי טובות והנה תראה גם הם מפשלים ובגדול.

וניצן, אתה צודק, מסיבות של 300 איש הן הכי טובות שיש הייתה מסיבה לא מזמן בצצה (מסיבה לפני הדקירות) הייתה אוירה הכי יפה שיש תיקלטתי שעתיים פסיכודאלי ופשוט כולם נשארו ורקדו כל השעתיים האלה אני וכולם נהנו מאוד במסיבה הזאת הכי איכותית שהייתה אחרי הרבה אכזבות של צוותים אחרים..

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר